Skocz do zawartości

[CoC] Imię dla technika z Kordonu


Rekomendowane odpowiedzi

O Ksenonie też pomyślałem w pierwszej chwili:D

@Junx jeśli imię zbieżne z Rączką pojawi się w plikach moda to obiecuje że pojawi się postać z takim imieniem, jednak moim zdaniem brak tu logicznego powiązania z wyrazami Xeno i Tech.

Czekam na dalsze propozycje:052:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

jednak moim zdaniem brak tu logicznego powiązania z wyrazami Xeno i Tech.

No ale taka ksywa nie ma żadnego odniesienia do naszego języka, także równie dobrze można sobie zastąpić ją obojętnie czym co np nam się kojarzy z techniką/naprawami chociażby miał się nazywać Młotek ;) to też by mogło być. Bo Xenotech nie podepniesz pod nic z naszego języka. Ta ksywa to już bardziej coś w stylu wymyślonego nicku w necie luźny zbitek jakichś słów.

A mi Xeno to się jedynie z Xenomorfami/Ksenomorfami kojarzy ale to nie ta bajka :)

No ale może coś spróbuję wykombinować do jutra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego drogi Tomku poprosiłem was o pomoc w doborze ksywki. Niby nie jest to nic ważnego, ale raczej gościa Butnym Heńkiem nie ochrzczę ("także równie dobrze można sobie zastąpić ją obojętnie czym"):)

Proszę na spokojnie przemyśleć temat i pisać swoje propozycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Xenotech " jako ksywka mi tak średnio pasuje do świata Stalkera. Hm.. chyba, że do jakiegoś legendarnego kontrolera :smile_bessm:
Wypadałoby wymyślić proste imię dla prostego technika, który będzie pasowało do reszty niezwykłej gry. 
Niestety mam pustkę w głowie i nawet alkohol nie pomaga w twórczości. 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kondotier napisał:

W sumie jakiś Partacz.

Tylko kto by chciał naprawiać sprzęt w Zonie u gościa o ksywce "Partacz" chyba, że to by była taka ironiczna ksywka.

Cytuj

Xenotech jest więc "obcotechniczny", czyli mało z techniką obeznany

Dobre skojarzenie ale raczej w odwrotnym sensie ;) to jest bardziej odniesienie do technologii "obcych" czyli jak już coś to do obeznanego z taką technologią. Czyli raczej specjalista.

W Fallout 3 np w jednym dlc był perk o takiej nazwie, dostawało się go za rozwalenie iluś tam kosmitów korzystając z ich uzbrojenia, dzięki niemu mieliśmy bonus chyba +20% do obrażeń przy korzystaniu z broni obcych/kosmitów. Czyli mi taka ksywka kojarzy się raczej z czymś wyspecjalizowanym.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Xenotech skojarzył mi się ze specjalistą od naprawy/modyfikacji "obcych" czyli zachodnich broni.  

BTW - znalazłem odpowiedniego kandydata na ksywkę "Rączka":). Jest on również technikiem, a jego oryginalna angielska ksywa nie pojawiła się dotąd w żadnej z części Stalkera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Meta zablokował(a) ten temat
  • Agrael odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.