Jump to content

Zmiana udźwigu

bolo
 Share

Recommended Posts

Szanowni koledzy potrzebuję pomocy w kwestii podniesienia udźwigu. Nie modę odnaleźć : gamedata/config/system pliku  max_weight, wcześniej zmieniłem parametry tam gdzie trzeba i utknąłem na tym ostatnim.  A może w tym modzie trzeba to robić inaczej , jeśli tak to proszę o pomoc.

Ok , dziękuję za pomoc.

Instalowałem patcha 2.10, a przed chwilką zassałem konfigurator 2.10 ale nie wiem jak mam go podmienić , tzn. podmieniłem ale gra nie odpala. wyskakuje jakiś komunikat i klops.

Edited by bolo

• 4 weeks later...
  • 11 months later...

Sęk w tym, że można sobie nawet ustawić Waszymi metodami udźwig 100000 kg, a i tak Naznaczony będzie się wlókł jak koń juczny za karawaną. Trzeba zmienić odnawianie staminy, brak pliku system to uniemożliwia :(

• 2 years later...

Witam. Gram właśnie w tego moda i mam pytanie co do udźwigu postaci. Skorzystałem z porady użytkownika DaarMoo i zmieniłem wartości w pliku outfit. Ltx, oczywiście udźwig się zwiększył ale nie egzoszkieltu. Czy jest na to rada? Czy egzo jest tak zrobione że nie da się go zmodyfikować? I czy jest sposób żeby zmienić wytrzymałość postaci? Bo przy większym udźwigu nie idzie dalej biec. Pozdrawiam. 

• 11 months later...

Udźwig zmieniamy w 2 plikach

gamedata/config/tuning/ogse_config.ltx

max_item_mass      = 700.0

max_weight   = 700

następnie w

gamedata/config/creatures/actor.ltx

max_item_mass      = 700.0

max_walk_weight      = 700

Przykładową wartość 700 zamieniamy na taką jaką chcemy. 

I najważniejsze grę odpalamy ze skrótu: XR_3DA.exe w folderze bin,  gdy odpalamy z Launch-era on wprowadza swoje zmiany i mimo że mamy podbity udźwig to co chciwe się męczymy. 

Działa dla: OGSE 0.6.9.3 (Final 2.0)

• Dodatnia 2
  • Dzięki ! 1