Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znowu zwracam się z prośbą o pomoc:

1- na MW powinien być karabin do strzelania snajperskiego, wybiłem najemników i nie ma, chyba, że znajdę na innej lokacji

2- gdzie jest ten cholerny Playboy z 3 brunetkami

3- jak biorę zadanie od Wilka na dostarczenie radiostacji to mam wylot z takim logiem

 FATAL ERROR
 
[error]Expression    : start_node && path
[error]Function      : CXml::NavigateToNode
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 97
[error]Description   : NavigateToNode failed in XML file
[error]Arguments     : gameplay\game_tasks.xml
 proszę o rady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo 1. Chodzi ci o LR snajperski? Ja go znalazłem przypadkowo gdzieś na Dziczy i jeszcze nie miałem zadania na niego. Potem dopiero dostałem i mi go ukradli ze schowka. Musiałem odkupić. Więc nawet jeśli go nie znalazłeś jeszcze lub gdzieś ominąłeś to poszukaj u różnych NPC czy mają na sprzedaż w "handlu"

2. Playboy leży za drzwiami z kodem na Radarze. Z biegiem fabuły tam dojdziesz nie bój nic.

3. Z tym to niestety nie umiem pomóc :<

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu załatwiałem parę spraw na Bagnach, jak na razie jest to dla mnie najbardziej klimatowa lokacja. Cała oprawa dźwiękowa, nawet stary budzik tyka... W jednej z chałup na stole stała mała ikona, zwracam uwagę na takie rzeczy, więc się jej przyjrzałem. Drugą znalazłem koło posłania pod dachem cerkwi i zauważyłem, że jest inna. Przeszukałem wszystkie budynki i strychy, znalazłem jeszcze tylko jedną. Te małe obrazki, to nic nieznaczący szczegół dla samej gry, ale podoba mi się, że ktoś w ten sposób podszedł do sprawy, przecież mógł jedną teksturę rozrzucić po całej lokacji. No nic, daleka droga przede mną, będę się rozglądał, może jeszcze jakąś znajdę.

O3xp8q0.jpg

Spoiler

I5QCeaO.jpg

Cv6lreH.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bolo napisał:

Dzięki, jutro bo muszę dzisiaj kończyć, dam znać, dziękuję.

Witam.
Szukałem szukałem i nie znalazłem rozwiązania tylko parę wskazówek:
************************************************************************
FATAL ERROR 
Line  : 97 
Description    : NavigateToNode failed in XML file  
Arguments    : gameplay\alex_mod_dialogs.xml

Причина: 
В указанном файле в одном из диалогов игра не может найти первую фразу. Запомните, первые фразы во всех диалогах должны быть с id равными нулю! 
Лечение: 
Найти и исправить ошибк
*****************************************************************************
Kail, сделал всё по инструкции, вылет как нажимаю :"Волк, есть работа для меня?" 
FATAL ERROR 
[error]Line : 97 
[error]Description : NavigateToNode failed in XML file 
[error]Arguments : gameplay\game_tasks.xml 

odp
показывай как task писал
odp2
опять мой косяк. Название квеста в info_portions.xml отличалось от названия в файле где находится сам квест.

Niestety to już jest poza moją wiedzą ale chyba chodzi o pliki dialogowe dlatego wysłałem Ci mój folder text. 
U mnie tego błędu nie było.
у. Запомните, первые фразы во всех диалогах должны быть с id равными нулю!
Na Naszym forum ten błąd był już omawiany:

 

Może ktoś z mechaników na ten problem spojrzy.

Małe OT:
Napisałem 1003 post :) 

Jak ten czas leci ;) 

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że otrzymałem dwie wiadomości...pierwsza z takim oto tekstem: "Ktoś wysłał sms z wezwaniem pomocy. Wiadomość przerwana, ale jest tam coś jakby o dziwnym drzewie i chimerach. Trzeba znaleźć tego człowieka i mu pomóc."....gdzie to miejsce szukać ?, a druga to "Striełok, Duch się niepokoi! Przyjdź do mnie, jest sprawa..."...do kogo mam się udać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wiadomość dotyczy Matwieja Kulinara, brata tego Kulinara na Wysypisku, jeśli z nim gadałeś to pewnie wspominał, że zaginął mu brat. Idź w stronę anomalii Winorośl we Wschodniej Prypeci. Tam w mieszkaniu na górze budynku, gdzie możesz dostać się po drzewie, będzie Matwiej. Chimery też będą.

Drugą wiadomością się nie przejmuj. Pojawia się w każdej wersji solianki. Jest to jakiś bug, coś nie jest dopracowane a kolejne ekipy pracujące nad tym modem go powielają. Zapewne w zamyśle miało to być jakoś powiązane z poszukiwaniami Ducha albo zabójcy Kła bo mniej więcej wtedy ta wiadomosć się pojawia. Niemniej nikt na nią nie reaguje. Kiedyś obleciałem wszystkich aktywnych NPCów, nikt nic nie miał do powiedzenia sensownego. Po prostu to olej.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.