Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

@boberm - tradycyjne teleporty zaprowadziły mnie na koniec CEA2, tam gdzie się kończyła podstawka i był tam teleport który nie przeniósł mnie do inkubatorów, lecz do Prypeci.

Ale ja pytałem o inny. Daję screena mapy i miejsca gdzie powinien być. Ale tam się nie dostałem.

ss_administrator_07-12-17_12-23-11_(l12_stancia_2).thumb.jpg.63ecd54059eea17de98c0d0265611b74.jpgss_administrator_07-12-17_12-45-14_(l12_stancia_2).thumb.jpg.8da910059e8deef7a66d0ebd0c060310.jpg

A z mózgami mam na razie zacinkę. Przespałem się, wyszedłem na CEA1 i wróciłem. Byli nowi kontrolerzy, ale "bezmózgowcy". Nazbierałem za to rąk i bezoarów. Na razie nie problem, bo i tak muszę tam się pojawić w poszukiwaniu dokumentów. Przy okazji znów popoluję. Może tym razem szczęśliwiej.

I kolejne pytanie "techniczne". Zostałem posiadaczem IRT. Mam w nim na każdej lokacji po kilka obrazków.

ss_administrator_07-12-17_19-49-57_(l08_yantar).thumb.jpg.270baa53b60d244b1c9e15af670f9912.jpg

Miejsca jest jeszcze sporo. Czy jest opcja dodawania własnych miejsc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kondotier napisał:

Czy jest opcja dodawania własnych miejsc?

Niestety, nie ma - punkty teleportacji są dodawane automatycznie, jak będziesz pierwszy raz na nowej lokacji. Tak samo niestety, to urządzenie nie ma opcji teleportacji do żadnych podziemi - bo z podziemi można się teleportować.

12 godzin temu, daniu napisał:

Czyli NS2016 ukończona i nie muszę się martwić

A nową serię schowków Kostii zrobiłeś ? Zaczyna się na Jupiterze, w Oazie. Tam znajdujesz trupa z PDA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 Oczywiście ;)

Edit. Trochę się zagalopowałem...Z tego co pamiętam z tego pda nie ma żadnych schowków :P Miałem od niego jeszcze zadanie na fleszki, ale kolejnych skrytek nie mogę sobie przypomnieć.

Mam niestety słabą pamięć... Przypominam sobie tylko jeden schowek w Oazie :C

Edytowane przez daniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniu

Z PDA z Oazy nie ma żadnych schowków, ale jest tam info o magazynie, i kapitanie posiadającym kod do drzwi :

ss_adam_07-12-17_22-44-24_(l05_bar).jpg

Jak już znajdziesz sztab i kapitana, to masz taką notatkę :

ss_adam_07-12-17_22-44-28_(l05_bar).jpg

 

Potem szukasz magazynu (jest w nim też sporo sprzętu w skrzynkach), a poza tym jest tam następne PDA

ss_adam_07-12-17_22-47-59_(l05_bar).jpg

Potem następuje wymiana smsów z Kostią, i czekasz, aż przyjdzie on na stację Jupiter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleportacja z Limańska do Martwego Miasta - mam pytanko. Otóż przed wejściem do "teleportu" w piwnicy pojawia się wiadomość o zostawieniu broni i teleportera w sejfie. Tak też zrobiłem, ale "teleport" nie przeniósł mnie do Limańska, tylko przejście pojawiło się w innym miejscu. Zabrałem więc broń z sejfu i uzbrojony przeszedłem do Limańska. Tutaj z rozmów z różnymi postaciami wynika, że nie powinienem mieć tej broni, chociaż ten gościu co go spotykamy zaraz po przejściu mówi min. "Opuść broń". No więc jak to powinno być? A jak było u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodziłem do "teleportu" bez żadnych przedmiotów, po wejściu zostało otwarte przejście Limańsk - Martwe Miasto przy domie teleporterem. Zabrałem wszystkie swoje fanty i wybrałem się do nowo otwartego przejścia. Po wejściu Złosliwy mówił żebym opuścił broń. Po rozmowach z npc'ami wynikało, że nie widzieli mojej broni ;) Mówili, że muszę się dozbroić, a ja miałem Wintara i granatnik rewolwerowy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

Schowek jest w sarkofagu, namiar dostajesz od Łukasza - nie pamiętam już za jakie zadanie.

Wcześniej jest jeszcze zadanie na dostarczenie dla Powinności, znajdujesz go na ATP.

Bateryjka niestety wystarcza tylko na jeden teleport.

Edit. Przypomniało mi się ! Namiar na schowek z egzoszkieletem dostajesz za przyniesienie 2 mózgów kontrolera i 300 tyś rubli.

Edytowane przez daniu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 -@anatol -  przed pójściem na Bagna, zrobiłem sporo zadań. Telewizor leżał w schowku i czekał na okazję przeniesienia. Na Bagnach jest zrobione tylko jedno zadanie. To na PDA. Jak Ci to nie przeszkadza to łap. Zobacz sobie w wykonanych co zrobiłem.

Mogą być problemy ze Żwawym, nie chce odebrać kurtki. Jest w schowku z GPS.

telewizor.7z

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - na kupno się nie nastawiaj, bo ceny niebotyczne. Przy odrobinie szczęścia, już przy wchodzeniu do podziemi na Agropromie, możesz mieć egzę bandytów. Jej stan zależeć będzie od tego, czym potraktujesz właściciela. Bo jak granatem, to dużo straci. Wojacy też tam mają nienajgorsze.

Ale strzelaj w łepetyny, to pancerzy nie uszkodzisz i sam za wiele nie oberwiesz.

DODANO:

A zadanie zrobiłem bez niewidki. Wojaki trochę do mnie próbowały strzelać, ale jakoś niemrawo i niecelnie. Tak że nie musiałem ich zabijać i prośbę Ginekologa spełniłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, kondotier napisał:

Na gwałt potrzebna podpowiedź, za co i kto daje kombinezon maskujący? Lub jak go posiąść innym sposobem?

Inaczej ciężko będzie na czartaku na Kordonie z lekarstwami.

I pytanie. Na jak długo wystarcza Bateryjka do teleportera?

Kombinezon maskujący kupiony. Jesteś u Sidora :)

test.sav

test.dds 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - dziękuję, ale ten save który wstawiłem, to nie odpowiedź na Twoją prośbę, a @anatola o save z telewizorem.

To o 1000 savów wstecz do mojej gry. Powiodło mi się na Kordonie bez maskującego. Poszedłem nocą - na moje szczęście była jasna - przeszedłem przez drzewo, wzdłuż płotu obszedłem cały plac za czartakiem i w niskim przysiadzie doszedłem niezauważony aż do tego barakowozu. Kiedy podnieśli alarm, pognałem na pięterko i zabrałem leki. Strzelali, ale nie trafili. Powrót ze skokiem przez barierkę, pod płot i wzdłuż płotu do drzewa. Nawet nie starali się mnie gonić. Uspokoili się, gdy dobiegłem do płotu od strony Bagien. A że w dialogu o lekach była informacja że można trochę szumu narobić, to sądzę że się udało. Może mój sposób zdobycia leków komuś się przyda.

A tak przy okazji. Przy zabitym Gawrze zalazłem zapiskę z mapami. Ma ona gdzieś jakieś odzwierciedlenie, bo nie zauważyłem zmian i brak jakichkolwiek wskazówek co z nią zrobić. Zadanie na zabójców Kła zaliczone. Mam jakiś niedosyt z tym zadaniem. Tak ma być?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 - dzięki za filmik, ale mnie bardziej interesuje, gdzie to się znajduje w PDA. Jakie są naprowadzenia na te miejsca. Tak aby w każdej chwili można było do tego zajrzeć.

Ponawiam więc pytanie, gdzie są te mapki po Gawrze?

I drugie pytanie. Dla kogo i kiedy są potrzebne brukowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowanie dla obydwu. Szukając odpowiedzi na pytanie o mapach - w końcu sam znalazłem, ślepota ze mnie - znalazłem filmik, w którym omawiany jest sposób na specjalny schowek Charona. To na samym początku filmiku. Mnie do tego jeszcze daleko, ale Ci co już znaleźli pozostałe, mogą się pobawić. Ogólnie rzecz biorąc, każda notatka ma swój nr. Trzeba je czytać po kolei i zgadywać co w nich jest napisane. Np. płacząca nad bengalskim ogniem chimera, to Łzy chimery i Bengalski ogień dla uruchomienia teleportera monolitu. Inne opisy są na logikę i znajomość topografii teleportów na CEA2, nazywanych oczami itd. itp.

Tej zabawie przydałby się oddzielny poradnik, bo jak na razie, oprócz tego filmiku nic nie znalazłem:

DODANO: Znalazłem drugi, dokładniejszy.

https://www.youtube.com/watch?v=UB1yAuOcBRk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.