Skocz do zawartości

Lost Alpha: Ulepszone Spolszczone LA 1.4005 DC+DLC


EGZOdaw

Rekomendowane odpowiedzi

Lost Alpha

Ulepszone i spolszczone LA 1.4005 DC + DLC

ss_dawid_02-24-18_15-47-29_(k00_marsh).thumb.jpg.6e21e3cf302166aae29c465318f65b30.jpg

Linki do pobrania (wersja 1.00b)

Ulepszone spolszczone LA DC DLC 1.00b

Ulepszone spolszczone LA DC DLC 1.00b (link z MEGA)

Hotfix do wersji 1.00b

 

Wymaga:
-Lost Alpha v1.4005 DC (Autorzy: dez0wave) [http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads]
-Extended pack for LostAlpha DC [1.4005] v1.3 (Autorzy: RastaMichael, phobos2077, Artem_killer) [http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/addons/extended-pack-for-lostalpha-dc-14005]

Zawiera:
-Oficjalne spolszczenie LA 1.4005 DC (Autor: @Trikster) [https://stalkerteam.pl/topic/11092-oficjalna-polonizacja-lost-alpha-dc-pod-patch-14005/]
-Spolszczenie DLC do LA 1.4005 DC (Autor: @EGZOdaw) [Ekskluzywne]
-Ulepszony Gameplay 1.1 (Autor: @EGZOdaw) [https://stalkerteam.pl/topic/10906-ulepszony-gameplay/, ekskluzywne ulepszenia i zmiany]
-Ulepszoną pogodę (Autor: @EGZOdaw) [Ekskluzywne]

Instalacja: skopiuj folder gamedata do głównego folderu Lost Alphy ze zgodą na nadpisanie folderu.

Przed instalacją instalujemy "Extended pack for LostAlpha DC [1.4005] v1.3" (z PRM Weapons DLC).
Jeśli zainstalowaliśmy spolszczenie lub/i Ulepszony Gameplay nic się nie stało. Nadpisujemy pliki i gramy.

Lista zmian w wersji 1.00b:

Spoiler

Poprawki tłumaczenia.

Zmiany granatów:

a) F1:
- Liczba odłamków zmniejszona o 11.11% (1125 -> 1000)
- Zasięg odłamków zwiększony o 66.67% (36 -> 60)

b) RGD-5:
- Liczba odłamków zwiększona o 100.00% (75 -> 150)
- Zasięg odłamków zwiększony o 45.45% (16.5 -> 24)

c) Granat VOG-25P:
- Liczba odłamków zmniejszona o 33.33% (150 -> 100)

d) Granat M209:
- Liczba odłamków zmniejszona o 25.00% (100 -> 75)

e) Odłamki:
- Obrażenia odłamków granatów ręcznych zmniejszone o 66.67% (1.25 - 0.75)
- Prędkość wszystkich odłamków zwiększona o 60.00% (25 -> 40)

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tom3kb napisał:

Nowa gra chyba nie jest wymagana? Choć pewnie wskazana?

W żadnym wypadku nowa gra nie jest wymagana. Gdyby była, napisałbym w temacie :) Wymagane jest to, bez czego dodatek/mod/gra nie działa albo crashuje, więc angielskie nazwy postaci to nic.

Jeśli grałeś na samym DLC bez żadnego spolszczenia (wszystko po angielsku), to jest wskazana z tego względu iż oficjalna polonizacja nie nadpisuje "imion i nazwisk/ksywek" istniejących postaci, tylko tych co powstały po instalacji spolszczenia.

Ulepszony Gameplay nie wymaga nowej gry, a z tą pogodą nie jest inaczej. Spolszczenie samego DLC również jej nie wymaga, więc nie ma problemu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@EGZOdaw

Takie pytanko. Giwerki z dlc, te które znalazłem mają opisy, a zajmowałeś się też kombinozenami i hełmami/maskami pgaz itd? Bo ich opisów brak. Może to wina tego, że nie robiłem nowej gry ale z drugiej strony giwery mają opisy.

Bo z tego co pamiętam to oddzielne maski i kombinezony (takie jak w Zewie Prypeci) doszły w dlc. Tam chyba też dodali trochę nowych modeli w porównaniu do czystej LA DC.

Ps. Gra się całkiem fajnie z tymi twoimi poprawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb

Tak, dodawałem i tłumaczyłem opisy, nazwy i skróty pancerzy. Mógłbyś wysłać screeny/skopiować id stringu (np. exo_outfit_name) albo dokładniej opisać jakich pancerzy to dotyczy na Discordzie/PW.

To nie wina nowej gry, tak jak pisałem wyżej :)

PS: Dzięki, a skoro już o tym mowa - jak się podobają zmiany w granatach? Ręcznych jak i tych wystrzeliwanych z granatników. Dokładne informacje o wprowadzonych zmianach tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EGZOdaw

Jutro po południu albo we wtorek od rana wrzucę to co znajdę z masek i pancerzy. Muszę sprawdzić czy mam np zapis w barze to szybko pójdzie, jak nie to trochę czeka mnie przebieżka.

Z podwieszanych granatników jeszcze nie korzystałem ale sprawdzę, teraz akurat byłem w Dolinie Mroku i walczyłem z Monolitem i wojskiem w budynkach. F1 robił niezłą mielonke jak walnął odłamkami :D na otwartej przestrzeni jeszcze nie używałem ich.

Te zwkłe też całkiem ok działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do nowej wersji (1.00b).

Lista zmian:

Poprawki tłumaczenia.

Zmiany granatów:

a) F1:
- Liczba odłamków zmniejszona o 11.11% (1125 -> 1000)
- Zasięg odłamków zwiększony o 66.67% (36 -> 60)

b) RGD-5:
- Liczba odłamków zwiększona o 100.00% (75 -> 150)
- Zasięg odłamków zwiększony o 45.45% (16.5 -> 24)

c) Granat VOG-25P:
- Liczba odłamków zmniejszona o 33.33% (150 -> 100)

d) Granat M209:
- Liczba odłamków zmniejszona o 25.00% (100 -> 75)

e) Odłamki:
- Obrażenia odłamków granatów ręcznych zmniejszone o 66.67% (1.25 - 0.75)
- Prędkość wszystkich odłamków zwiększona o 60.00% (25 -> 40)

Linki do pobrania nowej wersji (1.00b):

Ulepszone spolszczone LA DC DLC 1.00b

Ulepszone spolszczone LA DC DLC 1.00b (link z MEGA)

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bo wersja beta to wiadomo, że taka testowa nieoficjalna to ktoś tam rzucał linkami. Nie wiem czy jest sens to polonizować jak za chwile może wyjść kolejna wersja testowa, za chwile następna. Ewentualnie jak już @EGZOdaw chcesz tą wersję polonizować to czasem z pierwszego postu nie wywalaj linków do wciąż oficjalnej v1.3 :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EGZOdaw

Te różne upgrady broni i pancerzy z tymi textami burst 3x itp to tak wyglądają w 1.4005 także nie masz co poprawiać, może w następnej wersji to zmienią ;)

Tutaj monecie obejrzeć te znalezione i to są rzeczy z LA DC nie z dlc:

http://lost-alpha.wikia.com/wiki/Upgrades_data_for_technicians

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam gra wywala przy zmianie pancerza

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 516
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'actor_hud_25'

Problem rozwiązany paczka Global HD hands pack nie jest kompatybilna z tą wersją moda i to ona powodowała wyloty.

Edytowane przez Reaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.