Jump to content

01.03.2014 r. tą datę trzeba zapamiętać!!!!


Recommended Posts

Jedna z najważniejszych dat w historii XXI wieku, właśnie w tym dniu Rada Najwyższa Federacji Rosyjskiej przyjęła jednogłośnie rezolucje o wysłaniu na Ukrainę rosyjskiego kontyngentu wojskowego w celu ochrony rosyjskich obywateli i sił wojskowych znajdujących się na Półwyspie Krymskim. W rzeczywistości Rosja dokonała zbrojnej inwazji na suwerenne państwo europejskie.

Postępowanie "demokratycznej" Rosji pokazuje, że państwo to nadal nie może pogodzić się z utratą swojej pozycji mocarstwowej. Ukraina miała podpisać pakt stowarzyszeniowy z powstającą pod przewodnictwem Rosji Unii Celnej, nie doszło do tego. Masowe protesty ludności ukraińskiej i obalenie Janukowicza oraz wybór nowego rządu i obranie kierunku proeuropejskiego zagroziło interesom rosyjskim. Nie mogło być inaczej, siłowo załatwiono sprawę. Do czego to prowadzi:

- zagrożenie wybuchu konfliktu zbrojnego pomiędzy Rosją a Ukrainą;

- powstanie poważnego zagrożenia dla bezpieczeństwa europejskiego.

Temat jest istotny dla  bezpieczeństwa Polski, Europy i świata. Rosja nikogo nie słucha i uważa że postępuje słusznie. Konflikt wisi "na włosku".

Co zrobi NATO, UE ponieważ ONZ nie może nic zrobić ze względu na prawo veta jakie posiada Rosja jako stały członek Rady ONZ.

Jeżeli wybuchnie wojna to będzie to krwawa wojna, czy skończy się szybko? Oby wojny nie było.  

  • Positive 7
Link to comment
Share on other sites

Dlatego że Rosja się jeszcze liczy to za dużo jej nie można zrobić. Jednak jeżeli Rosja zobaczy że Europa jest bezsilna to zagrozi innym krajom europejskim. Moim zdaniem oligarhowie rosyjscy zostaną odcięci od swoich europejskich kont a to boli. Czy NATO użyje siły, jeżeli tak to wiecie co to oznacza - III wojnę. Prawdziwy scenariusz post-apokaliptyczny. Ostatecznie obalenie skorumpowanych władz Rosji.

Link to comment
Share on other sites

Witam,wszystkich których los Ukrainy choć,trochę obchodzi.Czernobyl10,dziękuję za zainicjowanie tematu.O Rosji nie ma co się rozpisywać,wszyscy wiemy co ona reprezentuje,i jakie ma zapędy.Ciekawe jest co innego,a mianowicie:czy Putin jest gotowy na większą lub całkowitą izolację gospodarczą,sankcje dla biznesu i oligarchów,oraz na wpompowanie w (na razie Krym,oby tylko.) kilkuset miliardów dolarów w infrastrukturę energetyczną(dostawy prądu) i dostawy ...Wody!Tak,tak jeśli Ukraina,zakręci kurek i odetnie prąd oraz zamknie granicę z Krymem,za "góra" pół roku Krym będzie pustynią.A więc podsumujmy,po za kawałkiem ziemi,na której nie ma NIC,poza jedną bazą marynarki i wątpliwym prestiżem w Rosji co zyskuje Putin?Obronę dumy narodowej i prestiżu jako mocarstwo?Wątpliwe,jeśli duma jest ważniejsza od głodu i biedy Narodu to gratuluję.Rosjanie(Naród) na razie biją,brawo i wiwatują na cześć swojego "Cara"(przynajmniej większość),ale gdy trzeba będzie te miliardy skądś wziąść,a z kąd ano od Narodu.I tu zaczynają się schody;ile czasu wytrzyma Państwo będące na skraju bankructwa(tak,tak Rosja jest bankrutem)izolowane gospodarczo i obwarowane sankcjami,przy stale taniejącymi cenami gazu i ropy,oraz rabunkowej gospodarce(w Rosji dopłaca się do kopalni złota i diamentów,a to daje do myślenia)przy podziale Narodu na oligarchię,która pławi się w luksusach i zwykłych obywateli,którzy będą musieli dorzucić się do kasy aby utrzymać kawałek ziemi,nie mówiąc już o krajach,będących pod "opieką" Rosji,w które trzeba cały czas pompować kasę,odpowiedzcie sobie sami.Co do Ukrainy,mam taką nadzieję że skończy się na Krymie,praktycznie z Krymu,Ukraina nie miała nigdy żadnych dochodów,a jeszcze dopłaca co roku prawie Miliard Hrywien. Co do Unii Europejskiej,no cóż wszyscy wiemy jak zachowała się Unia,w sprawie;Czeczenii,Gruzji i innych posowieckich rebublik.Jak to wczoraj(01.03.2014)powiedział pewien deputowany Dumy rosyjskiej;nie przejmujcie się Europą,oni pokrzyczą,pokrzyczą i przestaną.Nadzieja w Anglii,USA,Canadzie i...Turcji.Ufff, na razie tyle,muszę iść na rehabilitację,pózniej napiszę wiecej.    Chwała Ukrainie!

Edited by muezin70
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

 Rosji zależy tylko na Krymie. Tak czy siak ma ponad 50% wykupionej ziemi, a ileś tam ma wydzierżawionej do 2044. To co widzicie w telewizji to nagonka na Rosję. Większość obywateli na Krymie to obywatele Rosyjscy. Zawsze tak było. Jeśli Rosja broni swoich interesów to źli są. Ale USA mogło wpaść do Korei, Wietnamu, Afganistanu, Iraku, Somalii i tak dalej :) I wszystko pod egidą ONZ i NATO :) Ciekawi mnie jedno. Dlaczego nikt nie mówi o tym że do władzy na Ukrainie doszli ludzie z Swobody ? Swoboda = UPA = Wołyń :) Pierwsze ofiary na majdanie to policjanci z berkutu którzy zostali podpaleni przez mołotowy ;)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyniknie. 

Dziwię się że kraje zachodnie, jak i Stany Zjednoczone łącznie z ONZ siedzą cicho i się jedynie przyglądają - Historia lubi się powtarzać. 

W obwodzie Kaliningradzkim przeprowadzane są manewry Rosyjskich żołnierzy, tuż przy granicy z Polską. Wątpię aby to były jedynie ćwiczenia, chociaż standardowo - Putin chce pokazać na co go stać, a zastraszyć każdy może. Możliwe że Rosja zostanie objęta sankcjami za to co wyprawia, a nam ona sama jeszcze zakręci kurek z gazem.

Ja w każdym razie nie opowiadam się za stroną Rosji/Ukrainy/Polski. Osobiście jestem neutralny do tego wszystkiego, jak to się mówi - Co ma być to będzie. 

Link to comment
Share on other sites

@muezin70 Co do kurka to chyba się pomyliłeś? W jaki sposób kraj, który jest na skraju bankructwa, totalnym bałaganie politycznym i zacofaną armią bez lojalnego dowództwa i co najważniejsze - arsenału nuklearnego , może zagrozic mocarstwu, takiwmu jak Rosja. Nietyle najmocniejszej sile świata, co najcwańszej, nietykalnej i nieobliczalnie armi dowodzonej przez fanatyka, dla którego życie ludzkie jest tylko małą ofiarom poświęcąną do zrealizowania własnych, chorych ambicj. USA i inne tzw. mocarstwa oddadzą Ukrainę lub zapłacą haracz Putinowi, by tylko nie zaczął realizowac swoich chorych ideałów, podobnych do Stalinowskich, czyli Azja i Europa pod sierpem i młotem na czerwonym tle. Sankcje gospodarcze dla Rosji? - Śmieszy mnie to!!! Przecież Europa i inni żerują na biedzie i zacofaniu Rosji, a nie odwrotnie. Sankcje dotkneły by nie Rosje, a przedewszystkim Unię Europejską, USA i Kanadę. Oni najwięcej zarabiają na handlu z Rosją. Blokada kont to następna brednia wymyślona i powielana przez media. Który bank pozbyłby się swoich najlepszych klijętów i naraził swoią reputacje? Pomarańczowa rewolucja? Gdy po osobistym i politycznym wpieprzeniu się braci '' K '' do tejże rewolucji, Polska w Rosji straciła rynki zbytu i miliardy dolarów, a w Polsce wschodniej ponad 200 tyś. ludzi straciło pracę. A na Ukrainie efktem tej rewolucji było tylko zwiększenie wpływów i portweli Oligarchów, a korupcja była jeszcze większa.Tylko bieda i zacofanie zostało bez zmian. To się pytam?, komu to potrzebne. Skoro oni nie potrfią docenic pomocy. Przez kilkanaście dni tego roku, po wprowadzeniu embarga na import wieprzowiny z U.E przez Rosje, Polska straciła 2 mld. zł. Putin już znalazł uzupełnienie dostaw wieprzowiny i podpisał umowę z Argętyną. I tu moje pytanie, kto bardziej straci ? Rosja - czyli Putin, może poświęcic najniszszą klase społeczęństwa na okresową nędze, by przez kilka miesięcy uzupełnic dostawy, i podpisac nowe umowy. Brazylia i Argętyna, tylko czekają by wejście na rynki Rosji i ich tz.Republik . Nie zdziwiłbym się gdyby niektóre kraje zachowały się biernie w sprawie Ukrainy, byle tylko prowadzic interesy z Putinem.Bo pieniądz jest najważniejszy... @danieldino. Z pierwszą częścią twoiej wypowiedzi się nie zgodze, ale historie znam i popieram zdecydowanie drugą częśc Twojej wypowiedzi. Bo tłumaczenie że to nie my młodzi, robilśmy te wszystkie okrutne '' dla nas rzeczy'', w czasie drugiej wojny, tylko nasi dziadowie, to żadna wymówka, skoro ideały tej organizacj pozostały takie same: czyli '' NACIONALISTYCZNE ''.

 

Mam nadzieje że podzielacie mój punkt widzenia, bo to jest jak wtrącanie się w cudze małżeństwo. Oni się pogodzą, a my zostaniemy wrogami. Historia zna wiele takich przypadków.

 

Pisałem to wczoraj rano. 

Edited by patryk38832
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Guest smerdojajeczny

co wyniknie?...apetyt rośnie w miare jedzenia, wystarczy przypomnieć sobie aneksje Austrii i Czechosłowacji przez Hitlera przy BIERNEJ postawie mocarstw i ówczesnych oligarchów. Co było dalej wszyscy wiemy, tylko ,że w tym momencie ci wielcy tego świata dysponuja nie tylko bronia konwencjonalna..ale i arsenałami jadrowymi..z czego w tej chwili jeszcze niektórzy nie zdaja sobie sprawy. Putin się nie zatrzyma i nie będzie zwracał uwagi o pojękiwaniu o pokoju czy tam bzdurne sankcje na które nawet nie stac skostniałe struktury UE jak i Nato.

 

Także mitem było i jest,że Europa jest bezpieczna..i jakże realne staje się pewne zdanie sprzed 2 wojny światowej..,,Za Gdańsk nie będziemy umierać,,...przebieg 2 WŚ zweryfikował ten frazes. Widać ludzkość nieczego się nie nauczyła.

Edited by smerdojajeczny
Link to comment
Share on other sites

Putin ma poparcie partii i wojska. Miliardy dolarów wpakowane w armię przynoszą skutek. Zajęcie Krymu to tylko początek. Co do oddania Ukrainy tego nie jestem pewien, chyba że historia lubi się powtarzać. Pamiętamy że Ukraina oddała cały arsenał jądrowy w zamian za gwarancje nienaruszalności które podpisały państwa zachodnie. Jeżeli gwarancje nie będą respektowane to oznaczać będzie tylko upadek wiary w demokracje, poszanowanie i inne szumne hasła. Co więcej podważy cały sens istnienia UE. Jedyna droga wyjścia z tej sytuacji to mediacja ewentualnie wysłanie obserwatorów z OBWE.

Napięcie rośnie, wystarczy jeden niekontrolowany strzał. W Rosji też są ludzie mający dość władzy Putina i pseudodemokracji, za jakiś czasz zobaczymy pewnie sceny znane z majdanu tylko na ulicach Moskwy, chyba że wcześniej będą tam czołgi.

Link to comment
Share on other sites

My Polacy nie umiemy pilnować swojego nosa tylko ciągle gdzieś go wpychamy. Grupa oszołomów z Polski popiera walkę o niepodległość Ukrainy nieznając historii która przypomina o tym jak UPA mordowała Polaków. To są sprawy Rosji  i nie nam Polaczkom wtrącać się do tego. Pilnujmy swojego podwórka gdzie panuje totalny bajzel, złodziestwo, bezrobocie i bieda.

Patrząc na tego durnego Sikora i jego żałosne gderanie że Rosja zapłaci za swoje błędy to szkoda mi faceta, bo gdy Putin oglądnie takiego oszołoma i za jakiś czas przykręci kurek z gazem i ropą to Sikor będzie skomlał jak piesek by Died Putin się przeprosił.

Nie nam ani światu wpieprzać się w sprawy Rosji bo to mocarstwo a my Polaczki jesteśmy na łasce tej Rosji.

Link to comment
Share on other sites

Mm, coś w tym jest. U nas w samym kraju nie dzieje się dobrze, rząd często niema pieniędzy na podstawowe rzeczy a co dopiero pomoc Ukrainie. I zgadzam się z tym że ''wtykamy nos w nie swoje sprawy''. Jakoś zachód - Niemcy/ W.Brytania/Francja a nawet USA za bardzo się nie wypowiadają, ale sama Polska.. musi pokazać na co ją stać i się wtrącić. Szkoda tylko że potem są tego poważne konsekwencje. 

Link to comment
Share on other sites

Wpierdalanie się w nie swoje sprawy to nasza specjalność. Ja rozumiem pomoc, ale narażając bezpieczeństwo kraju dla, kogoś takiego jak Ukraina to ciężki debilizm do potęgi. Nawet jakby w tym był jakiś grubszy interes to nadstawianie karku i tak nie ma sensu, Rosja zdmuchnie nas jak domek z kart... Bezsens, żeby dobry żołnierz ginął przez głupotę polityków.

 

Proszę o nie używanie wulgaryzmów. - Agrael
Link to comment
Share on other sites

A Rusy już wzięli nas na celownik po głupawych wypowiedziach naszych "pseudopilityków". Bez dramatyzowania, ale ich głupotota naraziła nas i nasze rodziny na niebezpieczeństwo w razie eskalacji konfliktu Krymskiego. Miejmy nadzieję że skończy się tylko na strachu i paru wysrzałach w powietrze, a Putin jako kare dla Polaczków podniesie nieznacznie ceny gazu i ropy na czas określony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest smerdojajeczny

Tak wracajac do aneksji Krymu przez Putina, może za nascie lat podobne klipy beda próbą częściowego rozliczenia tego co zrobił.

 

https://www.youtube.com/watch?v=q8JNGuu8GoE

Edited by smerdojajeczny
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Temat nadal ważny, a może i ważniejszy. Rosja nadal nikogo nie słucha. Rok od tamtych wydarzeń a mamy otwartą wojnę na Ukrainie. Co kilka tygodni wielkie manewry na terenie Rosji a teraz będziemy mieli w Kaliningradzie ISKANDERY i lotnictwo bombowe. Ciekawe czy to tylko pokazywanie pazurów przez nieobliczalnego "niedźwiedzia" czy zapowiedź czegoś dużo gorszego. Polska jest obecnie drugim wrogiem Rosji po odwiecznym wrogu nr 1 czyli USA. Podobno szkolono w Polsce Ukraińskich separatystów. Osobiście nie wierzę Rosjanom i jako naród dają się manewrować swoim władzą. W bajki Putina wierzy 99% rosyjskiego społeczenstwa. Najważniejsze pytanie: Czy Rosjanie zaatakują, należy pamiętać że Rosja jest nieprzewidywalna gdy jest przyciśnięta do muru

Nie chodzi mi w tym temacie o kłótnie polityczne tylko o wasze zdanie w sprawie. Pamiętajmy o kolejnym pytaniu:

Co zrobisz jak przyjdą podpalić Twój dom?!!

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Czernobyl10 - "Co zrobi NATO, UE ponieważ ONZ nie może nic zrobić ze względu na prawo veta jakie posiada Rosja jako stały członek Rady ONZ."

 

Nie czepiajcie sie Rosji i ich prawa veta bo zostało złamane wcześniej wiele razy przez usa, zydów z izraela i innych "kumpli" izraela i usa:

 

http://www.koreywo.com/Kaluski/Durban.htm

 

- W Durbanie ludzkość, a szczególnie kraje Trzeciego Świata otwarcie okazały swą nienawiść nie tylko do rasizmu i hipokryzji amerykańsko-żydowskiej polityki w odniesieniu do spraw związanych z rasizmem, ale także do Stanów Zjednoczonych i Izraela. Będzie tragedią dla całej ludzkości jeśli Amerykanie, Izrael i Żydzi nie wyciągną należytych wniosków z tych antyamerykańskich i antyżydowskich fobii. Ostatecznie to nie tylko państwa arabskie czy muzułmańskie ich nienawidzą, czują to także setki miliony ludzi w dziesiątkach innych państw. Można zaryzykować twierdzenie, że Amerykanie i Żydzi są dzisiaj najbardziej znienawidzonymi narodami na świecie. Czy Amerykę i Izrael stać będzie na ignorowanie takiej postawy wielu państw i narodów? A jeśli tak, to jak długo? -

 

Więc nie czepiajmy sie Rosji i ich polityki bo z drugiej strony mamy samych wrogów którzy mydla oczy lemingom, że są "naszymi przyjaciółmi"

 

Zainteresowanych odsylam do rezolucji ołenzetu: 3151G z 1953r., 1904 z 1963, 1975 - 10 XI - Rezolucja ta głosiła, że syjonizm, który jest oficjalną ideologią państwową Izraela, jest jedną z form rasizmu i dyskryminacji rasowej. ,

 

rezolucja z Durbanu - 08.09.2001 ....

 

Rosja ma swoje racje: domaga sie zwrotu kasy za gaz od złodziei min "wesołej" julki - juz zapomnieliście, że została skazana a jej wyrok zatwierdzono min. w hadze i brukseli bo była winna!, celesryci, polityki i temu podobne swołocze w tym z izraela - patrz udział zydów na majdanie wysyłali i wysyłają na rzeź w imie własnego interesu szarych ludzi - czerń a nikt z was sie nie zastanowił, że żaden celesryta/polityk nie walczy na pierwszej lini tylko podjudza zza bezpiecznej odległości?

 

 

 

Co zrobię jak przyjda podpalic mój dom!!! a co ty zrobisz jak będziesz gnił w okopie walcząc za celebrytów, poityków, "prawdziwych patriotów", komorników, sędziów, prokuratorów, mili/policjantów i ich synów bo oni będą prawdziwymi patriotami a ty masz za nich walczyć!!!

 

Uśmiecha ci się zdychanie za pajacykowa, powiatowskiego, komórkiewiczowskiego, za wszystkich tych darmozjadów co uciskają cię i żyją z twoich podatków bo są "lepsi" od ciebie w twoim kraju, ziemii, uchodźcami ale nie kwapią sie do asymilacji tylko ty masz się we własnym kraju z nimi asymilować do ich "kultury" .... .

 

Bliższy mi jest Rosjanin bo jest Słowianinem niz jakiś celto-germanin, semita czy inny azjata lub afrykańczyk.

 

Wnioski pozostawiam wam wszystkim do oceny, sprawdź czy nie jesteś czasem lemingiem... .

A Rusy już wzięli nas na celownik po głupawych wypowiedziach naszych "pseudopilityków". Bez dramatyzowania, ale ich głupotota naraziła nas i nasze rodziny na niebezpieczeństwo w razie eskalacji konfliktu Krymskiego. Miejmy nadzieję że skończy się tylko na strachu i paru wysrzałach w powietrze, a Putin jako kare dla Polaczków podniesie nieznacznie ceny gazu i ropy na czas określony.

 

 

Politycy, celesryci i tym podobne bladzie kontra Głos ludu - Rusicz.

http://xportal.pl/?p=16787

Link to comment
Share on other sites

@Vidkusen

powiem Ci bracie że patrząc na sprawe trzeźwo i wybierając jakąkolwiek strone o ile jest wybór to zawsze będzię to zły wybór. Jak to określiłeś celebryci(brzydzi mnie to słowo) pierwsi zabiorą dupy w troki - zajebiści patrioci. Pozostali prości co będą robić - siedzieć w okopie. Jedno wiem na pewno - Wielki Brat nie jest naszym najlepszym przyjacielem, historia. Liczy się silniejszy tylko oby nikt nie dał nam "ciosu w plecy".

Link to comment
Share on other sites

Cały czas działa zasada młota i kowadła bo...bo jestesmy "krajem tranzytowym" wschód - zachód, tak samo jak Czesi, Słowacy czy Węgrzy... .

 

Cios w plecy to otrzymalśmy w 965/966 tzw. naszej ery gdy "musieliśmy" popierać po raz pierwszy oficjalnie celebrytów z zachodu, potem to już tylko nam dorzucano kolejne kordelasy w plecy.

http://xportal.pl/?p=16787

 

Ukraincy - Rosjanie;

 

...Ponieważ stoimy po stronie naszego narodu, a oni wybrali inny naród.

Owszem siostrzany, lecz odrębny.

tak swojego czasu Chorwaci i serbowie.

Link to comment
Share on other sites

@Vidkusen

jedno jest pewne musimy jest sojuszników, inne wyjście to być silni wewnętrznie. Jeżeli chcemy pokoju szykujmy się do wojny. Tylko wojna nikomu nie jest potrzebna, preżenie muskuł przez Wielkiego Brata może mieć znaczenie propagandowe a na pewno ma wielkie znaczenie dla samych Rosjan, którzy zawsze chcieli być państwem potężnym. Nie można porównywać Polski do innych krajów naszego rejonu które w historii zawsze potrafiły się "ustawić" patrz Węgry, Czechy i Słowacja na początku wieku XX.

Nie znam żadnego Rosjanina, jestem ciekawy jak w oczach szarego obywatela Mateczki Rosji wygląda ta sprawa. Obecnie sprawy przypominają trochę czasy konfliktu kubańskiego, zaczyna się nowa "Zimna Wojna".

Link to comment
Share on other sites

Jest opcja - państwa grupy wyszechradzkiej podpiąć do unii eurazjatyckiej, rosjan wielu znam i mam wśród nich kolesi tak samo jak i w innych słowiańskich czy germańskich nacji z naszego rejonu Europy, w tym paru kolesi - traków z dyw. górskiej ( ci od geniusza karpat ;)).

 

Będąc kolesiami min rosji mamy tańszy gaz, realne wsparcie w Suchojach, Kamowach czy ak 113 a nie jakieś żydowskie hocki - bronstein-trocki w klimacie nielotów f-16 czy podobnych dupereli, kiedyś bylismy drugą armią po Rosjii teraz mamy realnie mniej prawdziwych zołnierzy niz zwiazaek szwajcarski rezerwistów.

 

Rosja nie pręży muskuł ona to robi a jak któreś podniesie łeb z zachodu czy usa to: giełdy poupadaja z chwilą gdy rosyjskie bogactwa naturalne wejdą na giełdę... i to jest realne a nie pierdoły dla lemingów z usa, izraela czy innych klamliwych wylęgarnii politycznego syfilisu.

 

p.s. od styczna spadła realnie "produkcja" modów, im dalej tym gorzej, jedni walczą, drudzy pouciekali inni przycichli bo jakże tu tworzyc mody gdy chałupa płonie.

Link to comment
Share on other sites

@Vidkusen

Widzę że tylko my dyskutujemy, generalnie zawsze bliżej nam było do zachodu, wymuszone historią bo to jednak Carska Rosja miała największy obszar pod zaborem. Potem to już była walka "za naszą i waszą wolność". Potem było różnie, obecnie jesteśmy w UE i NATO. 

Nie zgodzę się z Tobą gdybyśmy byli w sojuszu z Rosją, to tak jak teraz Białoruś, niby państwo niepodległe. Mamy różne poglądy, więc niech tak zostanie. Uwierzę jak w Rosji zaczną się zmiany ale to chyba nastąpi za jakieś 20-30 lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.