Jump to content

DO SIEGO ROKU!


Papaczos

Recommended Posts

2013

Kochane Stalkerki i Stalkerzy! Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Mieliśmy na forum fajne i niefajne chwile, mieliśmy mnóstwo wspólnej zabawy, moderskiej samopomocy chłopskiej (i babskiej), przeczytaliśmy i napisaliśmy moc ciekawych tematów a także, niestety, przez swoje zacietrzewienie dopuściliśmy do wielu niepotrzebnych nieporozumień i fochów.

Mam nadzieję, że z ostatnią kartką kalendarza razem zerwiemy wszystkie złe nastroje, zapomnimy o wszystkich nieudanych dniach i osobistych urazach, przekreślimy niewarte w pamięci chwile, odpuścimy wszystkim "naszym winowajcom" i wejdziemy w Nowy Rok z takim fasonem, z jakim w nowiutkim egzoszkielecie wchodzi się na najwspanialszy noworoczny bal świata na Skadowsku.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku, uśmiechniętego szefa, wyrozumiałego partnera, sympatycznych sąsiadów, wygranej w Totka, zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, mocnego komputera (typ NASA), codziennych promocji w najbliższym markecie, spełnienia marzeń, a tak najkrócej, w pięciu słowach, życzę Wam wszystkim...Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

A że nadchodzący rok będzie rokiem węża, więc:

Dołączona grafika

  • Positive 8
Link to comment
Share on other sites

Również pragnę wszystkim życzyć udanego nowego roku. Życzę Wam spełnienia marzeń i osiągnięcia szczęścia. Jednocześnie pragnę podziękować wszystkim wspaniałym ludziom, którzy tak wiele wysiłku włożyli w umożliwienie mi spokojnego spaceru po Zonie z dala od szczęk bugtrapa.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Całej Rodzinie Stalkerskiej życzę, aby kolejny rok powitał nas w zdrowiu i tylko lekką migreną o poranku. Byśmy pamiętali czego nawzajem życzyliśmy sobie w zeszłym roku, co z tego nam się spełniło a co musimy poprawić. Byśmy wyciągnęli wnioski z błędów i w Nowym Roku ich nie popełniali. Byśmy spłacili kredyty które w starym roku "gniotły" nasze konta. Aby fatal error nie gościł na naszych monitorach, i postaci kluczowych nam nie wcinało. Byśmy pamiętali o "dziękuję" i "przepraszam".

Wszystkim Forumowiczom dziękuję za świetnie spędzony z Wami czas w dobiegającym końca 2012 i by kolejny rok był równie wspaniały ( nie obraziłbym się jakby było jeszcze weselej :biggrin: ).

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :woot: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.