Skocz do zawartości

Pożegnanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej czołem wszystkim, ja ten tego...

Odchodzę z forum, i nie wiążcie tego pls z jakimś samobójstwem czy czymś, bo to nic z tych rzeczy, wiem, narobiłem bigosu na forum, namieszałem trochę, i przepraszam jeśli coś spieprzyłem.

Ale do rzeczy, bo nie będę wam zanudzał - forum jak już kiedyś wspominałem nie jest dla mnie - nie jestem typem informatyka, nie znam się na skryptach itp, rzadko się wypowiadam, ale to nie o to chodzi. Zwyczajnie nie mam czasu, bo jak się nie uczę / gram na gitarze / trenuje / albo usiądę przed kompem po dniu nauki to zwyczajnie nie mam ochoty już mieszać wam ponownie na forum.  

TAK @Godlike na pożegnanie zrobię grafikę tej konserwy :)

Ale muszę wam naprawdę bardzo podziękować, bo TO forum, jest tym, z którym wiążę miłe wspomnienia, czułem się tu dobrze itp. :) Po prostu poznałem tu mnóstwo świetnych osób i serdecznie wam za to dziękuję =) 

No to tutaj takie dedykowane podziękowania :)

@MonoLityczny - Dzięki, że uświadomiłeś mi, że jestem mimo, iż starszy, to mniej ogarnięty w dziedzinie informatyki :D I wszystkiego dobrego tobie życzę :)

@gawron - dziękuję, tb szczególnie, bo chyba z tb jako z pierwszą osobą dogadałem się na forum :D Dziękuję za miłe słowa z twojej strony i wszystkiego dobrego życzę :)

@SmokeHead - nwm miły byłeś, i jakoś mam wrażenie, że nie jesteś starszy ode mnie zbyt wiele, ale bynajmniej mogę się mylić :)

@Wędrowiec - no tutaj dziękuję, za wszelkie rozmowy, i muszę tutaj życzyć zdrowia nie tylko tobie, ale i twojej ukochanej jak i tego, żebyście mogli spędzać ze sobą więcej czasu :)

@portals i @Godlike - hah dzięki, że jeszcze mnie nie zbanowaliście panowie, ale po tym temacie możecie :/ I tak rezygnuję z redaktora, i wrzucę tę konserwę... dużo zdrowia dla babci @Godlike :)

(zbyt dużo emotek)

@anatol - dzięki drogi przyjacielu, że też byłeś dla mnie bardzo miły, dzięki osobom takim jak ty czas jaki spędziłem na forum jest przeze mnie miło wspominany :D

@pacjent1972  - skończ z wyskokami politycznymi na forum :) Wiem, forum jest dla wszystkich, ale czasami z lekka przesadzasz :D

@marycha - również zaliczasz się do milszych użytkowników :) Również wszystkiego dobrego :)

@czernobyl10 - Także wszystkiego dobrego :)

@Junx - najlepszych osiągnięć w cs'ie ;)

Tak więc wszystkim, których nie ma na tej liście zarówno proszę o wybaczenie, ale i życzę wszystkiego dobrego ;)

Bywajcie przyjaciele i niech powodzi się wam jak najlepiej :D

PS: Jakby co kontakt ze mną na steamie (jakby co to jestem na grupie steamowej naszego forum pod nickiem "KaRzahni")

Tak więc żegnam was wszystkich i dziękuję, za ten cały bardzo mile spędzony z wami czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj chłopie. Żebyś żegnał się nie wiem jak bardzo to i tak będziesz zaglądał tutaj. Jak raz wdepniesz w Zonę to po Tobie, ona dopadnie Cie wszędzie, nie umkniesz jej. 

Każdy tutaj od najmłodszego do najstarszego ma swoje życie prywatne, pracę, dom obowiązki, żonę, kochankę lub dziewczynę, dzieci lub psa albo kota, problemy lub ich brak... etc. Każdy jednak wraca by zaglądnąć co ciekawego w naszej Zonie i u Striełoka. 

Czy grasz mniej czy więcej w Stalkera, czy nie grasz wogóle bo wolisz inne gry, to wracasz by zobaczyć co się dzieje w tym małym zakątku Stalkera jakim jest ST.

Masz rację, czasami przeginałem ale przychodzi czas na refleksje i człowiek mądrzeje, czasem lepiej później niż wcale. :) To forum Stalkera a nie bazar polityczny. Zostawiłem to za sobą.

Życzę powodzenia i zaglądnij tu czasami. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuci mnie to że odchodzisz i stracę brata/stalkera/redaktora może i nie zawsze zachowuję się jak koleś który ma 21 lat ale to ze względu na mój charakter.

Z każdym znajdę język nie zawsze ale w grubej większości.

Będziesz tu wracał czy chcesz czy nie to jest Zona ona kusi i pochłania człowieka. A miejsce na redaktora jest dla ciebie zawsze :) oczywiście jeśli Admonistranci się zgodzą.

Trzymaj się zdrowia.

 

PS: Też się nie znam na informatyce , edytowaniu skrytów, tworzenia modeli itp. Ale siedzę dalej a grafikę rób jak robiłeś częściej lub rzadziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walik Czosnek - przecież aby grać na gitarze, trenować no i co pochwalam - uczyć się, nie potrzebujesz rezygnować z bycia członkiem forum.

Możesz po prostu ograniczyć swoją aktywność. Choćby tylko do napisania ku ku,  na SB. Albo złożyć tylko życzenia urodzinowe tym, kogo wymieniłeś w swoim postcie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walik, chyba nie postanowiłeś zamieszkać w jaskini bez prądu, jeśli nie, to twego rozstania nie przyjmuję do wiadomości. Nie znam prawdziwego powodu dla, którego to napisałeś, ale rozstawać się definitywnie to trzeba z toksycznymi nałogami, a nie ze STALKEREM i tak sympatycznym forum :wink: . Tak, że w przerwie pomiędzy nauką, harcami na gitarce i treningami zaglądaj i bądź po prostu u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś mi że jestem w stanie odnaleźć Polaka w moim wieku , z którym można się wdać w rozmowę na poziomie ! Mam nadzieję że nasze ścieżki jeszcze nieraz się skrzyżują ! Jeśli w przyszłości planujesz powrócić na forum proszę pamiętaj o mnie (ew. pm i do znajomych na FB :D) . W międzyczasie życzymy wszystkiego dobrego ! Bywaj przyjacielu ! Pozdrawiają Adam i Sekai ! PS . Wiem że troszkę po czasie .

Edytowane przez Wędrowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.