Skocz do zawartości

Zaginieni w akcji.


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, @Agrael. Po przeczytaniu wszystkiego, zrobiło mi się niedobrze. Jak tyle żółci można wylać na kogoś, kogo tak naprawdę się nie zna. Tam zadane było pytanie w sprawie nieobecności dwóch kolegów z Forum, a popłynęła rzeka nieczystości. Faktycznie, okrutna Zona pokazuje swoje oblicze w teraźniejszym czasie. Myślę, że tu nie będzie "wysypiska" słów. A nawiasem mówiąc, jeśli bym gdzieś wyjechał, zachorował lub chciał porzucić nasze Forum, to skreślił bym kilka stosownych słów, gwoli wyjaśnienia - honoru by mi nie ujęło. Jedynie z kicia nie można pisać i z tamtego świata. Myślę, że tak źle to nie jest, może się odezwą. Jak by nie było, sporo tu zrobili dobrego, a że były spięcia, to w każdym skupisku wielu umysłów, były i będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scigacz1975

wydaje że @TheEmperor to @Malakas

Stwierdzenie powyższe to kuriozum absurdu, równie dobrze mogę napisać że Ścigacz występuje również jako modder na jednym z konkurencyjnych for pod postacią jednego z wrestler'ów, a uzasadnieniem będą jego zdolności modderskie, które przecież posiada i wiemy o tym dobrze...

Nie ma logicznych podstaw do stwierdzenia Ścigacza, a mój post jest odpowiedzią, której brak byłby cichym przyzwoleniem, swoistą akceptacją postawionego w cytowanym fragmencie stwierdzenia, które z gruntu jest oparte na spekulacjach. Radzę zapamiętać powyższe - bo nie będę tracił czasu na wywody czy roszczeniowe postawy komentarzy mających na celu udowadnianie tożsamości.

The Emperor Malakas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyhm - Twoja historia mnie urzekła. Elokwencja powaliła. Natomiast dlaczego tak przypuszczam:

- pojawiasz się tuż przed tajemniczym zniknięciem @Malakasa

- masz identyczny styl - ciężki do nasladowania

- co dziwne masz dostęp do funkcji zastrzeżonych dla administracji :blink:

 

I skąd możesz wiedzieć co potrafię skoro jesteś na forum raptem pół roku - przy czym nie prowadziliśmy jakoś wspólnej dyskusji.

 

Od razu wyjaśniam - nie mam nic do @Malakasa - ani mnie On ziębi ani parzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kłócić się !  :thumbsup:

Mnie osobiście się wydaje że Malakas po prostu z przyczyn zdrowotnych musiał opuścić forum, może gdzieś wyjechał ? sporo rzeczy na to wskazuje. Nie mniej jednak jego zniknięcie bez żadnych słów wyjaśnienia jest co najmniej dziwne. 

Mnie tylko dwie rzeczy przypominają Malakasa i The Emperor, mianowicie spora wiedza na temat soljanki, oboje umieją rozwiązywać problemy techniczne tego moda jak i zresztą innych, ale to po prostu nie możliwe co napisałeś scigacz. Zresztą.. Malakas nie miał powodu do zakładania drugiego konta o innym nicku, czysty absurd. 

 

Co do Korna.. to jest dopiero zagadka. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się wykłócać:

  • pojawiasz się tuż przed tajemniczym zniknięciem @Malakasa

    - Malakas, ostatnia wizyta na forum: luty 11 2013, 11:42 - The Emperor, data rejestracji: 20 listopad 2012

     

  • masz identyczny styl

    - to ma być argument w dyskusji, styl pisowni? Jeśli przykładowo użyjesz w poście mało znanego słowa np. parekselans, i później to słowo znajdzie się w komentarzu innej osoby np. Portalsa, to znaczy że pisze Portals czy może używający nobliwych stwierdzeń per Ścigacz? To ma być rzetelnym kryterium oceny?

  • masz dostęp do funkcji zastrzeżonych dla administracji

    - może sprecyzujesz zakres powyższego dostępu?, a może doczekam się przykładu? Jedyny temat, jaki mógł budzić wątpliwości to ten: link, który został otworzony na moją prośbę skierowaną do Portalsa, jeśli ktoś ma wątpliwości - niech zapyta czy tak właśnie było. Nie istnieją żadne przesłanki nt. dodatkowego dostępu, który rzekomo miałbym posiadać.

  • Mnie tylko dwie rzeczy przypominają Malakasa i The Emperor, mianowicie spora wiedza na temat soljanki

    Tu już z kolei odnoszę się do komentarza @Agrael'a - przez ostatnie 2 lata siedzę nad własnym modem do stalkera, znam struktury plików i działanie skryptów  - stąd moja znajomość pewnych rzeczy.

  • Z dedykacją dla wątpiących:

Na pewno kiedyś Malakas powróci, a wtedy i pokażę mu ten temat, a już na pewno przypomnę Ścigaczowi, jak bardzo ponosiła go fantazja...tego możesz być pewien.

  +------------------------------------------------+
 | The Emperor Malakas |
  +-------------------------------------------------+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nawet syn Malakasa coś o jego nieobecności komuś pisał. Jest chory i koniec tematu. Emperor nie denerwuj się z powodu powyższych porównań nie ma po  co, a nawet jest to plus dla ciebie wg. mnie. Według niektórych jesteście podobni i nikt tego nie zmieni. A ja za to uważam, że jesteś Kornem tylko mniej kontrowersyjnym. I jest to moje zdanie i kto mi zabroni tak myśleć? hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @yellow, też nie odczuwam urazy w wypowiedzi kolegi @scigacz1975, skierowanej do @The Emperor. Kolega @scigacz1975 ma swoiste poczucie humoru i zapewne nie było żadnej złośliwej przesłanki, pod adresem kolegi @The Emperor. Myślę, że kto się czubi, to z deka się lubi.  :biggrin: @The Emperor, daj lekko na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uuu powiało grozą ;D "pokaże mu ten temat!" ;D Zluzuj resory

Może i powiało bo mój powrót oznacza koniec kolesia pod tytułem @kudkudak. Nie powinien przebywać na forum gdzie administracja ma poziom rury ściekowej. Z troski o jego poczucie dobrego smaku zablokowałem konto. Podejrzewam że nie będzie to na rękę kilku osobom, ale jakoś to przeboleję... :biggrin: .

Tak dla wyjaśnienia i ucięcia zbędnych dalszych spekulacji. 

Wracam po 3 miesięcznym pobycie w szpitalu. Przed moim zniknięciem niektóre osoby z ekipy wiedziały dlaczego mnie niema więc nie zniknąłem bez słowa. Sprawy osobiste nie należą do tych które magluje się publicznie stąd może i brak szczegółów.

///

Kolegę @The Emperor "zostawcie w spokoju" bo  chłopak nie ma nic wspólnego ze złym @malakasem.. :smile: . Człowiek zna się na rzeczy, pisze dobre, ciekawe materiały i opinie.

Jeżeli chodzi o kolegę  @korn06 niestety nie posiadam żadnych informacji.

///

Jeżeli chodzi o zakładanie podwójnych kont... myślę że to jakaś pomyłka bo nie wiem dlaczego miałbym to robić. Facet z jajami nie zachowuje się w ten sposób. Dlaczego, a to dla tego że...

Facet który robi nowe konto i ukrywa się lub zmienia tożsamość tylko po to by się dowartościować lub oczerniać innych to tchórzliwy kojot. Konta takie po wykryciu są banowane wcześniej, czy później.

Facet który oczernia innych  tylko dla tego, że coś wie ze słyszenia to zwykła hiena żywiąca się resztkami sensacji.

Tak czy inaczej żaden z tych gatunków nie zasługuje na szacunek i przebywanie na porządnym forum.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na finalizację wniosków...

Zacznę od powitania kol. Malakas'a po okresie długiej nieobecności, która stała się powodem serii spekulacjami podszytych komentarzy z uwagi na fakt braku informacji uzasadniającej ów stan rzeczy, który jest w pełni zrozumiały - przynajmniej dla mnie, bowiem w sytuacji np. ciężkiej choroby - nie chciałbym aby wzbudzała ona litość - u przyjaciół oraz śmiech (a tacy ludzie naigrawający się chorych istnieją) u wrogów. Jest to sprawa osobista i każdy honorowy mężczyzna - zrozumie jak godność w konfrontacji z chorobą może zostać zdeprecjonowana. Rad jestem z faktu - nie tylko powrotu do zdrowia, lecz również stosownej korekty w niniejszym temacie, który powinien uświadomić kol. z forum - czym jest wyciąganie wniosków na podstawie - nie faktów lecz spekulacji, które służą li tylko dezinformacji. Żeby było jasne dla wszystkich - nie chowam urazy za fakt posądzenia mnie o ukrywanie się tudzież perfidną zmianę nicka (rzekomy zamysł @malakas'a), która miała służyć...no właśnie czemu? To już tylko domysł forumowiczów, którzy powinni zreflektować swoje wnioski w kontekście powyższych wyjaśnień przedmówcy. Temat - chociaż oparty o błędne założenia - jest wyrazem troski o powód nieobecności zasłużonych forumowiczów, toteż nie widzę powodu jego usuwania - ponieważ daje adekwatny przykład dla mogących w przyszłości wystąpić - sytuacji, które z powodów osobistych (brak informacji ze strony nieobecnych) staną się powodem podobnych spekulacji.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @yellow mnie również miło.. :smile:
//
@ The Emperor bardzo mądra i przemyślana wypowiedź. Ja również nie widzę powodu do usuwania tematu bo i po co. Czas przerwać "polowanie na czarownice".
//
Sam @korm06 jeżeli będzie chciał to wróci, jeżeli zdecydował inaczej to i tak nikt nie ma na to wpływu.Czasem tak "błahe" sprawy jak brak internetu, brak pieniędzy na opłaty, brak komputera powoduje to, że człowiek staje się bezwolnie zaginionym w akcji. Miejmy nadzieję że @korn06 kiedyś się odezwie.
//

Przecież od początku mówiłem, że Malakas jest chory, nikt mnie nie słuchał. I też twierdziłem, że nie jesteś Malakasemm...

@LD oczywiście mówił prawdę tylko Ci co nie chcieli słuchać, nie słuchali... :smile: ...
Nie uwłaczając w niczym @korn06...Sama budowa wypowiedzi @The Emperor jasno mówi, że on nie ma nic  wspólnego z @korn06.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.