Skocz do zawartości

Zmieniacze


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Co mają nie docenią, coś ich pcha "do przodu" Co tylko mogą zmienią, może "poprawią" znowu Już było dobrze, ale - znowu coś zmienili Nie wiem czy się nad tym choć chwilę zastanowili Był fajny portal ale... tylko przez chwilę Teraz jest modniej - Tylko czy modne są te chwile? Gdy młodzi ludzie świat chcą udoskonalić Nigdzie nie będąc, jedynie coś mogąc spalić... A to nie groźnie, prawie, wcale normalne ziele... Tak Chryste w jednym złącz nas Kościele My świat zmienimy i będzie wesoło Nie ważne ile będzie bałaganu w koło Wystarczy tylko pozmieniać w panelu A zapamięta te zmiany ludzi wielu Tak zapamięta, jednak czy pozytywnie Czy znowu wrócą i relatywnie Posty napiszą i inne będą śledzić Czy warto ryzykować i nad ty się biedzić Ja Wam napiszę, choć może jestem stary Żadnych zmian nie chcę, za żadne dolary A jeśli chcecie coś koniecznie zmienić To może warto te rzeczy docenić Jak funkcjonalność, tradycja i rozsądek Jeżeli zmiany rujnują porządek To nie należy ich brać pod uwagę Cyba że w forum wbija się ciupagę Tak więc admini przemyślcie te zmiany Albo być może, zostaniecie sami. To mój protest przeciwko zmianą na gorsze w portalu - popieram wszystko co służy postępowi, ale... zmiany dla samych zmian... Panowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jakie zmiany?... Wchodzę sobie we środę a właściwie już we czwartek na forum, przeglądam portal a tutaj... Ożesz... ale się zbiesiłem... Byłem u kolegi bo kupił laptopa i namówili mnie na alkohol a nie piłem już ochocho albo jeszcze dłużej, wypiliśmy po pół litra na twarz więc wróciłem do domu "pod sztandarem" a tutaj takie buty... Kto nie wchodził w tą pamiętną noc na forum to nie wie ale co zobaczyłem - opowiem: -Po lewej stronie panelu jakieś niby menu z watkami pogrupowanymi jakby twórca wypił między 0,7-1 litr na głowę, nie widać naszych "moredek" z klaseru - "najaktywniejsi", nie ma już zakładki ostatnie wątki... Noż, mówię Wam - wytrzeźwiałem z miejsca, no może nie całkiem więc mnie poniosło i napisałem co napisałem.:D Ulżyło mi, że to zmieniliście szanowni admini i wróciło do normy, bo ten owczy pęd do zmian wyjątkowo mnie bulwersuje. Po cóż zmieniać coś, co spisuje się rewelacyjnie? Rozumiem chęć do tworzenia ale od czegóż pytam jest dział "Twórczość Stalkerów"? Każdy 'reformator" może wyskrobać tam taką epopeję, że niezbyt przemyślane zmiany na forum przy niej zbledną. Ot i tak wygląda cała prawda o tym zdarzeniu przyjaciele Stalkerzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po aktualizacji wykonanej u kolegi nie sprawdziłem wszystkiego dobre i powstały problemy. Zmiany techniczne gdy ktoś korzysta z forum są dość trudne bo wszystko trzeba zrobić szybko albo w godzinach od 0 do 6 gdy prawie nikogo nie ma ale i umysł za dobrze nie pracuję. Za wszelkie problemy przepraszam i dziękuję za szybko informację.Robienie czegoś na forum gdy nie mam komputera jest trudne i proszę o wyrozumiałość.Niestety jeszcze jedna bardzo duża jest nie nieunikniona ale będzie ona na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.