Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.10.2015 o 16:54, Łobuz napisał:

Wysadzić Sidora !!!

Teleportuje się rzucam nawet  3 F1 i nie zalicza zadania czym mam go wysadzić -czy może tak ma być

Granat F-1 rzuć przed wejściem w teleport i wejdź sam w ślad za nim. Miałem  podobny problem,

Edytowane przez apg2312
"żuć" to można gumę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi ci o schowek pod przęsłem mostu? Zaręczam, że da się to zrobić, kombinując w pełnym przysiadzie, ale nie da się tego opisać. Gdzieś w pierwszych tematach o OP-2 powinna być poprawka od Godlike, tzw niski przysiad, napisana specjalnie pod ten schowek. Powoduje ona że w przysiadzie płaszczysz się jak żaba i bez problemu zmieścisz się pod przęsłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten schowek nie stanowił problemu, chodzi mi o schowek ukryty na ATP między podporami, a dachem.

edit: Schowek przejęty.

2. Mam problem z trzecią serią schowków Kolekcjonera na Wysypisku - otóz nie ma nigdzie plecaka (szukałem nawet z pomocą demo_record 1) według tego poradnika: 

 Co robić?

Edytowane przez R4KET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym schowkiem męki. W niskim przysiadzie, w wychyleniu, musisz mieć odpowiedni kąt patrzenia - wtedy zapali się okno interakcji. Przez kratę się nie da (oczka siatki) - musisz minąć kratę.

 

* * *

   Gdybyś nadal miał problem - wstaw zapis - jakoś się zrobi  :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi, prawie że identyczny miotacz ognia zdobywa się bodajże w linii fabularnej Niewidzialne Schowki. Tak czy owak te miotacze są dostępne dość późno. Na początku tylko miotacz ognia od Wkręta. Tylko trzeba uważać by go sobie zażyczyć po pierwszej obronie Bariery na Magazynach Wojskowych. Jak się wybierze kasę to po miotaczu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy zadaniu na sejf górnik każe iść do Sidora ale najpierw na CEA2. Łażę po tym CEA2 i łażę tak jak piszę w PDA a tu nic. Czyżby od razu do Sidora tak jak w poradniku?

Edit: Zrobiłem według poradnika. Sidor ma dialogi na amulet i remzestawy.Czyli wycieczka na CEA2 niepotrzebna...

Jestem aktualnie przy zadaniu Siaka na snajpera monolitu. Mam młot i wyczyszczony las, tylko czarny kombinezon monolitu mam ULEPSZONY zamiast zwykłego czarnego. Siak nie chce przez to ze mną gadać o akcji.Trzeba szukać zwykłego...

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta może ktoś z Was gdzie jest ten cholerny dynamit dla Łukasza? Przeszukałem cały centralny budynek na Agro, obszukałem wszystkie trupy i czapa, nigdzie nie ma.

 

Druga sprawa: zaczynając grę, pierwsze co zrobiłem to poszedłem do tunelu z elektrami na Kordonie. Wziąłem arty oraz dokumenty dla Wilka, potem wziąłem od niego zadanie i dopiero teraz (hen, daleko od początku) widzę, że mam ciągle zadanie na dostarczenie papierów Wilkowi, przebywającemu obecnie na MW. Jestem na 100% pewny, że nic z nimi nie zrobiłem, powinny być w ekwipunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.