Jump to content

Czym różnią się wersje?


Ignachinio

Recommended Posts

Mówiąc w skrócie(nie skarćcie mnie panowie jak coś źle powiem).

Wersja Jenota ma zupełnie nowe bronie(z oryginału chyba tylko gauss został), celowniki, jest nowy system obrażeń broni który się opiera głównie na rodzaju amunicji. Na początku, startujesz, z jak dla mnie, najlepszym karabinem(AKMS). Ogólnie ta wersja bardziej skupia się na broni, kombinezonach(pancerze mają swoje części, różne różnie chronią, ulepszeniach, handlu, itp. Nie ma chyba zmian w fabule, zadaniach itp. Głównie zmiana dotyczy wszystkiego co ma związek z walką.

 

Ja bym Ci polecił wersję Jenota, mi się spodobały wszelakie zmiany w tymże modzie.

Edited by Puszkin86
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam serdecznie! 

Ja ogólnie nie jestem w temacie dlatego ponawiam pytanie. Zainstalowałem właśnie Zew Prypeci z wielką ochotą ogrania SGM. Którą wersje wybrać patrząc pod kątem zawartości, ilości broni, kombinezonów i innych? Podstawkę? Jenot czy S.n.i.p.e.r?

Czy podstawowa wersja SGM ma bronie z czystego Zewu czy posiada mniej więcej nowe tak jak w Jenot Edition? który już kiedyś ukończyłem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Grając, zauważyłem różnice w uzbrojeniu, teksturowe i niewielkie scenariuszowe. Ale to szczegóły dla miłośników różnych "kolorów" w stalkerze. Główny wątek dla mnie, nie był zmieniony. Zagraj w jakiegoś innego moda dla zmiany klimatu, a później wróć do innej wersji. Tylko w ten sposób możesz poznać różnice. Żadne opowiadanie tego nie zastąpi. Każdy ma swój własny osąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@LordDino  - To tylko na oko, znalezienie różnic można ocenić jako krótkotrwałe. W rzeczywistości trzeba porównać każdy z już przetłumaczonych plików, z nowym. I nie ma żadnej pewności, że autor moda nie dodał jakichś plików. A jeśli w już przetłumaczonych plikach znajdzie się różnice, to nie tylko poprawia się to co było, ale czasem trzeba dodać to co nowe autor wprowadził. I czasem taka kompilacja nie chce zaskoczyć, więc trzeba nowy plik pisać od nowa. A to jest czasochłonne jak tłumaczenie. Sądzę że zrozumiałeś sens mojej wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

@LordDino

Niech ostatni filmik wrzucony na vk SGM 3.0 uświadomi ci jak idą prace nad modem

Cytat

Мод живет и движется к цели.

https://vk.com/doc237927765_476020054?hash=4d090b15ee163acf15&dl=bfaf480c6c3b615a63

a ty byś chciał już polonizację? Czego jak jeszcze mod nie jest zrobiony ;)

Ostatnie info jakie było to kilka screenów w maju 2018, no i trochę filmików pod koniec 2017:

A te linki co wrzucił @vidkunsen to nie wiem co to jest jak mod jeszcze nie wyszedł :062:

Jak chcesz to ryzykuj i ściągaj ewentualnie poczekaj aż @v napisze co to w ogóle jest.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

W opisie jest: czym się będzie i już częściowo różni wersja 3.0 od poprzednich.

Oraz:

Скачать игру торрентом Скачать Cталкер Зов Припяти Sigerous Mod 3.0 (2018) PC на русском с таблеткой для PC, без вирусов и СМС можно по ссылке ниже. - Ściągaj grę torrentem, Ściągaj Stalker Zew Prypeci Sigerous Mod 3.0 (2018) PC po rosyjsku z tabletką/nakładką dla PC, bez wirusów i SMS (-em) można przez zsyłkę niżej.

Источник: https://torrent5.net/stalker/1123-ctalker-zov-pripyati-sigerous-mod-30.html
© torrent5.net

 

Link to comment
Share on other sites

Są na forum fani SGM'ów. Gdyby pojawiła się wersja 3.0, to już chodziliby po ścianach, łącznie ze mną. Projekt rodzi się od lat w bólach, między innymi z powodu zmian kadrowych - @LordDino spójrz na datę założenia tematu o modzie. To fakt, że (o ile dobrze pamiętam) miał być wydany przed końcem zeszłego roku, ale został przełożony na bliżej nieokreśloną przyszłość w tym roku. I coś mi mówi, że to nie koniec czekania.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.