Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Przejście CEA1 na CEA2 jest na lewym obrzeżu lokacji, przy bramie. Dotrzeć najłatwiej od miejsca gdzie była torba Sacharowa, pod poprzecznymi rurami z promieniowaniem, nibypsami. Cały czas lewą stroną osadników. Przechodząc, znajdujemy się koło wyjścia ze sterowni monolitu. Stąd prosta droga albo do teleportów, albo na piechotę bo nie ma radiacji, a można nazbierać beozarów lub mózgów kontrolerów. Uwaga na snajperów na dachach. Z tego przejścia będziemy korzystali kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście musi być zaznaczone, a dostajemy na niego namiar przy jakimś zadaniu. Chyba na mózgi kontrolerów od Łukasza.

A na mapie CEA1 w niektórych rejonach znacznik zanika. Ale tylko tam, gdzie wychodzi się poza strefę przewidzianą do działania na tym etapie gry. To było już w podstawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie. Idąc do Martwego miasta, musimy zostawić cały sprzęt w sejfie. Czy będąc w MM, jest jakaś opcja powrotu i zabrania go? Po ucieczce z MM  lądujemy  na Zatonie. A gameplajowiec ma tam wyposażenie jakiego nie miał w MM, między innymi teleporter.

Czy jakaś inna anomalna broń, jest przepuszczana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gameplaju wyglądało to trochę inaczej, bo jak wszedł do teleportu, to wylądował w MM.

Widać to od 30 min. https://www.youtube.com/watch?v=4OiEu4DfCTo&index=64&list=PLQazZ5fwvjbk-XEpmmyYQULyIva8FxB9w

Tak miałeś? Resztę maneli on wcześniej gdzieś wyłożył, dlatego pytałem o teleportację przed wyjściem na Zaton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniu masz rację. Poeksperymentowałem trochę i też mogłem zabrać swoje manele z sejfu, a teleport był na bramie w bocznej uliczce. Ta sytuacja z tą teleportacją, jest jednak trochę sknocona. Zrobiłem kilka zadań w MM i widać, że tam powinniśmy się znaleźć tylko z tą snajperką anomalną. Broni nazbierać walcząc, a w dialogu z Omdlałym, mówimy o ręcznych teleportach zostawionych w Limańsku. Ale skoro wlazłem z magazynem broni i wagonem amunicji, płakał nie będę. Jutro pobawię się w snajpera na placu Lenina.

Niech to będzie informacja dla tych co jeszcze nie robili tego zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy mam pytanie: robię zadanie na szczeniaka pseudopsa w Zapomnianym Lesie i klikając na opis zadania w PDA mam tekst i szary kwadrat, cza aby tam nie powinna być mapa?, jeśli tak to co mi brakuje, że jej nie wyświetla. Sprawdzałem na różnych oświetleniach i to samo, proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @daniu 

34 minuty temu, daniu napisał:

@bolo Powinna być. Pewnie oglądasz filmiki z przechodzenia moda, więc po prostu udaj się na wyznaczone miejsce.

9a752da25dbc2515.jpg

Do anteny gdzie masz wyrzucić przynętę najlepiej jest iść od strony Doliny Mroku.
Kursor pokazuje skały na które masz potem iść żeby obserwować okolicę.
Otrzymasz sms, że wybrałeś dobre miejsce  

OT:

Do Administracji po raz kolejny mam problem z dodawanie zrzutów ekranu powyżej 300 kb :(
PROSZĘ O POMOC !    

Edytowane przez kazik
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolo - uzupełnię powyższe o podpowiedź, że jest punktowo określone miejsce przy takiej antenie satelitarnej na drążku i wyrzucenie w nim łapy skutkuje zamleczeniem ekranu. Bez tego nie ma po co iść na kamienie.

No i czy masz wstawionego fiksa na celowniki? Bez fiksa nie strzelisz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z Duchem a mianowicie czeka sobie na CEA1 ale nie chce ze mną gadać.   Szpital zrobiony ( rozmowa z czarnym doktorem). Wymiana smsów z Kłem i Duchem w Starej wsi. Klenow przysłał wiadomość że ma jakiś problem....  Ale gdy do niego idę on też nie chce gadać. Kwest na antenę zrobiłem przed pójściem do Szpitala ... Może to powoduje że obaj panowie nie chcą ze mną rozmawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba po tej wymianie SMSów w Starej wsi nie idzie się na CEA. Nie znam kolejności Twojej gry więc zapytam.

W Limansku byłeś i robiłeś zadanie Bormana na stację zagłuszającą?

Byłeś na Bagnach i przyprowadziłeś Panterę? Informacja o tym, jak wchodzisz do labu z Kleinowem.

Po informacjach jakie dałeś, trudno określić Twoje miejsce w modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pantera doprowadzona z bagien. Wioska obroniona. Antena dostarczona do Klonowa. Dalej Limańsk i stacja zagłuszająca. Szpital i rozmowa z czarnym doktorem. Taka kolejność kwestów .                  Podczas niesienia anteny dla Klonowa przyszedł sms od Pantery że opuszcza Starą wieś (wymiana smsów z Pielgrzymem). Do starej wsi wracam dopiero po zrobieniu Szpitala. Prawdopodobnie za szybko dostarczyłem antenę , albo dla tego że nie dostarczyłem dzienników monolitowca Duchowi coś się skiepściło sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.