Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Bo te przejście daje Duch po załatwieniu kilku jego questów. To przejście z Sarkofagu na CEA-2. Natomiast Błyskawica, daleko, daleko później, otwiera dostęp do Sterowni Monolitu, czyli miejsca gdzie był fantom Świadomości Z. Możliwe, po prostu nie pamiętam, że przy okazji otwiera też przejście Sterownia - CEA-2. Czyli drogę którą przemierzamy podczas finału waniliowej linii fabularnej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersza wizyta w Dolinie Mroku -zadanie uwolnić członka Powinności z więźienia u bandytów-zaliczone :biggrin:wszystkich poza Dzikiem i Żyłą odstrzliłem z broni z tłumikiem:cool:

Każdy przeszukany .

Każdy znaleźiony pleyboj odchaczam z listy-tego koło Dzika brak:ermm:

Teraz przeszukałem wszystkich bandziorów i brak pleyboja :confused:

Co robić :excl:

Może jakiś skrypt:kiss:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy playboy ma nazwę miesiąca w nazwie. Cholera wie z jakiego miesiąca był ten u Dzika. Najrozsądniej będzie zebrać pozostałe a potem zobaczyć którego miesiąca brakuje. A poza tym sądzę, że ten playboy tam jest, tylko wpadł pod biurko. Miałem identyczny wypadek z playboyem u Siaka na Radarze. Był pod biurkiem i trzeba było sie sporo nagimnastykować, by go stamtąd wyciągnąć.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordon - 2 (w piwnicy wioski nowicjuszy i na pierwszym piętrze ATP) 
Bar -1 ( na stole przy Łysym ) 
Magazyny Wojskowe - 2 (niedaleko Maksa i w pokoju naprzeciw pokoju w którym stoi Łukasz) 
Radar - 1 ( biurko przy Siaku , raczej będzie pod biurkiem) 
Dolina Mroku - 2 ( w pokoju gdzie siedzi Dzik i na fermie, za ogniskiem gdzie siedzą stalkerzy) 
Prypeć - 1 ( piwnica bazy Monolitu) 
Agroprom -1 ( na bazie wojskowej, budynek koszar) 
Bagna - 1 ( w cerkwi, pod kopułą) 
ATP -1 ( na bazie bandytów )

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe mi robić kwestów typu szukaj/przynieś/wynieś. Interesują mnie bardziej złożone zadania.

Masz pełną rację. Jednak tych "złożonych" zadań zapewne nie jest aż tak znowu zbyt wiele - a chcąc poznać resztę mniejszych (czyli tak naprawdę wszystkie razem zadania moda) - trzeba spróbować:blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.