Skocz do zawartości

Reborn: 2.52 - Inna Droga


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

@LIQUIDATOR

От имения всех, благодарю, ролик пригодится.
Но, на Янтаре у меня получилось по другому. Двери бункера тронул, поговорил с Прабшей, ну за забор двинулся только один чел и сразу остановился. Пришло самому убить двоих первых зомбированных и убежать. Так что мне в том действе, достигнул неудача. Важное есть то, как ты наверно заметил, остальные повезло и увидел Нулевого и последнего арта смерти.

Но и было бы прекрасно, когда после выстрелов этой красавицы, в направлении перехода появлялся надпись куда ведёт. На конец стоящая картина со всеми надписями.

TŁUMACZENIE:

W imieniu wszystkich forumowiczów dziękuję. Filmik na pewno się przyda.

Ale u mnie na Jantarze, wydarzyło się inaczej. Ruszyłem drzwi do bunkra, pogadałem z Prawszą, lecz za płot poszedł tylko jeden człowiek i od razu się zatrzymał. Musiałem sam zabić pierwszych dwóch zombiaków. Tak że przy tym działaniu mi się nie powiodło. Ważnym jednak jest to, jak na pewno zauważyłeś, dalej się powiodło i zobaczyłem Zerowego, i ostatniego Arta śmierci.

Byłoby przepięknie, gdyby po wystrzałach tej ślicznotki na kierunku teleportu pojawiał się napis dokąd prowadzi. A na koniec zatrzymany obraz ze wszystkimi napisami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, kondotier said:

 

 

Byłoby przepięknie, gdyby po wystrzałach tej ślicznotki na kierunku teleportu pojawiał się napis dokąd prowadzi. A na koniec zatrzymany obraz ze wszystkimi napisami.

 

Być może,ale wydaje mi się że tam może łatwo zamienić miejsce gdzie cię przenosi przejście.No czy tam dosłownie krok w stronę przenosi się do innego już miejsca.Mnie po prostu prosili w Rosji pokazać gdzie są te Skrzyżowania przestrzeni w
Reborn,a co z nich przenosi nikt nie pytał.
 
Возможно,но мне кажется там может запросто поменяться локация куда тебя переносит переход.Ну или там буквально шаг в сторону переносит в другую уже локацию.Меня просто просили в России показать где находятся эти Перекрёстки пространств в
Реборне,а куда с них переносит никто не спрашивал.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
8 minut temu, wariat napisał:

@Monolithalian wybacz ciekawość ale czy jesteś na tyle biegły w rosyjskim by grać w tego moda po rosyjsku? Bo do tej wersji moda nie ma spolszczenia, tak samo jak do wersji 2.50. 

Spolszczona jest tylko wersja 2.51, na forum jako RBFF.

 

5 minut temu, tom3kb napisał:

@Monolithalian na stronie domowej działają.

Nie cuduj ;) jak chcesz grać w Reborna to weź wersję FF, ją to może skończyć dasz radę :)

 

Poinformowałem tylko jako dobry użytkownik forum S.T.A.L.K.E.R. TEAM że linki są nie aktywne. Bez agresji 

Edytowane przez Monolithalian
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tom3kb napisał:

@Monolithalian myślałem, że planujesz ogrywać :)

Linka dodałem.

Kiedyś nawet próbowałem wersji english ale szkoda gadać.

Jak ktoś pyta o Reborny to z automatu odpala mi się "bierz FF".

Planuje, mam zamiar pograć. Dzięki za rade. 

 

6 minut temu, wariat napisał:

Żadnej agresji, człowieku. Byłem po prostu ciekaw, więc zapytałem:happy:. Nie musiałeś mi wcale odpowiadać jeśli Ci się nie spodobało to co napisałem. 

Jak masz coś do mnie, to pisz na PW a nie tutaj o jakiejś agresji:biggrin:

Nie napisałem że mi się nie spodobało to co napisałeś. Na spokojnie, ale również dzięki za rade.

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian Tak na spokojnie to dam Ci taką małą radę - jeśli wcześniej nie grałeś w żadnego moda z serii reborn, to polecałbym właśnie RBFF. To najbardziej normalna odmiana Artefaktów Śmierci.

RB 2.50 to to samo, tyle że z masą niezrozumiałych udziwnień. A RB 2.52 "Inną drogą" to kolejna wariacja tego moda, i by w niego z powodzeniem zagrać warto ukończyć jakąś poprzednią wersje by było wiadomo o co chodzi.

Ale w temacie tego moda "inną drogą" to pytaj @kondotiera co i z czym, bo chyba tylko on go ukończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wariat napisał:

@Monolithalian Tak na spokojnie to dam Ci taką małą radę - jeśli wcześniej nie grałeś w żadnego moda z serii reborn, to polecałbym właśnie RBFF. To najbardziej normalna odmiana Artefaktów Śmierci.

RB 2.50 to to samo, tyle że z masą niezrozumiałych udziwnień. A RB 2.52 "Inną drogą" to kolejna wariacja tego moda, i by w niego z powodzeniem zagrać warto ukończyć jakąś poprzednią wersje by było wiadomo o co chodzi.

Ale w temacie tego moda "inną drogą" to pytaj @kondotiera co i z czym, bo chyba tylko on go ukończył.

Aż taki trudny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian Na początku trudno się przyzwyczaić do rozgrywki w Rebornach. Jeśli chodzi o  2.52 "inną drogą" to największym utrudnieniem może być język. Dialogów i tekstów jest dużo a trzeba je czytać bardzo uważnie ponieważ zawierają niezbędne wskazówki i podpowiadają co robić dalej.

Na początek przygody z Rebornami proponuję RBFF, ale to tylko moja sugestia. Zrobisz jak zechcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian Jeśli rozchodzi się o Reborna 2.50, to jego początek ( już po locie nad Bagnami ) był tak zrobiony, że aż autor moda dał swój zapis "ratunkowy", aby można było dalej grać. A później wcale nie było łatwiej. Również grafika np. nieba, jest w nim na tyle przewrotna, że grając pierwszy raz sądziłem, że nawaliła mi karta graficzna. Dopiero po przeczytaniu iluś tam wypowiedzi na stronie moda dotarło do mnie, że jest to celowe i zamierzone przez ERa.

Całe szczęście, że znalazł się Max Warlock, który zrobił FF i dał jaki taki komfort gry. Można już samemu bez zapisów ratunkowych zacząć grę i jak tego dokonało kilkunastu graczy, skończyć z powodzeniem. Tylko FF ma tłumaczenie.

ER ma taki zwyczaj, że do każdego swojego moda dodaje conajmniej jedną wersje, zaczynającą się od dupy strony. Tak jest z Inną Drogą. Zaczynasz tam, gdzie się mod kończy i musisz najpierw dotrzeć do początku, aby znów wrócić na koniec moda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@Agrael To odpowiedź na pytanie z SB.

Wszystkie pokazane ukryte teleporty na pewno są w pozostałych dwu wersjach. Zmienione są tytuły, miejsca rozpoczęcia gry, kolory nieba, ale nie lokalizacja teleportów. I zostaje ona do następnych części. Te piękne dziewczyny dodał jako narratorki. W modzie ich nie znajdziesz.

A jak masz dostęp do reszty jego filmów 2.52, to kiedy dotarł na Bagna i idzie "na północ",  już jest ( za wyjątkiem zadań jakie zrobił z wyprzedzeniem ), dokładnie to samo.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Reborn: 2.52 - Inna Droga
  • Diegtiariow odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.