Skocz do zawartości

Skalp Kontrolera


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie ten Artefakt ze względu na telepatie +40% :D

ALE

Zauważyłem że odkąd go mam nie mogę spać ale za to normalnie jem a miał mieć sytość -2200%

To normalne a może buga załapałem ;)

I jeszcze jedno :D

Chciałem na pasie nosić 3 Rubinowe Sprężyny ale pas pozwala mi tylko nosić 2 sztuki ;) 3 przerzuca do plecaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ze Skalpem Kontrolera miałem problemy. Coś pewnie jest nie tak w Dopie. Ten artefakt i Młodszy Brat Giganta miały zupełnie inne parametry w pierwotnej Soliance. Pewnie w Dopie zapomnieli coś pozmieniać. ;) Ja na potrzeby telepatii korzystam z dwóch Symbiontów i jest git.;) Jeśli chodzi o noszenie niektórych artefaktów w większej ilości na pasie, to Solianka nie pozwalała mi też na to i wywalała ten "nadmiarowy" do plecaka (dlaczego ? nie mam nadal pojęcia :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy te kłopoty ze spaniem są spowodowane artefaktem. Miałem w Soljance problem z zaśnięciem i sądzę, że jest to spowodowane nie stabilnością a raczej nie dopracowaniem moda. Miałem też dwukrotnie problemy z korzystaniem z lornetki - wszystko ustąpiło samoistnie po "pewnym czasie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ilością artów na pasie to jest ciekawa sprawa ;) Nie rozgryzłem jeszcze o co w tym chodzi, ale Solianka pozwala mieć niektórych artów na pasie więcej niż dwa, a przy innych wywala ten trzeci, "nadmiarowy", z powrotem do plecaka. Duuuża :P dla tego kto wyjaśni dlaczego tak się dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Piszę tu bo nie chce zaśmiecać innego działu. Skalp Kontrolera potrzebny jest Górnikowi żeby oddał pda Striełoka. A poza tym to chyba te zadanie jest również w samej Soljance. Mam już spawnera tylko proszę o podanie nazwy lub info czy on się w nim znajduję.

Edytowane przez zbych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artefakty - od bateryjki w dół ale nie pobieraj przewodników - od 1/2 do 3/4 idąc w dół artefaktów.

jak nie dasz rady to idź do handlarza z artefaktami i się wymień, "natrzaskaj" sobie do plecaka fantów ze spałnera i się wymień jak nie masz kasy.

jak chcesz kasę mieć to idź do handlarza, naspałnuj sobie exo(model podstawowy bo przy innych będą wyloty na pulpit) i sprzedaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki panowie, vidkunsen na razie nie daje rady ( chyba że wiesz kto ma na wymianę? ). Kazik jak coś ogarniesz to daj znać (rzeczywiście mam receptę ale jeszcze nie mam chyba jakieś Łuski do jego zrobienia). Dziś spadam, jutro się odezwę. Pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozbiła się o to, że sorry ale grasz bardziej chaotycznie niż ja ;) 
W tym wszystkim brakowało artu Łuska.
Z tego co pamiętam zadanie na nią i receptę daje Max Luber ten którego trzeba uwolnić z Doliny Mroku.
Powiązane jest to z bandytami ale Ty wcale tego nie robiłeś itd... itd...
Musiałem dopisać Łuskę do sprzedaży u Sidora ale potem wszystko robiłem jak książka pisze.  
Podczas jednego z zadań dla Prapora otrzymałem Korale Babci potrzebne dla Sacharowa 
Pokończ wiele zdań z PDA. Jesteś dopiero w 13tym dniu a ja skończyłem w 180coś. Ale za dużo rzeczy pomijasz  
i możesz mieć mieć kłopot taki jak ja miałem, że utknąłem w fabule.
Obecnie wystawiam Ci sejwa na Kordonie u Sidora. W międzyczasie zlikwidowałem najemników pod mostem. Dałem
Kuzniecowowi 10 butelek wódki na urodziny. Zostało mi 6 a muszę zebrać 13 żeby iść na Agroprom  
odzyskać dokumenty dla Kuzniecowa. Za wykonanie tego zadania dostaniesz Transmutator  TO JEST BARDZO WAŻNE !
U Sidora Skrętaki można wymienić na wódkę. Receptę na Skrętaki masz w Encyklopedii. Potrzebne rzeczy do uwarzenia 
masz w plecaku. 

 
Rób tak jak  na filmie od 17:00
Masz dużo fantów przejrzyj wszystko dokładnie  kasy też trochę nazbierałem ;) 
Gdyby coś pisz.

gotowe.sav

p.s. Tak sobie jeszcze trochę pograłem: 30 butelek wódki jest w bazie bandytów w Dolinie Mroku.

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.