Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, smox napisał:

No i utknąłem. Do tej pory jakoś sobie radziłem, ale chyba za dużo tych zadań jak na moją skołataną głowę. Będę wdzięczny za podpowiedź co z tym kodem do X-8 i jak się dostać do Czerwonego Lasu.

 

 

@smox - pomieszczenie jest tu:dozyh.thumb.jpg.932cd84bc3653313ddcd72c8b0483dc6.jpg

po schodach w dół i w lewo .

Uzyskanie kodu jest składową questów na zabójców Kła. Dokładniej poszukiwanie Gawra i jego "dymisja" .Patrz trochę postów wyżej.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza, poradziłem sobie idąc przez ATP. Trochę kicha, bo chciałem jeszcze termosy zabrać z miasta, ale przy kolejnej wizycie sobie odbiję.

I znowu... Szpargały dla Akima - kombinezony, papiery i PDA. Podchodzę do niego ze wszystkim, ale dialogu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś fix albo czit, usuwający z S2016 deszcze i burze? Wstawiłem taki dla CCz, ale wylatuję z nieprawidłowościami w ambient, na który nie mam fixa. Wkurza mnie to, że kiedy tylko dostaję jakieś zadanie na likwidację, od razu leje mi tak, że strugi deszczu przesłaniają większość ekranu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kondotier napisał:

Czy jest jakiś fix albo czit, usuwający z S2016 deszcze i burze? Wstawiłem taki dla CCz, ale wylatuję z nieprawidłowościami w ambient, na który nie mam fixa. Wkurza mnie to, że kiedy tylko dostaję jakieś zadanie na likwidację, od razu leje mi tak, że strugi deszczu przesłaniają większość ekranu.

Tak Kondotierze, jest fajny addon do Soljanki. 
Zmienia diametralnie pogodę ciesząc oko, i wydajność aż tak nie spada :)

http://www.amk-team.ru/forum/topic/13483-mystical-weather-shadow-of-chernobyl/

Myślę że powinno działać bez zarzutów pod warunkiem że nie wrzucisz folderu Bin oraz Shaders (który jest w folderze gamedata, zmienia shadery które sa wspomagane przez zmieniony plik xr_3da.exe który działa pod rosyjską wersją tylko.).

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kondotier napisał:

Czy jest jakiś fix albo czit, usuwający z S2016 deszcze i burze?

W większości modów w jakie gram sam usuwam deszcz i burze. Nie jest to trudne i każdy może sam to zrobić nie oglądając się na fixy.

Pogodę zmienia się w gamedata/config/weathers. We wszystkich plikach zmieniamy linie na - rain_density = 0.0 (brak deszczu) i thunderbolt  = (brak burz). To wszystko.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.