Jump to content

Nature Winter v2.3 Black Edition


smox
 Share

Recommended Posts

W tym modzie już w Kordonie, naukowiec może przeprowadzić eksperyment na naszym artefakcie. Jak to przetłumaczyć, by miało jakiś sens? <text>Выбирай вещ-во для взаимодействия с артефактом:</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_5"> <text>Адеганский кристалл</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_6"> <text>Карбонит</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_7"> <text>Кортозис</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_8"> <text>Космий</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_9"> <text>Пласталь</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_10"> <text>Метацианид</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_11"> <text>Элериум-115</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_12"> <text>Адамантан</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_1305"> <text>Выбирай метод взаимодействия:</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_51"> <text>Микроскопическое сечение реакции</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_52"> <text>Гамма-излучение</text> </string> <string id="experiments_artifacts_done_53"> <text>Электронный захват</text>

Link to comment
Share on other sites

To mniej więcej może być tak: <text>Wybierz składnik do interakcji z artefaktem:</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_5"> <text>Adegański kryształ</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_6"> <text>Karbonit</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_7"> <text>Kortosis</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_8"> <text>Kosmita</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_9"> <text>Plastal</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_10"> <text>Metacyanid</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_11"> <text>Elerium-115</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_12"> <text>Adamantan</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_1305"> <text>Wybierz sposób współdziałania:</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_51"> <text>Mikro-podział reakcji</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_52"> <text>Promieniowanie Gamma</text> </string> <string id="exreriments_artifasts_done_53"> <text>Rozpad elektronowy</text> Może ktoś zna te terminy ze Stara Wars i innych gwiezdnych gier, to proszę o wniesienie tu poprawek tych nietypowych i dziwacznych nazw.

Edited by metek58
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

A ja bym nazwał "Grawiton". I była owszem w TŚ2 oraz w Soli, ale nazwy nie pamiętam.

Jedna nazywa się Гравипушка, to zna każdy prawie, ale tą drugą nazwę Гравипривод, o podobnym działaniu, co ta pierwsza, nie kojarzę, czy była już gdzieś w grze. Poczekam, może z kadry jeszcze ktoś spotkał się tą nazwą.
Link to comment
Share on other sites

Ja bym ten Гравипривод przetłumaczył na Przyciągacz Grawitacyjny ( привод -> przyprowadzenie -> przyciągnięcie ) Ale jeśli to coś wygląda i działa jak w HL2, to lepiej sens urządzenia odda Chwytak Grawitacyjny. Гравипушка w dosłownym tłumaczeniu da Armatę Grawitacyjną. Trzeba przyjąć taka nazwę, aby nie kojarzyła się z Gaussem.

Link to comment
Share on other sites

Gravigan działa również na zasadzie przyciągania i odrzucania...myślę że powinniście stosować jednolite słownictwo...gravigan. // To dział dla tłumaczeń więc pytania w stylu kiedy mod będzie gotowy polecą do kosza. O to można pytać na forum w tematach...część postów została tam przeniesiona.

Link to comment
Share on other sites

metek58 - cichy wczoraj napisał na SB ( i miał wstawić skreena), że wygląda to jak różowa Groza. Czyli że, oba te cuda różnią się wyglądem. Aby się więc nie mylił z GRAWIGUNEM, mam taki pomysł. Rosyjska groza, to nasza burza. A jak burza to gromy. Miała być nazwa jednoczłonowa, to niech będzie GRAWIGROM. Jak nie teraz, to może kiedyś się przyda. Edited by kondotier
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś zakończyliśmy tłumaczenie ostatniego pliku tekstowego (myślę, że nie ukrył się żaden) tego moda. Jak to @smox poskłada, to przy dobrych wiatrach, wrzuci pod świąteczną choinkę graczom. Mod polecam, bo jest dla twardych graczy i nie brak ciekawostek.

metek58 - cichy wczoraj napisał na SB ( i miał wstawić skreena), że wygląda to jak różowa Groza.

Oglądałem tą pukawkę, jest w skrzyni u Sidora, zamknięta na szyfrowy zamek, ale nie dla mnie problem, bo przy tłumaczeniu widziałem kod. :biggrin: Jest to różowa groza i nie o tą broń tu chodzi. @scigacz1975 trafnie to określił, coś nie wypaliło i opis został. Trudno, bo chciałem zobaczyć tą nowinkę.
  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

W modzie jest anomalna Groza czerwonego koloru, a raczej pełza po niej jakby ogień. Świetna broń, która towarzyszyła mi do końca gry. Można zdobyć ją stosunkowo wcześnie, nie trzeba ładować magazynka i przy strzelaniu wydaje dźwięk jak karabin-Gaussa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity