Skocz do zawartości

TOP-5 najbardziej oczekiwanych modów.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam głównie na SGM 3.0, Na przekór śmierci 3 też mnie interesuje. Zakończenie sagi Zaurusa też może być fajne, chociaż jeszcze nie skończyłem trylogii. Gunslinger wygląda ekstra ale bardziej by mnie cieszył jeśli dałoby go się implementować do już istniejących modów fabularnych, bo przechodzić czystego Zewu Prypeci nawet z tak kozackimi animacjami za bardzo mi się nie chcę (... znaczy się kiedyś na pewno spróbuję ;) ). Ray of Hope w ogóle mnie nie interesuje.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Radium - czyli mod Fabularny na silniku Call of Chernobyl... jak sam CoC wciągnął mnie na godziny, to boje się myśleć co będzie jak dostane wersje z fabułą :D

2) Gunslinger - tak... nie ma o czym mówić, jeśli nie wiesz czym jest Gunslinger mod, to znaczy że trafiłeś na to forum przypadkiem :)

3) Lost Alpha DC(ekhm... jeśli będzie)

 

I jak na razie to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Lost Alpha DC

Ja się tak rozczarowałem Lost Alphą, że nie wiem co by musieli dodać do DC żebym chciał jeszcze raz go instalować ;)

Coś fabularnego na CoC jak najbardziej wskazane bo tak to ten mod zostanie "sztuką dla sztuki" ;) Próbowałem poczytać o tym Radium ale na razie za dużo o fabule nie znalazłem, ogólnie chwalenie się nowymi giwerami, anomaliami itd

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, ja czekam najbardziej na SGM 3.0, jak ktoś ma śweże info to proszę o podesłanie linków, ten mod już parę lat powstaje.

druga pozycja na liście to wariacje misery, mam nadzieję, że 3.0 ujrzy światło dzienne.

Dwa najlepsze mody w jakie grałem i czekam na więcej.

Gunslinger spoko mod, ale raczej jako dodatek.

Tajne ścieżki były super, ale na 3.0 raczej nie liczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista:

1. Ray Of Hope - jak wyjdzie to będzie najlepszym modem ostatnich lat.

2. OLR 3.0 - 2.5 jest rewelacyjne a biorąc pod uwagę to, że 3.0 ma być jeszcze bardziej "dopakowane"... ło matko :D

3. Gunslinger - kiedyś zachwyciłem się tym, co prezentuje SWM, ale teraz widzę, że GNSR rozniesie go na łopatki. Ja jednak przede wszystkim liczę na możliwość złączenia go z CoC

4. REBIRTH 2.0 - i nie jest to podlizywanie się, bo naprawdę bardzo podoba mi się to, co Monolityczny robi w tym modzie

5. Lost Alpha Director's Cut - LADC nie będzie ;) A jeżeli będzie to liczę na to, że pojawią się tam rzeczy jakich nie ma w zwykłej Lost Alpha np. optymalizacja, spawn postaci i mutantów czy zadania. Bo choć LA przeszedłem to tych rzeczy nie zauważyłem szczerze mówiąc.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.