Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie @TwojaStara - nie może otworzyć sekcji.

Spróbuj wrzucić to :stalker_iron_mask_4.ogf i stalker_iron_mask_ghost.ogf 

Ścieżka: gamedata/meshes/import

@cez137 po otrzymaniu zadania na skrzynki, na mapie Zony pojawiają się miejsca gdzie są. Ale okazuje się w praniu, że to fikcja. Nie ma ich tam. Takie "ułatwienie" autora. Druga sprawa. Nie szukasz skrzynek w pierwszej kolejności. Znajdujesz je właściwie przy okazji robiąc jakieś inne zadania. Radzę Ci skorzystać z filmików HugTV - a. Trzecia sprawa. Mod nie jest dopracowany. A to oznacza, że jeżeli zboczysz ze "ścieżki" określonej przez Zaurusa to mogą pojawić się problem techniczne i fabularne. Sam tak miałem. Skrypt nie zatrybił i musiałem grać od nowa.  

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo no ale właśnie taka jest ścieżka fabularna, tzn tak mnie prowadzi, mam jeszcze zadanie żeby znaleźć niejakiego Reanimatora ale nie mam żadnego punktu zaczepienia i nie wiem co mam robic z tym zadaniem bo może je powinienem robić jako pierwsze tym bardziej że jako pierwsze je dostałem od sidora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Reanimator to nie był ten gościu co miał to urządzenie co samo nam aplikuje leki? Jeśli to o niego chodzi @cez137 znajdziesz go

Spoiler

na Agropromie

agro.jpg.80fce891d2c10e8e764f25b5fd562207.jpg

12 godzin temu, cez137 napisał:

bo niby pierwsza była na przeciwko hangaru jakoś na pociągu

10 godzin temu, cez137 napisał:

no ale właśnie taka jest ścieżka fabularna, tzn tak mnie prowadzi

Spoiler

Tak, niby jest na pociągu koło tunelu na Wysypisku ale jak szukaliśmy skrzynki na Agropromie i później wyszliśmy na powierzchnię to przyleciał śmigłowiec, który został zestrzelony i rozbił się na bagienku. Mieliśmy sprawdzić wrak, włączała się cutscenka i była rozmowa. Po niej mamy się spotkać z gościem, stał koło laboratorium naukowego na Agropromie, tam koło bazy Powinności (z oryginalnej gry). No i po rozmowie z nim, już nie pamietam czy tam była jakaś misja idziemy na wysypisko do tunelu, on tam już czeka, gadamy z nim i idziemy do labu bodajże X10 po kolejną skrzynkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb to nie on, reanimator to ma jakiś karabin typu Gauss i lata z nim po zonie i my go musimy znaleźć i chyba z nim pogadać cz coś, ale z poradnika widzę że ja wgl źle idę, niepotrzebnie na ten agroprom, w poradniku na hugtv jest że powinno się iść na jantar.

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Po zdobyciu Kordonu byłem na ATP i Dolinie, pozostały mi zadania w PDA 

HSM-3

oddać manuskrypt synoptykowi

oddać fleszkę leo

poczekać na deszyfrację

doktor łuczenko

znaleść Leszę Bormana

pułapki parasolkowe

dostarczyć fleszkę na bazę to Agroprom 

prszetwórnia przeszukać sortownia

znaleść stalkerów za barierą  

czy tak ma być ,może jeszcze trzeba na bagna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TwojaStara Prawdopodobnie po teleportacji nie czekając w bezruchu na teleportację tych stalkerów z którymi rozmawiałeś na Wysypisku o ciemności, ruszyłeś do szlabanu. Trzeba poczekać i pogadać z nimi na Kordonie. Są kwestowi. Po dialogu możesz iść dalej. Podejdź do tej ściany przegradzającej Kordon, dostaniesz powiadomienie abyś się zatrzymał. Wykonaj, nie przekraczając tego napisu na jezdni. A dalej co robić powie Ci ten NPC który podejdzie.

@cez137 Te mutanty w tunelu były przeznaczone na później, ale jak masz je rozwalone, to nie cofaj się w zapisach. Już ich nie będzie, jak przyjdziesz tu z zadaniem. Kiedy podchodziłeś do tej wieżowej konstrukcji otoczonej trupami ( to zszywacz horyzontu ), wyświetliło ci się zadanie "Odnaleźć GPSy". One teraz są jako pierwsze w kolejności wykonywania zadania. Są na Jantarze. Słychać głosy. Ktoś Cię woła abyś podszedł pod barak. Idziesz i czekasz aż podejdą. Rozmawiasz. W rozmowie dowiadujesz się, że droga na Jantar prowadzi przez MW i Rudy Las. Teraz możesz trochę ( jak chcesz ) pobiegać po Wysypisku, zebrać arty, świńskie nóżki. Ale to zależy od możliwości udźwigu, bo arty na niego są jeszcze rzadkie. Idziesz na MW tam rozmowa z Lokim o dostarczeniu fleszki. Bierzesz. Do Rudego dwa teleporty. Jeden na zachodnim posterunku, drugi jakbyś szedł na Radar. Tym razem idź przez posterunek. Zobacz na mapie gdzie jest teleport na Jantar ( przy moście ), bo teleporty widać tylko jak jesteś na danej lokacji. To na razie lokacja przejściowa, ale przyjrzyj się jak przejść do Limanska. Nie ma mostu i zapomniał Zaurus "narysować" drabinkę na filarze. Idziesz na Jantar i :viva:.

Patrz od 38 min

https://www.youtube.com/watch?v=iFKC5vjsdQ0

@kanon1022 Na razie nie ma potrzeby wracać na Sortownię, ani na bagna. To są zadania przyszłościowe. Chyba że nie masz od Złotego wyznaczonego spotkania na Magazynach Wojskowych. Synoptyk coś Ci zaproponuje w sprawie manuskryptu. Zrób to od razu, bo później się nie da. i wykonaj zaproponowaną rozmowę. Na bagna będziesz wracał dopiero ze spec artami po wypakowaniu, Rób sobie schowek w śmigłowcu na bazie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo trzymam się, ale jest kolejny wałek, po wejściu na magazyny (zgodnie z HugTV) w czasie dialogu znowu wylot. 

@kondotier 

36 minut temu, kondotier napisał:

Kiedy podchodziłeś do tej wieżowej konstrukcji otoczonej trupami ( to zszywacz horyzontu ), wyświetliło ci się zadanie "Odnaleźć GPSy". One teraz są jako pierwsze w kolejności wykonywania zadania. Są na Jantarze. Słychać głosy. Ktoś Cię woła abyś podszedł pod barak. Idziesz i czekasz aż podejdą. Rozmawiasz. W rozmowie dowiadujesz się, że droga na Jantar prowadzi przez MW i Rudy Las.

hmm?tak tylko że ja po rozmowie poszedłem na agro a nie do MW, może tj problem? teraz się cofnąłem i ide na MW i wylot przy dialogu wylot

zrobiłem skan systemu bo pomyślałem że może jakiś bug czy coś, skan zatrzymał się na CoCu bo mam go cały czas w systemie, normalnie mogę w niego grać, a nie wiem czy dobrze pamiętam ale czy czasem przy modach to nie jest tak że jeden na dysku eliminuje drugi? czyli że stary w którego się grało musi być usunięty? bo obecnie mam na dysku CoCa, NS16 no i tego ostatniego stalkera ale ostatni jest przecież oddzielną grą, więc...nie wiem

Screenshot 2018-11-29 12-28-55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Przecież wiesz, że bez loga to tylko

960321266_wrbita.jpg.db8d5c1c9b1f1fb26ff3bca406d1c8b6.jpg

może pomóc. Sprawdź na moim zapisie, czy mieć będziesz to samo.

137 w bazie.dds         137 w bazie.sav

Po rozmowie idź do Lasu.

@kanon1022 Przecież napisałem że zadania przyszłościowe. Większość z nich zaliczy się sama w trakcie wykonywania innych zadań. A te z Bormanem i fabryką dopiero na Generatorch. Fabryka po znalezieniu trupa Nestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier proszę bardzo, to samo co wcześniej, no coś jest nie tak z tą grafiką chyba, statyka, 1024x768, praktycznie wszystko na minimum ustawione żeby nie przeciążać systemu, mogę wrzucić screeny z ustawień w grze

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : I != levels().end()
[error]Function      : GameGraph::CHeader::level
[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 220
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Możliwe, że mod jakoś zapamiętał Twoją poprzednią niepoprawną grę i nie pasuje mu lokacja. Musiałbyś powtórzyć od wejścia na Wysypisko, ale z usunięciem zapisów na nim.

A co dotyczy Animatora i Warlocka ( nazywasz go gausem ). Animator ma przyrząd do wstrzykiwania leków. Zadanie na niego albo z Sortowni, albo z Bagien. Jest na Agro, zakład, pomiędzy cysternami. Z Warlockiem biega Grabarz. Znajdziesz go na ATP bez słońca.

DODANO: I poszło na moim savie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Przecież sztolnia jest w Rudym Lesie, tam pójdziesz tylko jeszcze nie teraz. Teraz masz dotrzeć do teleportu na Jantar i wleźć na niego. Nie pchaj się tam, gdzie mod nie prosi, bo znowu namieszasz. Kolejność to Las, Jantar, Agro i jego 2 podziemia,  Wysyp, podziemia Wysypu, zasadzka, Dolina Mroku ( dwa teleporty, różne wykonanie  zadania ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 no to wczytujesz poprzedniego sejwa i walisz aż załapie. Albo jeszcze wcześniejszego. Najlepiej autosave'a przy wejściu na lokację. Ale zauważyłem, że nawet twarde sejwy czasami mają błędy i trzeba wczytywać inne. Tak jak już pisałem. Mod niedopracowany.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.