Skocz do zawartości

Adaptacja OGSE 0.6.9.3 dla OP-2 - DSH Mod


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znalazłem świeżynkę (Ostatnia aktualizacja 24.12.16) do OP-2, DSH Mod, ilość zmian przytłacza a mój poziom rosyjskiego jest poniżej gruntu, czy ktoś może w skrócie opisać dodatek?

http://stalkerportaal.ru/load/modifikacii_tch/isp/adaptacija_ogse_0_6_9_3_dlja_op_2/88-1-0-2105

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie: czy ten mod OGSE umożliwia korzystanie ze starych sejfów? Mam problem z tym, że im dalej w OP-2 tym częściej mi wywala z powodu błędu OUT OF MEMORY. Może ten Exec z OGSE coś by poprawił? Mam 8GB pamięci RAM i wyloty co 15-30 min.

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksantyp - Może masz przepełniony folder savedgames w katalogu savedata. Zostaw w nim tylko kilka ostatnich sejwów a resztę przenieś do zewnętrznego katalogu. Przenieś tylko pliki o rozszerzeniu sav i dds. Pozostałe zostaw bo pokasują ci się statystyki. Oczywiście zostaw też pliki quicksave, autosave i all.sav. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas, dostaję jakieś osiągnięcie. Przejrzałem PDA i nie widzę gdzie je można zobaczyć. A teraz pojawiają mi się coraz częściej. No i pojawił się mi tylko jeden schowek za osiągnięcie. Takie schowki dostaje się za każde, czy sporadycznie?

I jeszcze pytanie dotyczące tych savów robionych przez moda. Przecież ostatni zapis powinien nieść w sobie wszystkie elementy z całej zrobionej gry, w tym i statystyki. Nadmiar savów, łącznie z tymi automatycznymi mam wyłączony i nie zauważyłem, abym w statystyce nie piął się w górę. Choć dla mnie nie jest to istotne, wiem że mody za to czymś nagradzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INSTRUKCJA INSTALACJI

  • Instalacja SoC w wersji 1.0006
  • Instalacja OP-2 z oficjalnej strony moda. ( NIE REPACKA )

Link do OP-2

  • Instalacja patchy dla OP-2 z oficjalnej strony moda.

- Patch 2.09 i Fiks 2 ( Na moment opisu instalacji)

  • Zmiana nazwy folderu bin na binOP2
  • Wyrzucamy gamedate - jeśli jest.
  • Kopiujemy wszystko z archiwum do głównego katalogu gry.
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.