Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko da się jakoś wyleczyć teleporty postaci ?? to pewnie efekt wchodzenia w Psi Strefy,mam komplet talizmanów teraz zostali tylko obrońcy do zrobienia,ale te teleportacje są uciążliwe,załóżmy że biegnę sobie drogą na Korpusie Pokoju i nagle mnie wywala do wioski tam gdzie Sidorowicz  :wallbash:  jest to lekko mówiąc denerwujące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu obiektywu od Lewszy , zdajesz raport gen. Smithowi . Otrzymujesz  zadanie na wykonanie kolejnych fotek .Gdy wychodzisz od niego otrzymujesz SMSa od agenta , że masz się z nim spotkać w Anomalnym Lesie . W chatce rozmawiasz z Leśnikiem , po chwili pojawia się agent . Dalej zgodnie z  tym czego się od niego dowiesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu obiektywu od Lewszy , zdajesz raport gen. Smithowi . Otrzymujesz  zadanie na wykonanie kolejnych fotek .Gdy wychodzisz od niego otrzymujesz SMSa od agenta , że masz się z nim spotkać w Anomalnym Lesie . W chatce rozmawiasz z Leśnikiem , po chwili pojawia się agent . Dalej zgodnie z  tym czego się od niego dowiesz .

Dzieki!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Fotografa bez zmian ale tak mi się spodobał ten mod ze chce się zabawić jeszcze raz ale po lekkim tuningu , Teraz moje pytanie , czy ktoś wie jak nazywa się w plikach bioradar bo chciałem go sobie dodać do Sidora i biegać z nim od początku . Z  góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskasz wszystko. Ale aby ułatwić sobie sprawę, można przed rozmową z Wierszokletą, schować sobie trochę rupieci (broń i amunicję) i po ograbieniu w rozmowie z Trzmielem, dać nura w otwór rury prowadzącej na dół, i szybko udać się do skrzynki z naszym dobytkiem. Tak łatwiej jest pokonać tych bandziorów, którzy są bez skrupułów i gdy nas dopadną - stukną bez wahania. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Fotografa bez zmian ale tak mi się spodobał ten mod ze chce się zabawić jeszcze raz ale po lekkim tuningu , Teraz moje pytanie , czy ktoś wie jak nazywa się w plikach bioradar bo chciałem go sobie dodać do Sidora i biegać z nim od początku . Z  góry dziękuje za odpowiedz

Przeglądnąłem pliki i wygląda na to że nazywa się po prostu bioradar

Najlepiej jak dodasz go jako nagrodę za zadanie (z handlem różnie bywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole, nie wchodząc do ostatniego pomieszczenia gdzie są drzwi kodowe i dwie pionowe dziury z "lawą", przechodzisz przez ciąg sal z poziomymi zbiornikami i kratkami do chodzenia wzdłuż ścian, w jednym z tych pomieszczeń jest wentylator; wskakujesz na silnik, potem na wał napędowy i na skośną kieszeń ssawną - na samej górze leży kombinezon - podobny z  wyglądu do stalkerskiego - to ten :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na start, wywala mi się, z takim błędem

 

 

FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CRender::texture_load [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp [error]Line : 295 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Can't find texture 'uirad_pulse'

 

edit

 

Już działa, jestem Lama ;)

Edytowane przez Rumcaj5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajduje Ci pliku rad_pulse w katalogu z grą (gamedata/textures/ui). Przeinstaluj grę, powinno pomóc. Jeśli nie pomoże, pisz.

 

Mam pytanie, czy tylko dziadek Zapadło nas okrada? Okradziono mnie już 3 razy, na Poligonie (dziadek Zapadło, porozmawałem sobie z nim), kolejny raz w Korpusie Pokoju (nie wiem kto) i po raz trzeci też na Poligonie (dziadek siedzi tam gdzie w czasie pierwszej rozmowy, ale nie ma żadnej sensownej opcji dialogowej).

Jest to o tyle denerwujące, że aby ktoś chciał mnie okraść, zainwestowałem w AS Val - kupiłem go specjalnie od Pietrenki i z paczką amunicji wsadziłem do plecaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotograf wersja rosyjska!

1/ instal podstawka - soc ver. 1004

2/ rozpakuj i wgraj/wklej moda - gamedata do podstawki w/w

3/ pacz

4/ polonizacja - kopiuj wklej

3/ inne mody jak są???

5/ Zmiana w localization.ltx false true na true true

6/ zmniejsz osiągi do średnie - niskie, wyżej mozliwe częste wyrzuty/wybrosy/ ... na pulpit

7/ nie kombinuj, rób częściej sejfy nie myl z autosejfami

8/ graj

 

;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.