Skocz do zawartości

Sigerous Mod 2.2 Jenot Edition


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Ano nie jest. Zawiera tylko ruską wersję. Ale dość łatwo zrobić polską. Praktycznie trzeba tylko zmergować st_quests_general.xml (SGM PL) z wersją z AF3 (folder 'pol') i dołożyć nazwy dodatkowych leveli do polst_mm_atmosfear_texts.xml

    <string id="st_cap_af_marsh">
        <text>Bagna</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_escape">
        <text>Kordon</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_garbage">
        <text>Wysypisko</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_agroprom">
        <text>Agroprom</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_darkvalley">
        <text>Dolina Mroku</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_yantar">
        <text>Jantar</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_military">
        <text>Magazyny wojskowe</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_red_forest">
        <text>Czerwony Las</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_limansk">
        <text>Limaсsk</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_hospital">
        <text>Szpital</text>
    </string>
    <string id="st_cap_af_stancia_2">
        <text>Elektrownia</text>
    </string>

Dołożyłem wszystkie z CSa bo nie pamiętam, które są w SGMie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowałem tą adaptację i niestety jest tam jeszcze kika plików więcej do poprawienia, żeby AF3 działa poprawnie z polską wersją moda, niż te dwa co podał Cromm :(

Popatrzę co da się z tym fantem zrobić ;)

EDIT 10:33 (Yurek)

Pod linkiem: http://www.moddb.com...sfear-3-for-cop

Możecie pobrać AtmosFear 3.0 do Zewu Prypeci

A spod linka: https://www.rapidsha...bor_2.2__PL_.7z

Możecie pobrać adaptację AF3 do wersji SGM 2.2 Albora (Jenota) w wersji kompatybilnej z polonizacją ;)

Zrobiłem przed chwilą adaptację :tongue:

Oba linki dodałem też do pierwszego postu :D

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yurku z tego co przeczytałem to obrażenie są zależne od amoo. Tzn. broń na bazie rosyjskich pocisków zadaje takie same obrażenia różnią się modele statami ale jak rosyjska amunicja to p. abakan i ak74 zadają te same obrażenia tylko 1 ma np. większy magazynek a drugi np. szybciej strzela. Dobrze ja to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LordDino

W Jenocie jest dokładnie tak jak napisałeś. Zależą głównie od rodzaju amunicji.

Jak na razie najlepiej mi się sprawdza broń sowiecka kaliber 7.62 mm - czyli stary, dobry Kałasznikow i jego klony.

Przyznam się, że nie testowałem gruntownie innych, ale taki MP-5 z ammo p-panc teżjest niezły.

Poza tym wreszcie naprawili amunicję do strzelb. Teraz pociski typu czekan, czy strzałka rządzą, a śrut nie ma już takiej mocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie będzie napisane :D Taki jest urok tego moda. Musisz sam dojść jaka kombinacja broni i amunicji jest dla Ciebie najlepsza :) Autorzy postawili na indywidualny wybór gracza, a nie tylko na "cyferkę" w rogu ekranu. Błędy podrzucaj w pakietach na Rapida i daj mi linka na PW. To jest całkiem dobry sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Absolute Nature 3 Lite (SGM addon)

Specjalna wersja Absolute Nature 3 zawierająca wszystkie lokacje dodane w SGM 2.2. Wszystkie levele zostały zrekompilowane z wykorzystaniem nowych drzew.

Tak jak poprzednio - 6 stylów do wyboru osobno dla każdej z 9 lokacji.

Nie wymaga rozpoczynania nowej gry.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Expression : !m_error_code
Function	 : raii_guard::~raii_guard
File		 : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
Line		 : 748
Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4655: table index is nil

problem pojawia się przy wczytywaniu sejwów, w połowie ładowania gry pojawia się CTD.

ktoś wie jak na to zardzić? proszę o pomoc! :(

edit 2: z ciekawości rozpocząłem nową gre, a właściwie tylko spróbowałem bo wywaliło mnie przy ładowaniu poziomu z tym samym błędem.

Przeinstaluje moda i zobacze czy to coś da,

edit 3: cóż przeinstalowałem i nowa gra się odpala, ale stare sejwy nie działają, podczas wczytywania wyskakuje CTD a oto log błędu:


Expression    : !m_error_code
Function	  : raii_guard::~raii_guard
File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
Line		  : 748
Description   : ...e.r. - zew prypecigamedatascriptssgm_utils.script:108: attempt to compare number with nil

da się coś z tym zrobić?

Edytowane przez n1frezze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8Gb ramu, 7 64-bit, z kompem nie problem :) nie wiem co mam zrobić, bo już trochę poprzechodziłem i zdobyłem mase rzeczy i wykonałem całą góre zadań, nie chce mi się ich odpoczątku wykonywać.. edit: Absolute Nature 3 nie instalowałem. ale zaraz ściągne i zainstaluje może to coś da (nadzieja matką głupich) edit2: nie pomogło, tak jak się spodziewałem. czekam na jakieś sugestie co można by z tym zrobić

Edytowane przez n1frezze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, chyba tego nie uniknę, mam kolejne pytanie, tym razem odnośnie samej rozgrywki, gdzie znajdę przejście do agropromu i druga sprawa: jak włączyć ten tekst u góry ekranu (ten dotyczący zadania "Ważna Informacja") tak jak na zdjęciu poniżej? aha i czy w tej wersji tak jak w zwykłym SGM 2.2 jest spawner? a jeżeli tak to jak go uruchomić?

Artefakt dla Makowieckiego musimy znaleźć w innym miejscu, więc pasowałoby by w polonizacji zmienić nazwe Tartak na Bagno:

Dołączona grafika

W odniesieniu do polonizacji, jeszcze przy oddawaniu artefkatu GG mówi, że ze stalkera został tylko plecak, a wersji SGM 2.2 i tej artefakt trzeba za pomocą detektora znaleźć.

Spojler jakby ktoś nie mógł go znaleźć:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien wyglądać skrót na pulpicie:

Dołączona grafika

Dziękuję! Kto by pomyślał, że muszę dodać "binxrEngine.exe" ?

Przy okazji ponawiam moje pytanie na temat Agropromu - jak się tam dostać ?

EDIT Yurek (30.06.12)

Kolego !

Zdania rozpoczynamy z dużej litery, stosujemy znaki przestankowe tam gdzie trzeba i nazwy własne również piszemy z dużej litery !

Pierwsze i ostanie ostrzeżenie "ustne" - nastepnym razem zarobisz punkty ostrzeżeń jak będziesz mnie zmuszał do odrywania się od polonizowania modów swoją niepoprawną polszczyzną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.