Jump to content

Chodzi o Smoxa.


metek58
 Share

Recommended Posts

Mam prośbę do wszystkich. Czy ktoś ma może jakikolwiek kontakt ze @smoxem? Nie daje mi spokoju myśl, że on nie odzywa się tak długo. Proszę o jakieś wieści lub, jak to możliwe, telefon do niego. To może być coś poważnego z nim.

Link to comment
Share on other sites

Mi też się wydaje, że dynamiczne... A co do smox'a to również się martwię, niby nie znam go, ale jako ważna osoba forum powinna dla wszystkich wiele znaczyć. Zanim zarejestrowałem się tu obserwowałem życie forum i rzeczywiście kiedyś natknąłem się na jakąś wiadomość, że ów użytkownik ma problemy ze zdrowiem, dlatego i ja odczuwam zmarwietnie, mam nadzieję, że bezpodstawnie ;)

Edited by Radioaktywny
Link to comment
Share on other sites

Smox zawsze wracał. Fakt że jakiś dłuższy czas go nie było na forum, z powodu internetu ale wrócił. Może na stk.pl wypytać jego znajomych, mogliby mieć numer do niego. Moim zdaniem wyjazd odpada, bo po prostu by o tym napisał że gdzieś wyjeżdża.

Edited by Agrael
Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość, rozmawiałem z panią sołtys ze @smoxa miejscowości i poprosiłem ją o skontaktowanie się z nim. Czekam na kontakt od niego i mówiła, że nie słyszała, by zachorował lub coś innego. To dla mnie dobra wiadomość, bo fajny z niego chłop. Myślę, że @smox nie będzie miał żalu do mnie, że dopytuję się o niego wszędzie.

Link to comment
Share on other sites

Wyjechać na pewno nie wyjechał bo by i mi napisał byłem z nim w stałym kontakcie i nic na temat wyjazdu nie mówił. narzekał tylko na zdrowie. Miejmy nadzieję że to tylko wina neta i nic poważnego. Orange ostatnio nawala ze swoim zasięgiem wiem bo ja mam także Orange i często braki w zasięgu. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Chcę Was powiadomić, że w dniu dzisiejszym, rozmawiałem ze @smoxem, który ma się znakomicie i jest pełen energii życiowej. Otóż, przyczyną jego bumelanctwa (broń Boże dezercji), był jego niesforny, trochę podstarzały kompik. Jak by nie było, uradował mnie tą rozmową i przyrzekł, że się zamelduje, w pełnym rynsztunku, za parę dni. Tym telefonem, zakończył moją mękę z domysłami, a wlał czarę otuchy i zapału, w dalsze polonizowanie modów. No powiedzcie, czy to nie warto opić?

  • Dodatnia 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity