Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier No przecież muszę jakoś się ponownie uzbroić, członkowie drużyny Z są bardzo dobrze uzbrojeni i mają sporo wyposażenia. I tak teraz to nie jest istotne bo teleport Limańsk -> Rudy Las jest dla mnie nieaktywny, więc muszę zabrać się za ogarnianie zapisów, które wysłał mi Agrael. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Czekaj, czekaj. Jak do tej pory nie zrobiłeś schowków z zapasami, to spróbuj grać gołodupcem. Bo przy nowej grze na CEA, może różnie się wydarzyć i utkniesz. Z Limanska wyjdziesz bez problemu. A ze strychu tego domu z piwnicą z drzwiami ( zobacz filmik z dotarcia do Pilota, ta sama droga wejścia. Tylko teraz Pilota nie ruszaj ) weźmiesz fajny pancerz i arty. Noż ci mod zostawi, więc w czym problem. Ja w jednej z moich gier celowo tak poszedłem i szybko miałem ładny inwentarz w plecaku. Niewiele gorszy od tego sprzed CEA. Tylko czita na mieszczenie się strzelb w 2 slocie dodałem. Czit jest gdzieś w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. No to jesteś ustawiony. Będziesz miał za co kupić nowy ekwipunek przed CEA :smile_bogat: Mi wystarczył skromny schowek z paroma artami. Potem znów można się szybko obłowić. 

Właśnie udało mi się ukończyć Reborna FF. Kiedyś w niego grałem, ale miałem problem przy samej końcówce gry, chyba z teleportem, który prowadził na Zaton. Tak czy siak - sporo zapomniałem, a więc trzeba było grać od nowa. 

Spoiler

Ostatni Artefakt Śmierci, pomoc Zony oraz kilka Jej wyjaśnień. 
ss_daniel_12-01-20_20-19-45_(zaton).jpg

Muszę przyznać, że Reborn jest dość specyficznym modem, który nie każdemu przypadnie do gustu, jednak z czasem wszystko zostanie wytłumaczone. Trzeba być wytrwałym i uważnie czytać dialogi u kluczowych NPC, a także zawarte informacje na PDA lub fleszkach. Mod też nie wybacza błędów i należy zaplanować następny ruch. Cieszę się, że dołączyłem do ludzi, którym udało się przejść ten tytuł. 

Podziękowania za pomoc dla @kondotier oraz @wariat

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. 
Galecki jest ojcem Anieli. Pomóż mu przedostać się do kopalni w RL, a następnie przyprowadź jego córkę. 
Jeżeli go zabijesz, to nie ukończysz gry. A samą broń możesz zdobyć w bardzo prosty sposób. W Limańsku ( o ile go nie zabiłeś, teleportując się z Jantaru ) jest Poltergeist - podnosi broń. Jak się pośpieszysz, to sobie ją weźmiesz podczas jej lewitowania. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Starika.. napisał:

kiedy będę mógł zabić Galeckiego? Chcę jego Wiepra.

Galeckiego nie sprzątniesz, bo jest Ci potrzebny. A jak chcesz Wiepra, to na Agro powinieneś mieć zadanie od jakiegoś dowódcy (chyba od najemników, nie pamiętam) na przyniesienie Wiepra z podziemi agro. Bierzesz zadanie, wykonujesz, rozliczasz, w dowolny sposób spraw, by gościu zginął i masz Wiepra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael :brawo:Witaj w klubie. I radzę, aby bez robienia przerywnika innymi modami, pociągnąć grę dalej na Duplikatach. Jeszcze w niego grają, to i pomoc, i podpowiedź będzie świeża jak bułeczki z rana.

@Starika..  Nie kombinuj, bo znów Ci coś nie wypali. Praktycznie rzecz biorąc, teraz to będziesz musiał postarać się o miotacz płomieni i jakiś dobry km. Ale jedno i drugie jest bez problemu do uzyskania w tym fragmencie gry, jaki Ci pozostał. Wiem, bo grałem gołodupcem bez kombinowania i problemów niemożliwych do pokonania nie miałem. A gra była ciekawsza. Potrzebny też będzie jakiś art, którym zrobisz trampolinę lub inną anomalię rozrywającą. A każda strzelba pompka, teraz wystarczy do gry. Jak Anielę doprowadzisz do sztolni, to pozwól jej wejść, sam zostań na zewnątrz. Śledź jej łażenie na minimapie. Łatwiej i szybciej dotrze do tatusia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. A czy po likwidacji wszystkiego co żywe w Bazie CzN, przyszedł Ci SMS od Gigi, że masz wracać? Bez tego SMSa, bazy nie wyczyściłeś i nie masz się po co u Gigi pokazywać.

I takie pytanie wyprzedzające. A po rozmowie z oboma OZONami, przeszedłeś za budowę, wytłukłeś Monolit oprócz Gigi i jego pomocników, handlarza i rusznikarza?  Pilot znad Gastronoma na budowę doprowadzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika..  Jak masz jeszcze zapis z bagien, to sprawdź. Bo bez tego SMSa nie będzie dialogu z Gigą i nie dostaniesz 2. Arta Śmierci. A bez niego nie ma się po co do podziemi wybierać.

A brak grzmotu i SMSa świadczy o tym, że ktoś lub jakiś pies w bazie został żywy. Może Baszta ocalał, bo podpowiadany artefakt na anomalię, był przeznaczony dla niego. A o tym SMSie uprzedzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Ale ten dialog to wstęp do wzięcia zadania na zniszczenie bazy. I jako monolitowiec idziesz niszczyć bazę. Jeśli wcześniej tam Cię nie wysłał, to mimo zniszczenia bazy nie wzywa do rozliczenia i arta w nagrodę nie daje. Pociągnij dla próby ten dialog o przyłączeniu, może skrypt zaskoczy. A jeśli nie, to masz powtórkę od pierwszego spotkania z Gigą i takiego poprowadzenia rozmowy, aby Cie do bazy wysłał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starika.. Jeśli dostałeś drugi artefakt śmierci ( pierwszy masz z naprowadzenia Anieli ), to widocznie ten SMS przegapiłeś.

Teraz napraw się u rusznikarza, u handlarza wykup cały zapas mieszanki do miotacza i kulek tak do km jak i do strzelby ile uniesiesz i nurkuj do podziemi.

PAMIĘTAJ. Zostań na nowo stalkerem i od rozmowy z Pierwszym jest ukryta czasówka. Nie ma tajmera, ale Pierwszy cię ostrzeże, żebyś się śpieszył.A łatwo nie będzie. W ograniczonym czasie musisz dotrzeć do miejsca, gdzie wychodziło się do Prypeci i mieć tam kolejny dialog i usłyszeć śmigłowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Przeszedłem się jeszcze raz na Bagna po dialogach z Gigą i tam na wejściu odrazu otrzymałem sms, że mam wracać. Jednakże dialogi z Gigą pozostają te same, nadal zapytawszy go o zadania odpowie coś o bazie CN. Tak ma być? Bo w SMS i tak powiedział mi, że czeka mnie podróż do podziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giga po zlikwidowaniu Czystego Nieba wysyła SMSa, o którym pisał @kondotier oraz @wariat. Czeka na ciebie teleport na budowie w Limańsku. Udaj się do podziemi Prypeć - 1 i porozmawiaj tam z Pierwszym Stalkerem. 

Kontrolerzy są trochę upierdliwi, ale cóż zrobić. Moja rada - poczekaj aż do ciebie przyjdą. 

Czekam na Ciebie z Duplikatami :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.