Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kanon1022  - Jedyne co mogę zrobić, to dać Ci mojego sava jest jeszcze na CEA przed rozmową.

 599 pomogly wyrodki.dds             599 pomogly wyrodki.sav                 

oraz autosava w podziemiach

administrator_autosave.sav

Jak nie zaskoczy, to chyba tylko reinstalacja moda. Odwiedził nas zaurus, ale do wylotów jakie mamy się nie odniósł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022  Aby grać na statycznym, trzeba wgrać specjalnego patcha na statykę. Jest w #1 .

Tylko rozmawiasz z Doktorem, on cię skieruje na doposażenie. Z ich magazynu ( wyżej dałem screena ) bierzesz co tylko chcesz, naprawiasz co masz swojego a uszkodzonego i wracasz do doktora się pożegnać. To wszystko co tu jest do zrobienia.

A na temat doposażania. Wybór taki że oczy bolą. Zrobisz jak zechcesz, ale nie daj się ponieść emocjom. Do gry na Generatorach i we freeplayu potrzebna będzie dobra snajperka ( ta od Żwawego najprzydatniejsza ), Warlock, dobra strzelba wielostrzałowa i jakiś pistolet z możliwością strzelania seriami. Za to amunicji do snajperki i strzelby dobrze zabrać ile uniesiesz. Nie zapominając o medykamentach i żarciu. Amunicję do warlocka, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś, zabierzesz ze schowka w elewatorze na Kordonie. A postrzelać będzie do kogo i czego, przy szukaniu spec artów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 No bo jak od doktora znalazłeś się znów na CEA, to trzeba sobie przypomnieć rozmowę z jednym z mnichów o kominie. Miał taki proroczy sen. Pisałem o tym już kilka razy, więc teraz odpuściłem. Wgraj sava z CEA po pożegnaniu z doktorem, właź na komin i skacz do obłoczka.

ss_administrator_11-13-18_15-12-23_(stancia_2).thumb.jpg.46199d0d2eb8c2f1eaf3bc3db65acce9.jpgss_administrator_11-13-18_16-16-27_(stancia_2).thumb.jpg.aabda273c3f19144e8c22232db7e45dd.jpg

A dalej samo poleci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022  W tej wersji moda pozostało Ci tylko zebrać te 30 spec artów. Pierwszy krok do tego, to zabranie schowka z elewatora, aby mieć czym strzelać z Warlocka i chyba też tam jest jeden ze spec artów. Drugi krok, to pójście do DM na budowę, pogadanie z najemnikiem, który pasuje tam jak róża do kożucha, odnalezienie schowka z podbierakami i przystąpienie do szukania artów. Przy okazji kolejna wizyta w X10, wg zapisu z z PDA Nestora. Podejrzewam, że znalezione arty też są potrzebne. Amunicji do Sztyletu nazbierasz ponad potrzebę na raiderach, którzy skutecznie będą Ci uniemożliwiać szukanie artów. Ale jak Ci to szukanie się znudzi, albo uznasz że więcej nie znajdziesz, możesz skorzystać ze spawnera, albo z paszportów. W jednym i drugim przypadku, paszporty pozwolą Ci zobaczyć napisy końcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022  No właśnie. Trup Nestora leży bardzo blisko tej dziury w płocie otaczającym ZO. A te 3 min to wystarczająco dużo czasu, aby Nestora odnaleźć, zabrać z niego PDA i Sztylet, i spokojnie dojść do Warlabu. Sztylet na freeplaj bardzo przydatny, zabici rajderzy oddają do niego amunicję, a z PDA mamy wiadomość o schowku X10. No i zaliczenie zadania na fabrykę na Sortowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam problem i nie wiem o co loto, jakiś czas temu zacząłem zadanie na Polanie, jestem po akcji z Kuczmą i już po rozmowie z nim w piwniczce jak i po rozmowie z McLensem w sprawie pomocy na polanie, jak pewnie niektórzy wiedzą albo i inie, McLens obiecał pomoc jak się ściemni, tylko że mija już kolejna doba i któraś z kolei wizyta moja u niego a on jak nie chciał gadać tak nie chcę, dodam że jest już po zadaniu i Iwancowem i po gadce z Chazarem, wypadałoby zrobić tą polanę ale tamten nie chce gadać, kilka razy byłem u niego specjalnie po zmroku, co robię nie tak? a może czegoś nie zrobiłem? Sam nie mogę iść na polanę, mod nie puszcza, pozdro

ss_windows7_12-10-18_15-30-48_(predbannik).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen Tak robiłem kilka razy ale jak zabiłem  żelaznego nie zdążyłem przeszukać terenu , teraz jak Żelazny uciekł znalazłem Nestora zadania się zaliczyły.

Pytanie moje jest takie ta figurka na twoim screenie jest do zabrania , wylecieliśmy z Generatorów na Kordon , gadałem ze Żwawym dlaczego mu pomógł . Potem Dolina Mroku gadka z najemnikiem , znalazłem schowek na bagienku koło mostu z pułapkami na arty. Mam kod do x-10 ale chyba tam się nie dostanę w tym modzie,w pda tylko zadanie na spec arty , nie mogłem ich w Dolinie odszukać wróciłem na Kordon i też nic .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 tak, prowadzi właśnie Kuczma, ten co siedzi ze Żwawym a później w piwniczce, ale to za pierwszym razem, za drugim idziemy z ekipą McLensa czy jak mu tam, przynajmniej tak było na HugTV 

@kondotier jak to tam jest z tą ekipą? z kim tam trzeba gadać żeby ruszyli swoje 4 litery z tej rudery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spróbuję

Jeszcze pytanko, mam zdobyć dla tego dowódcy tego arta z południowego posterunku z Kordonu za BTRa, na obu przejściach z Sortowni strzelają, nawet nie zdążę się odwrócić jak mnie rozwalają, jak nie heli to wojsko, to jest do zrobienia w ogóle przy takich stosunkach my - oni? bo tj nonsens, po prostu się nie da, a nawet jak przejdziesz te kilkanaście metrów i tak zginiesz za chwilę, oj coś czuję że znowu mam coś pokopane w tym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb jak z grc jak grc to od praktycznie samego początku jest kosa? Ewentualnie z żołnierzami można iść ale trzeba ich jakoś zmusić żeby poszli, ale jak? Widziałem w poradniku na hugtv że coś się gadało z tymi żołnierzami na bazie, tam gdzie jest ten dowódca od tego Arta ale oni nie chcą gadać, może oni by jakoś to wojsko przekabacili? Ale nie wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.