Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejne pytanie w  sprawie tych nietoperzy. Olałem to zadanie wcześniej, ale bedę potrzebował dla Brauna i Szubina i jak je złowic? Próbowałem jak toś już wcześniej opisał ale nie działa coś. Idę na górkę w Promzonie gram na fujarce ( są jakby haluny z nietoperzami) i rzucam granat w powietrze ale żadna gadzina nie spada. Próbowałem nawet w nocy i też nic. Co robie źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fujarka na nic ci się nie przyda.Znajdujesz jakieś wzniesienie,ustawiasz się na dole rzucasz granat w górę,uciekasz,granat wybucha i albo jakiś nietoperek spadnie albo nie i tak aż uzbierasz odpowiednią ilość,ja łowiłem myszki na Promzonie koło hangaru tam gdzie Wolnościowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górek w Promzonie jest sporo. Ta właściwa, to na lewo od przejścia do Baru. Mało tego, na końcu rurociągu obok niej, jest schowek z kupą granatów. Dostępu do niego bronią psy i chimera, a dla szczęściarzy dwie.

Jak wyjdziesz na górkę, pooglądaj niebo. Jest na nim taki ledwo widoczny helikopter. Naciśnij PPM, aż kółko zrobi się do końca czerwone i rzucaj granaty w stronę tego helikoptera. Wyczekuj na moment, kiedy nietoperki będą kupą, bo wtedy niektóre latają niżej. Dobrze jest co parę granatów zrobić zapis i wgrać ponownie, bo następuje świeży spawn latających myszy.

Pamiętaj, aby mieć na sobie dobre wdzianko i rzucać kucając. Są wtedy mniejsze obrażenia. No i kilka apteczek więcej, nie zaszkodzi mieć. Nietoperki spadają rożnie ( losowo ), więc trzeba górkę oblecieć na około, aby je pozbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja metoda z gackami:

bierzesz fuche od klienta, idziesz na kordon/promzonę z korpusu, po twojej lewej jest konstrukcja znana z podstawki czy innych modów - ta koło wejscia na bar z podstawki - wlazisz na górę, potem na rurę nad urwiskiem/wykopem/dziurą i ... i to jest najlepsze : granat najlepiej obronny w witkę(rękę), gwiżdzesz na fujarce, granat celowanie w górę, przytrzymuj prawy myszy jak się okrąg siły rzutu wokól twojego "celownika" od granatu zrobi czerwony, rzucasz i tak za każdym razem - cos około 5-7 rzutów czyli - granat-fujarka-gwizd-napinka na celu-rzut.

Potem to tylko złazisz i zbierasz lotnicze myszy, możesz więcej niz 13-ie , kupią je.

Kopsasz klientowi myszaki, on bredzi coś o egzo ale to buc i u mnie na parafii dawno by bęcki zebrał za niesłowność czyli ostatecznie kopsa(daje) ci flakon jakeś breji/mikstury która może się potem przydać.

 

;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak napisali koledzy powyżej plus dodatkowo polecam dobrą strzelbę z grubym śrutem i strzelanie przed nadlatujące stworki (tak jak do rzutków na strzelnicy) fajna zabawa. Nazbieraj przynajmniej 26szt.,dostaniesz za nie 2 butelki mikstury, a będą potrzebne później do wykonania zadania w Anomalnym Lesie.Przed rzutem zwracaj uwagę czy na minimapie nie pojawiły się żółte kropki, dezerterzy potrafią się włóczyć po całej lokacji i jak oberwą odłamkiem to wszyscy stają się wrogami. Pozdrawiam.

Edytowane przez Andre Woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynio - a czytałeś poradnik cichego? Przekształcanie kryształów jest wielostopniowe. Też w takich polach jak kryształów, ale w innych miejscach. W ich efekcie otrzymasz talizmany. W poradniku masz to pokazane. Przy niektórych przekształceniach, będziesz potrzebował części mutantów, ale tych z podziemi. Też to masz w poradniku. I czas dotarcia do wiadomości krótszy, od czekania na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem takiego zadania, więc szczegółów nie będzie. Będzie za to rada. Po obu stronach bagien, w połowie lokacji masz wieże obserwacyjne. Wejdź na nie i przez lornetkę wypatrz ten traktor. Z góry, raz że lepiej widać, a dwa, unikniesz nieprzyjemnych zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynio! specjalnie dla ciebie:

http://stalkermod.ru/forum/66-fotograf/45788-fotograf-otvety-na-aktualnye-voprosy.html

 

tłumaczę: stalkermod.ru fotograf odpowiedzi na aktualne pytania

 

i tam sa zakładki, przy nich po lewej stronie strałki nie znając języka metodą prób i błędów zobaczysz piktograficznie wszystkie zagadnienia z gry.

Где найти декодер в Баре?

Dołączona grafikaСКРИНШОТЫ
 
Gdzie znajdę dekoder w barze
strałka skrinszoty
 

Polecam

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowiec na pewno jest przy śmigłowcach, w rogu mapy. Jeśli dobrze zapamiętałem, to informację, że nie dotarł do tej anomalii i gdzie jest, otrzymujemy, gdy się przy niej wcześniej zjawimy. Naukowiec jest ranny i zaznaczony żółta kropką trochę dalej za kamieniami. Słychać jego jęki. Jak za długo się cackasz z burerem, to może kojfnąć. Do tej lewitującej anomalii trzeba go będzie doprowadzić.  Radzę przed rozmową z nim, oczyścić tę drogę z mutantów, bo inaczej będzie ciężko.

Jak go doprowadzisz go do anomalii i będziesz miał go ochraniać, stań do niego tyłem i zrób zapis. Nie zawsze można zauważyć przeciwników za pierwszym razem. Karabin z celownikiem optycznym jest tu bardzo pomocny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, próbowałem kilka razy, ale zawsze powoli czyściłem drogę z mutantów, teraz wczytam sejwa z przed wejścia na lokację i zrobię speedruna do helikoptera.

 

[dodane]

 

Speedrun bezpośrednio do helikoptera nic nie daje. Należało podejść praktycznie pod samą lewitującą skałę, aby dostać SMS od Sacharowa o helikopterze i dopiero wtedy udać się tam na poszukiwania naukowca.

Swoją drogą jest to małe niedociągnięci moda - najpierw odczytujemy dane z czarnej skrzynki tego helikoptera dla Pietrenki, później ten sam helikopter pojawia się w nowej roli, tej z naukowcem.

 

[dodane 2]

 

Przy próbie transformacji czerwonego talizmanu i pazura ognistej chimery mam wyloty bez loga. Dostaję komunikat, że transformacja zakończyła się powodzeniem i za sekundę widzę pulpit. Testowane klika razy w Barze, Lesie, Martwym Mieście i Kołchozie. Jakieś pomysły?

 

Sam sobie odpowiem, może komuś też się przyda.

Błąd związany jest z modelem ogf wynikowego obrońcy. Nie wiem czy to wina moda, czy błąd powstał przy ściąganiu pliku. Pomogła podmiana na plik innego obrońcy (sam plik ogf).

Edytowane przez Kubuś Puchatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.