Skocz do zawartości

SGM 2.2 wersja Jenot Edition PL dyskusja ogólna/problemy


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś wiedziałem wsio o tym modzie teraz nie wiem nic. Teraz mam problem z podstawowymi zadaniami np Bagaż Wojskowy Kiedyś robiłem to z rozpędu teraz nie. Jest może jakiś poradnik do tej wersji (znalazłem u nas do 1.7 ale nieogrania). Ja szukam do Jenota 2.2 może rosyjskojęzyczny jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino  Jeśli takiego nie ma na naszym forum zrobionego przez cichego, to nie ma. Rzadko który mod ma taki pisany poradnik.

Mniej więcej w jakim momencie moda szuka się tego bagażu. Coś mi świta że chyba na początku. Opisz dokładniej, to spróbuję znaleźć stosowny filmik. Lokacja i położenie bagażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino To, że mechanicy naprawiają dopiero jak im się coś dostarcz, czy to narzędzia, czy inny złom, jest przez autorów wkomponowane w mody. Jakby wszystko było od razu, to miałbyś start moda, a następne zadanie - finał. A tak, to masz kawałek gry i trochę musisz pokombinować.

Nie znam czita na przyśpieszone naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey mam problem, a mianowicie (tak mi si wydaje) jak dochodzę do większej grupki ludzi to mi się zawiesza gra. Zawiesza mi się konkretnie muszę restartowąć kompa. U nas nie ma na to odpowiedzi pewnie ruscy na stronie moda mają. Sprawdziłbym to sobie ale ich języka nie kumam zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LordDino Tzn. w czasie normalnej gry, czy walki? Ja tak miewałem w czasie wymiany "uprzejmości" z grupkami bandytów. Półśrodkiem, była dla mnie zmiana miejsca z której posyłałem im ołowiane "podarki".

Przy okazji zwracam honor @DaarMoo, z którym polemizowałem swojego czasu na temat stabilności tego moda. Jest jednym z bardziej kapryśnych SGM-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.