Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@ AhrimanTheSorcerer -  Masz złe karabiny. Ma być same AK, mają drewnianą kolbę. Można je znaleźć przy bandytach na ATP i przy niektórych żołnierzach. I amunicję chyba też masz złą. Ma być 7.62x39. 

 

@ Łobuz - komputer powinien być w pomieszczeniu kontrolnym, tam gdzie dokumenty z podstawki i ognisty poltergeist. Pewnie burer go gdzieś przepchnął, ale do nieba nie poleciał, gdzieś tam musi leżeć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak masz w zadaniu . Szukasz w jednym z trzech miejsc przy komputerach jeżeli quest jest generowany losowo  .

Jeżeli jest przypisany na sztywno do lokacji  , to ja znalazłem na  Bagnach w Bazie Czystoniebowców- komputer u uczonego obok baru.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZADANIE: "Dom Duchów"

aWW4Z5F.jpg

GDZIE: Wioska Pijawek, Magazyny Wojskowe

OPIS PROBLEMU: O północy melduje się z Gaussem Ducha w w/w miejscu i wyświetla się wiadomość ażeby zlikwidować rodzinkę poltergeistów. I tu zaczynają się schody - po zabiciu kilku (3-6 szt.) polterów, nie pojawiają się następne i nie mogę ukończyć zadania ( po wczytaniu dzieje się to samo). Chyba że coś źle robię? Bardzo wdzięczny będę za konstruktywne sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemów z tym zadaniem. Pewnie jakiegoś jednego nie zabiłeś i on blokuje ci pojawienie się kolejnej partii. Weź pod uwagę, że poltergeisty krążą nie tylko po wiosce. Obiegnij wioskę dookoła. Jak pamiętam, co najmniej dwa ubiłem poza granicami wioski.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnołem się w zapisach przed wejści na bagna i dam grze czas na przemielenie kwestu :ermm:

Zobacze później co będzie-mam nadzieje że to nie Bug:confused:

 

P.S

Jestem 3 raz na radarze w lesie w poszukiwaniu strzelby (AA-12)

dla Krzyża -pomóżcie 10% znależnego dla Was:blush:

 

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPIS PROBLEMU: O północy melduje się z Gaussem Ducha w w/w miejscu i wyświetla się wiadomość ażeby zlikwidować rodzinkę poltergeistów. I tu zaczynają się schody - po zabiciu kilku (3-6 szt.) polterów, nie pojawiają się następne i nie mogę ukończyć zadania ( po wczytaniu dzieje się to samo). Chyba że coś źle robię? Bardzo wdzięczny będę za konstruktywne sugestie. 

Witam 

Mi się respiło kilkanaście,wybijałem wszystkie z "Gaussa Ducha" i nic.Żadne save,wchodzenie od nowa na lokacje nie pomogło.Nie wiem jak u Was to wyglądało,ale 

dopiero z "normalnego" gaussa się zaliczyło bez problemu,tylko ta szybkostrzelność:down:

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie w PDA, powinieneś mieć spis potrzebnych rzeczy w opisie zadania.

To nie jest zadanie .

Jak przyniesie się Wasylowi 2 komplety narzędzi ,on informuje -zdobyć schemat danej broni oraz 2 sztuki broni ze schematu ,i chyba 2 grawi oraz ? szpon lub pazur czegoś:blush:

Jak się ma komplet modyfikuje broń na Super :devil:

Czy aby na pewno posiadasz wszystkie

 elementy do przeróbki :cool:?

Dwie Sajgi w dobrym stanie i resztę? 

Tak łącznie z kolimatorem -ale niewiem jaki pazur czy szpon oraz arty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel Człowieka :blink:

Znajduje psa daje mu kiełbase a on leci daleko pod krzaczek i ujada :down:

Zabijam wszystkie stwory w okolicy które wykryłem lornetką  o co biega że pies nie idzie dalej -tylko ujada czekałem 20 min :angry:

 

P.S

obleciałem całą mape zabiłem wszystko a pies tylko kiełbase chciał i dalej ujadał:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.