Skocz do zawartości

Dyskusja ogólna - NS2016


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję, z tym, że Kieł nie chce gadać, siedzi przy ognisku i nie ma takiej opcji dialogowej. Może to jest spowodowane tym, iż nie dostarczyłem Serca Poltergeista i 10 Brukowców dla Klenowa, mam 5 Brukowców ze względu na to, że mam fixa na degradację artefaktów i powstał problem. Czy to może wpływać na brak dialogu z Kłem?. A i jeszcze mi wisi zadanie na zmodyfikowany automat do ostrzału snajperskiego dla Woronina , nigdzie nie umiem go znaleźć a jestem już dość daleko z grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - a co jest przyczyną, że go nie możesz skończyć?

Na forum jest zapis, jaki dla mnie zrobił @kazik, kiedy przez wyloty nie mogłem pokonać Martwego Miasta.

Jeśli przyczyną są te wyloty, albo masz coś zawalone w fabule, to ten zapis jest w sam raz. Mam zrobione wszystkie zadania z innych wątków, odnalezione schowki Kostii i Charona. Jestem bardzo dobrze, legalnie bez spawnera wyposażony, a w schowkach oznaczonych GPSem dodatkowy sprzęt. Tak że finałowe zadania na Zatonie są do wykonania. Powrót do MM, już wylotów nie powoduje, można spokojnie grać. W inwentarzu plecaki i kłódki, tak że ewentualną nadwagę można przechować, albo wyrzucić.

https://stalkerteam.pl/topic/10136-problemy-techniczne/?do=findComment&comment=114280

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier wczoraj kazik mi zrobił MM, wieczorem doszedłem do zatonu, wszystko ładnie pięknie i tu nagle wyloty co 2 zadania bez loga. Nie wiem co mogę mieć w fabule namieszane ale tych wylotów to ja zaliczyłem chyba więcej niż każdy tutaj :) 

Zapis ten jest w dziale Problemów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego u Ciebie są takie wyloty od Zatonu powinno być spokojniej ale...
Tu masz swój sejw przed zadaniem na zakład utylizacji.  
Na razie jedynym sposobem na tak częste wyloty jest sztuczne wywołanie emisji lub
jak teraz jak najszybsze użycie teleportu na inną lokację i powrót.

do zakladu utylizacji.dds
do zakladu utylizacji.sav

Co do artów na pasie:

Sposób na blokadę artefaktów:

1. Przechodzimy do pliku inventory.script w katalogu gamedata/scripts

2. Znajdujemy frazę check_immunities()

    -- ????????? ?????????
    db.actor:inventory_for_each(scan_inv)
--    ?????? ?????????? ?????? ???? ???????? ?? ???????????
--    remove_duplicate()
    check_immunities()
    check_idol_monolita()
3. Dodajemy przed daną frazą "--"

    -- ????????? ?????????
    db.actor:inventory_for_each(scan_inv)
--    ?????? ?????????? ?????? ???? ???????? ?? ???????????
--    remove_duplicate()
--    check_immunities()
    check_idol_monolita()
4. Zapisujemy plik i gotowe.

 Może na razie pograj bez zdejmowania blokady może to będzie powód problemów.
Ewentualnie możesz spróbować pograć na moim sejwie od początku Zatonu
tam blokady nie ma.     
   zaton.dds

zaton.sav

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny- to jeszcze zajrzyj głębiej do PDA. Masz tam całe litanie tytułów, pod którymi kryją się kolejne podpowiedzi. Bezcennych. Nawet takich, dla których nie ma wyświetlonych zadań. Poświęć trochę czasu i poczytaj wszystkie. Zapamiętaj gdzie co jest, bo są pogrupowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : false
[error]Function      : CXml::Init
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 87
[error]Description   : XML file:ui\ui_cheat_player.xml value: errDescr:Error reading end tag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gh0sTp napisał:

@kazik

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : false
[error]Function      : CXml::Init
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 87
[error]Description   : XML file:ui\ui_cheat_player.xml value: errDescr:Error reading end tag.

Czy nie dodawałeś jakiś dodatków do moda bo cały czas mnie wyrzuca na pulpit, że brakuje kolejnych plików ogf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.