Jump to content

Dodawanie i Odejmowanie Punktów Reputacji


Guest

Recommended Posts

Jak wiadomo do doskonała zabawa dla wszystkich, tych dobrych i tych złych. Nie lubisz faceta walisz mu MINUSY, jest ok jak dla Ciebie dodajesz PLUSA. Tak jest ok dopóki ma to racjolany sens i podstawy, co innego gdy są to nie kontrolowane posunięcia krzywdzące użytkownika.

 

System Plusów i Minusów powinien być bardziej racjonalny i powinien podlegać ocenie bezstronnej administracji.

Edited by ***Holligans***
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

A jak Ty to sobie wyobrażasz? Ja daję plusa, a Admin go kasuje, bo ma inne zdanie. I odwrotnie. Daję minusa, bo mam już dość upierdliwego, natrętnego spamera i Admin to zmienia.

Przecież masz możliwość sprawdzenia, kto cię jak potraktował. Wyświetlają się nicki punktujących. Możesz z nimi sobie pogadać na PW i wyjaśnić problemy.

W życiu, jak za zaczepkę dostaniesz od kogoś w dziób, to też lecisz do mamy po pomoc?

Edited by kondotier
  • Positive 7
Link to comment
Share on other sites

Punkty reputacji dostajesz za to że komuś pomogłeś bądź wykazujesz się pozytywną aktywnością na forum

 

 

 Napisane przez ***Holligans*** w 11 czerwiec 2014 - 21:21

cichy ma urodziny jutro... macie żydowski kalendarz czy afroamerykański... :D

 

 

Zapewne wielu z Was ma gdzieś politykę i polityków, nie interesują Was wiadomości, macie gdzieś ten syf bo póki co nie płacicie podatków bo jesteście na chlebie u mamy. Jednak także wielu z Was płaci podatki i też olewa to na co one idą, a to już jest ok.

Antysemityzm antysemityzmem, ale wszystko ma swoje granice...

Czy wiecie że Polska wypłaci zasiłki za Holocaust. Polska a nie Niemcy !???!

Wszystko wskazuje na to, że Polska wypłaci zasiłki ofiarom Holocaustu. Także tym mieszkającym za granicą. Umożliwia to zmiana dokonana w prawie.

W polskich mediach o tej sprawie cicho, jednak my postanowiliśmy o tym poinformować. Według dziennika "Times of Israel" Polska już wkrótce zacznie wypłacać zasiłki dla ocalonych z Holocaustu. Okazuje się, że także tym, którzy nie mieszkają już w Polsce.

Zasiłki mogą otrzymać nawet 50 000 obywateli Izraela, polskiego pochodzenia.

    Rząd w Warszawie zmienił prawo w taki sposób by umożliwić transfer "miesięcznych świadczeń" w wysokości 100 euro dla poszkodowanych w Holocauście mieszkających poza Polską i nie mających dostępu do konta bankowego w tym kraju.

Jak podaje dziennik liczba mogących ubiegać się o zasiłki jest potężna.

    Szacuje się, że 50 000 obywateli Izraela oraz nieznana liczba obywateli innych państw będzie mogła ubiegać się o odszkodowania.

A my pytamy - jak to możliwe? Polska - kraj który został jako pierwszy najechany przez Niemcy hitlerowskie i w którym to Niemcy dokonywali Holocaustu na Polakach, Żydach i przedstawicielach innych narodowości teraz ma wypłacać tak naprawdę odszkodowania?

A kwoty są ogromne. Według naszych wstępnych wyliczeń tylko jednorazowa wypłata 100 euro grupie 50 000 wnioskujących oznaczałaby wydatek 5 000 000 euro. A proszę pamiętać, że mówimy nie o jednorazowym odszkodowaniu tylko comiesięcznej rencie.

Tutaj oryginalny materiał z "Times of Israel": http://www.timesofis...s-to-survivors/

Efekty braku polityki historycznej oraz słabości dyplomacji będą teraz kosztowały nas - podatników - miliardy.


Koniec z głupotami, zakładaniem rodziny, remontami mieszkań...etc. Odłkładajcie kasę na Zydów skoro ich wymordowaliśmy, my POLACY !!!

 

Chyba nie sądzisz że za takie posty otrzymasz mnóstwo dodatnich punktów?

 

Po 2 kolejny temat w którym szukasz zaczepki to na prawdę nie jest forum na takim poziomie i nie dziw się że potem ludzie cię minusują skoro wyrabiasz sobie taką a nie inną opinię.

 

Jeśli chodzi o system reputacji przydała by się opcja dodawania opisu dlaczego przyznaliśmy taką opinie.

  • Positive 7
  • Negative 1
Link to comment
Share on other sites

Na to komu i za co daję plusa (minusa jeszcze mi się nie zdarzyło) administracja nie ma żadnego wpływu . Na tym forum nie interesują mnie poglądy innych , tylko rzeczowość wypowiedzi i pomoc innym w rozwiązywaniu problemów związanych z grą . Systemu + , - nie traktuję w kategoriach zabawy , tylko jako formę podziękowania . Za co ? ,  napisałem wcześniej .

  • Positive 7
Link to comment
Share on other sites

System "plusowo-minusowy" jest stworzony dla użytkowników forum, nie dla administracji. Admini mają inne sposoby nagradzania lub karania forumowiczów.

Osobiście nie wyobrażam sobie, abym została pozbawiona możliwości oceny. Jeżeli uważam, że post zawiera ciekawe lub przydatne informacje to nagradzam autora plusikiem.

Jak miałabym to robić, gdyby oceniała tylko administracja?

Mając do dyspozycji ten system wyrażam swoją aprobatę lub dezaprobatę...

... i nie ma to nic wspólnego z prywatnym "lubię - nie lubię".

 

Chcesz zgarniać plusy, pisz tak, jak podpowiada Ci @Kondotier, @Allen i @Gawron, i jak zapewne, podpowie jeszcze wielu innych użytkowników forum.

 

  • Positive 8
Link to comment
Share on other sites

Myślę że moi przedmówcy wszystko wyjaśnili jak należy.

 

Od siebie dodam że punkty reputacji zostały wprowadzone już dawno temu i jak dotąd Nikt się na nie skarżył. Nie będą ulegały zmianie - Aczkolwiek można rozważyć opcję @Allena, czyli czemu daliśmy plus a czemu minus. (Z tego co kojarzę, jest takie coś na stalker.pl. Tylko że oni mają Kozaki w postaci punktów reputacji)

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Zawsze była jest i będzie niesprawiedliwość, są ludzie krótszy stawiają innym plusy bo ich lubią (wielokrotnie to widać na pewnym forum) a niema to przekładu na wartość postu, ty możesz napisać referat w temacie a nikt ci nie zapulsuje a ktoś inny może napisać "to wszystko jest do dupy" i dostanie 10+++ i co z tego ? To tylko dodatek na forum, fajnie jest dostawać plusy bo człowiek czuje się dowartościowany i widzi że inni się z nim zgadzają, ale to tylko cyferki, dlatego niema się co tym przejmować.

Minus takiego typu systemu jest to że nie wiadomo czy ktoś daje + bo się z kimś zgzdza czy za wartość postu.

 

Pamiętaj to tylko cyferki z którymi nic nie zrobisz, za to jak widzisz że ktoś cię minus'uje bez powodu to możesz się zwrócić do administracji.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Heh, ciekawe kto poczuł się "skrzywdzony"? Idź na pewne forum o tej samej tematyce i zobacz co tam się dzieje z reputacją, u nas to jest nic w porównaniu z tamtym forum. Tak odejmują sobie "kozaki" wedle uznania i nikt tam niepłacze o to.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.