Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśnienie w/w tematu: udałem się do Pantery oddałem kukłę psa i dostałem następne zadanie w DM, pancerz, no to chodu i okazało się, że kukła psa była na swoim miejscu. Z tego morał aby nie wybiegać przed szereg, w opisie zadania na psa była sugestia aby poczekać na następne zadanie od Pantery i dopiero wtedy walić do DM. Ja chciałem być bardziej papieski od papieża to narobiłem sobie bigosu , może komuś ta wskazówka pomoże.

Jeszcze w temacie zadań dla Pantery, po zrobieniu tych zadań wisi mi zadanie na zwrot sygnetu Łukaszowi, przychodzę do niego i nie ma opcji dialogowej odnośnie sygnetu, czy coś jeszcze trzeba zrobić?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z misją dla Adrenaliny na agropromie, miałem iść na jantar i zdobyć od wojskowych miniguna, problem w tym że wojskowy po wyjściu z helikoptera od razu lazł w stado snorków i zombiaków.Próbowałem wszystkie wytłuc zanim ten głąb po raz setny poleci dać się zabić, ostatecznie wkurzyłem się i strzeliłem w helikopter żeby nie zaliczyć zadania.Ktoś miał ten sam problem?

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zwinny napisał:

ostatecznie wkurzyłem się i strzeliłem w helikopter żeby nie zaliczyć zadania.

xDDD genialne rozwiązanie. W takich sytuacjach trzeba sobie radzić oczyszczając terytorium przed, lub jeśli już nie masz czasu na zrobienie tego, to wybij snorki razem z nim. Zasejwuj potem grę i na nowo wczytaj a wtedy NPC opuści garde i będzie skory gadać. Miałem tak wiele razy z Kostią, bo nie chciał gadać z jakichś niewiadomych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kondotier napisał:

@bolo zanim @kazik znajdzie Ci w spawnerze, poszukaj najdawniejszego sava w DM i sprawdź. Jak pies będzie, to zacznij grę od ponownego wejścia do DM przy tym zadaniu. Możesz spróbować z innej strony. Jak teraz wchodziłeś z Wysypiska, to wejdź od Parowu.

@kondotier problem rozwiązany powyżej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zwinny napisał:

Już olałem tego questa, nie będę wczytywał save sprzed godziny grania,może nawet jest nadpisany

Zawsze można spróbować dopisać do sprzedaży minigan.
Jak chcesz wstaw sejwa sprzed akcji z helikopterem. 

Миниган M-134SM -- wpn_m_134
lub
M134 Minigun"+" -- wpn_m134

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, robię za pytalskiego.

Czy ten grawigan który dostajemy w nagrodę, jest do czegoś potrzebny, czy jest tylko atrakcyjnym gadżetem do zabawy w rzucanie do burerów tym czy one nas traktują. Trochę waży, więc do dźwigania się nie nadaje.

I drugie pytanie. Czy na Szpital jest jakieś zadanie, lub czy jest to tylko lokacja "przejściowa"? Mam go otwarty tak od strony Limanska, jak i z Generatorów. Włazić samemu, czy czekać na zadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondotier napisał:

Czy na Szpital jest jakieś zadanie, lub czy jest to tylko lokacja "przejściowa"?

Jest. W Szpitalu kończy się linia zadań "Kwesty Kota albo poszukiwania Czarnego Doktora", i tam ożywiasz Muchę (o ile masz wszystko co potrzebne do stworzenia odpowiedniego artu).

A z grawiguna nie udało mi się w NS2016 skorzystać, nie było potrzeby. Z tym, ze mogłem jakieś zadanie przegapić, albo bez grawiguna je wykonać ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś się chyba posypało. Kieł z Pielgrzymem wyruszyli do baru ale chyba na panienki poszli bo tam ich nie ma , no i dalej wszystko stoi Pantera smsa nie przysyła i sygnet Łukasza leży w plecaku.... Jakieś sugestie bądź pomysły mile widziane.     ----  Chłopaki faktycznie poszli na dziewczynki i utknęli ale wcześniejszy save pomógł 2 godzinki w plecy.

Edytowane przez Mirecki
problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam takie pytanie: robię zadanie na dzienniki monolitowca i w związku z tym chciałem przejść przez Sterownie Monolitu na CEA2 ale nie mogę wejść do tej sterowni. Wpisuję kod tak jak za pierwszym razem ale drzwi się nie otwierają, jest jakieś inne przejście?. Posiłkuję się poradnikiem nr 55 ale tego momentu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.