Jump to content

Kobiety w Strefie.


danieldino

Co sądzisz o kobietach w Strefie ?  

90 members have voted

 1. 1. Co sądzisz o kobietach w Strefie ?

  • Dobrze że będą kobiety.
   60
  • Źle że będą kobiety.
   27


Recommended Posts

Całe szczęście że w Fallout nie ma kobiet, bo żadna nie dałyby sobie rady...więc w Stalker2 też sobie na pewno nie dadzą...

Jak to nie ma kobiet! A handlarka w megatonie? Zresztą z tego co już zobaczyłem na samym początku Vegas, ta sama postać jest jednym z pierwszych kontaktów bohatera...

Link to comment
Share on other sites

W Soljance pojawiły się trzy i nie zepsuło to gry, Błyskawica jest całkiem sexi, lubię tak ładnie zbudowane kobiety... Pantera jest nie śmiertelna i zrobili z niej dobrego kozaka, Mucha to smarkula, ale przypominam, że wśród fanów Stalkera są też dziewczyny - wymienię z przyjemnością naszą przeuroczą i niezawodną Raven. Więc jednym zdaniem napiszę: - kobiety w Zonie tak (uzasadnione fabułą i KOBIETY a nie super wojowniczki) ; parytety w Zonie - NIE!!!!!!!!

 • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Jak to nie ma kobiet! A handlarka w megatonie? Zresztą z tego co już zobaczyłem na samym początku Vegas, ta sama postać jest jednym z pierwszych kontaktów bohatera...

To był żart Trurl3 ...w Fallout połowa ludzi to kobiety.... :P

Dino twierdzi że kobiety nie dają sobie rady w trudnych warunkach, więc napisałem to dla przykładu.

Link to comment
Share on other sites

No, no... danieldino - coś Ty taki męski szowinista? :smile: . Ja zaobserwowałem tendencje do zapożyczania pomysłów z Wiedźmina w modach do Stalkera - minigierki, kobiety... A niech w Zonie pojawi się jakiś wesoły domek z piersiastymi dziewczynami i kilka questów z nimi związanych. Nie mam nic przeciwko poszukaniu w Prypeci zapomnianych kosmetyków alba eleganckiej bielizny dla fajnej babeczki. Jeżeli zrobią z nich wojowniczki to spierdzielą grę, jeżeli wprowadzą je rozsądnie w fabułę i z pomysłem to będzie jeszcze lepsza zabawa.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem wprowadzenie kobiet do Stalker'a to wielki błąd, gdyż jest to po prostu nierealne. Zona to jakby nie patrzyć siedlisko ludzi wyjętych spod prawa, często morderców i bandytów. Kobieta długo by w takich warunkach nie przetrwała, gdyż szybko by ją dopadli do swoich niecnych celów. Nawet w wojsku sporadycznie dochodziło do gwałtów na własnych kobietach-żołnierzach, to co dopiero by było w miejscu takim jak Zona. Szybo kobietę by złapano, a później "wypożyczano" chętnym stalkerom.

Link to comment
Share on other sites

Joshi aka Endeavour, masz wiele racji, nie wiem dlaczego jednak kojarzysz ew. kobiety w Zonie tylko z sexem? Nie zapominaj, że nie wszystkie są młode i atrakcyjne, mógłbyś nieco inaczej na nie spojrzeć w grze gdyby wstawiono nie NPC-e modelki tylko tzw. średnią krajową - czyli szerszy przekrój płci pięknej. Ja wstawiłbym jakąś handlarkę o wyglądzie 60-cio letniej puszystej i opryskliwej kobiety, dodał lazaret z prawdziwego zdarzenia z kobietami jako pielęgniarkami i zredukował absurdalnie 100% skuteczność apteczek. Kilka fajnych questów z lazaretem do którego z poważniejszymi obrażeniami trzeba trafić plus słona opłata za leczenie uatrakcyjniło by grę. O wesołym domku już pisałem, zamiast jedynej rozrywki - upijania się w ponurych spylunach taka dodatkowa w damskim towarzystwie za powiedzmy rozsądną cenę od 30 000 - 100 000 rubli. Do tego dialogi z dziewczynami, które zadowolone z towarzystwa naszego NPC-a mogłyby dawać np. info o schowkach, przejściach albo opowiedzieć coś ciekawego... I oczywiście w domku można dostać solidnie po głowie i ekwipunek stracić po wybraniu nie odpowiedniej ścieżki dialogowej. Na pewno grę zepsuje wstawienie kobiet jako wojowniczek, Stalker to nie Xena i inne bzdury. W Zonie wcześniej czy później kobiety pojawiły by się na pewno, im bardziej Stalkerzy "cywilizują" Zonę tym więcej babek do niej ściągnie, taki Bar to bezpieczne miejsce a po Arenie można by było trochę grosza kulturalnie wydać. Kobieta + karabin = porażka. Kobieta + fajna fabuła = uatrakcyjnienie gry.

Link to comment
Share on other sites

Vorenus tu nie chodzi o kojarzenie tylko z seksem, a realne spojrzenie na sprawę. Tak jak już pisałem, Zona to miejsce gdzie zjeżdżają się ludzie wyjęci spod prawa, a nie księża;) Skoro potrafią się zabijać dla pieniędzy, a co za tym idzie dla własnych korzyści materialnych to raczej nie mieli by oporów przed zgwałceniem kobiety "bo jej to krzywdę zrobi". Co do baru- Powinność to nadal stalkerzy, nie aniołki. Ale nie twierdzę że w jakimś konkretnym miejscu (bunkier naukowców?) by nie dała sobie rady.
Link to comment
Share on other sites

Sądzę że samo wejście do Zony było by prawie nie możliwe ( zwłaszcza przez posterunek gdzie siedzą żołnierze a aniołki to oni nie są ) Następnie mamy wioskę kotów gdzie jest dużo stalkerów. Chociaż jako pomocnica dla Sidorowicza mogła by się nadać ale zajście głębiej w strefę graniczyło by z cudem.

Link to comment
Share on other sites

Uuuuu.... To jeszcze nie wiecie do czego zdolne są niewiasty, widzę jednak, że dwie największe przeszkody do pokonania dla kobiet chcących wejść do Zony to... Joshi i daniel. Żaden posterunek ani bandyctwo nie odstraszy pań bardziej niż niechęć naszych drogich kolegów...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png Wioska Kotów to pestka w porównaniu z Joshim i danielem:D, bo koty mają rujkę tylko w marcu a nasi strażnicy cnoty niewieściej pozostaną nie przebłagani przez 12 miesięcy w roku. Nawet największe oprychy w Zonie nie wyeliminują rodzaju żeńskiego tak skutecznie w Zonie jak duet admin-redaktor:lol. Jednym zdaniem - chłopaki poddaję się. Nie przemycę za żadne skarby żadnej białki do Zony, chyba że zmienicie jakimś cudem zdanie.:P

Link to comment
Share on other sites

bo koty mają rujkę tylko w marcu a nasi strażnicy cnoty niewieściej pozostaną nie przebłagani przez 12 miesięcy w roku. Nawet największe oprychy w Zonie nie wyeliminują rodzaju żeńskiego tak skutecznie w Zonie jak duet admin-redaktor:lol.

To do mnie czy koło mnie?

Ja wyrażam swoje zdanie, a z tym to jak z tyłkiem- każdy ma swój. Patrząc przez pryzmat kolorowego świata gier to oczywiście, kobiety znalazły by swoje miejsce w Zonie. Ale patrząc na to realnie to szybko stały by się bardzo pożądanym towarem.

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem za kobietami, fakt faktem, byle co się tam nie uchowa. Ale tak serio, tam pół światu jest w tej Zonie. Nie tylko przestępcy, ale wszelkiej maści Niebieskie Ptaki, marzyciele, mąciwody, ludzie bez nadziei, ludzie z nadzieją itp. A gdy wpadniesz między wrony, kracz jako wrona. A gdy dobrze kraczesz, dłużej przeżyjesz i więcej się nauczysz, by i żyć dalej. I studenciak wyżyje. Np. - gdy do drecha wyjedziesz równie dresiarsko, ordynarnie i z pełną, w ich stylu napinką (bo tak czy tak dostaniesz w ryj - więc wsio rawno co zrobisz) drech lekko przywiędnie, gaz straci, zmieni gadkę. Że puści po tym przedstawieniu wolno - nigdy w to nie wierz, nie taka z tego nauka i nie takie jest rozwiązanie tego questa . A jakie będzie jego zakończenie ? ... Po prostu wy je zobaczycie :P Tak więc i baby muszą być nie byle jakie. Choć Zona aż taka zamknięta nie jest. Skoro się weszło to i wyjść też można. Połazić po obrzeżach, jak się nie podoba i straszno - do domu wrócić. Turyści też Zonę oglądali. Naukowcy kazali prowadzić, milionerzy jacyś po angielsku się rozgadywali (nawiasem mówiąc ta historia o kontrolerze jest kapitalna ;) ).

Link to comment
Share on other sites

Joshi - luz, to tylko zabawa, dyskusja i zabawa! Tego nam tylko brakuje, żebyśmy się poobrażali i skonfliktowali ze sobąhttp://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png... Każdy może się wypowiedzieć w sposób jaki mu się podoba, nie jest powiedziane, że większość ma rację. Nie bierzmy niczego do siebie i zachowajmy dystans, tym bardziej, że temat jest z tych lżejszych i rozpatrujemy coś, na co nie mamy i tak żadnego wpływu. Ja jestem oczarowany Wiedźminem, choć podchodziłem do niego aż trzy razy, bo nie mogłem jakoś przebrnąć przez słabiutki początek... Wzorem Wiedźmina wprowadziłbym kobiety do gry z tą różnicą, że w Zonie byłyby zupełnymi cywilami, reszta byłaby już do zaakceptowania nawet dla oportunistów. Co do sposobu i możliwości ich pojawienia się w Zonie, nie będą kombinował, rozsądnie napisał o tym Nathaniel77 .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.