Skocz do zawartości

Battlefield 5. Pierwszy zwiastun.


mkk7

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 5 wraca do II wojny światowej, gra posiada kampanię (mądra decyzja bez Battle Royale) i rozgrywkę wieloosobową. Gra ukaże się 19 października tego roku na PC, konsole Xbox One i PlayStation 4.

W grze poznamy losy kilu bohaterów, ma być dużo modyfikacji ich broni, wyglądu i umiejętności. Zapowiedziano też możliwość wznoszenia prostych umocnień i możliwość korzystania z pojazdów.

Niektóre scenki bardzo przypominają mi fragmenty z filmu "Szeregowiec Ryan".

 

Edytowane przez mkk7
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn - jest, laska bez ręki - jest. Pewnie główny bohater będzie gejem. Pełny komplet posranej politpoprawności.  

---

W komentarzach pod tym zwiastunem tego gówna jest piękne określenie Genderfield v

Edytowane przez dragon von chimera
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, osobiście spodziewałem się czegoś zupełnie innego, miałem nadzieję, że trailer będzie równie dobry jak ten do BF1. 

W praktyce dostaliśmy zwiastun Call of Duty (ale takiego mocno na sterydach). Do tego masa poprawności politycznej, nic nie wróży tej grze dobrego startu. Nie mam pojęcia kto wpadł na tak głupi pomysł z tym trailerem, póki co nic nie zachęca do zakupu V.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się bo nie wytrzymie, macie jakiś "uraz" do niego czy co?

1. To tylko Trailer(!), który, nie oddaje tego co będzie, osobiście dla mnie będzie to styl BF4 na sterydach.

2. Styl CoD'a, patrz wyżej. 

3. Kobieta z protezą ręki, i co z tego, nie rozumiem waszego "be" do ów postaci. Dla mnie może być, aby ciekawie była poprowadzona. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chłopcy,podczas IIWŚ walczyli tylko biali mężczyźni z wszystkimi częściami ciała.

Teraz tak na poważnie.

Jest to trailer,z wyreżyserowanym gameplayem z trybu MP.

Modyfikacja broni i postaci to dzisiaj standard w grach FPS.

Jak ktoś chce sprzęt i wyposażenie jakiego używano w danym konflikcie.Polecam gry pokroju Project Reality.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ocenia się książki po okładce. Wydaje mi się że ten Battlefield będzie naprawdę świetną grą, lepszą od wspaniałej jedynki. Co nie zmienia faktu, że zwiastun nie robi takiego wrażenia jak ten Battlefield'a 1, który był epicki, brutalny a do tego w tle grała doskonała muzyka.

Polecam obejrzeć całą transmisję (zaznaczyłem moment rozpoczęcia):

Oczywiście również zachęcam do obejrzenia materiału który przygotował Mestre :

No i filmik Kromki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie boli? Zakichana poprawność wszędzie wciskana. Chcą kobiet? Ludmiła Pawliczenko na przykład, czy Krystyna Skarbek. Co jest w Battlefieldzie? Steampunkowy cyborg z snajperką skaczący przez okno.

To może żołnierz? "Szkot" z kataną HURA!

Oczywiście randomowy murzyn na kratosa. Ja wiem, że byli i walczyli, tylko czy trzeba i wszędzie wciskać?

To może niech pokażą "Handschar" MUZUŁMAŃSKĄ dywizję SS? A, nie przecież nie wolno.

To właśnie mnie boli. Battlefieldy zawsze były półrealistyczne i było to dobre. A co mamy na zwiastunie? Upośledzonego CoDa wypełnionego SJW. Battlefieldy ZAWSZE były lepsze pod każdym względem od CoDów, na to co na zwistunie po prostu szkoda słów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dragon von chimera napisał:

To może żołnierz? "Szkot" z kataną HURA!

Wiesz był taki jeden brytol :) co podczas drugiej wojny światowej na akcje chodził z mieczem i długim łukiem, nawet ma oficjalne zaliczone zabicie wroga jako jedyny żołnierza z długiego łuku :D To jakaś baza jest pod taką postać.

Zaraz znajdę jak się nazywał.

@edit

O jest.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jack_Churchill

Noszenie katany też nie jest jakoś przegięte, takie pamiątki po japońskich oficerach był popyt, nie jeden zabierał.

Żołnierze z protezami też się trafiali pewnie w czynnej służbie (raczej mi się kojarzą z jakimiś oficerami bez dłoni ale to z filmów wspomnienia, a nie chce mi się szukać jakichś przypadków z prawdziwego życia) ale snajper???? To już chyba lekkie przegięcie jakoś wali mnie to po oczach mocno.

Niektórzy widziałem przywalali się, że kobieta snajper, u Rosjan było ich na pęczki, nie wiem jak na zachodzie ale mnie to tak nie razi.

Ogólnie trailer mi się nie podobał. Wypakowane akcją jak jakiś film M. Baya. Samochody spadają im na głowę z nieba (z jakiegoś mostu), tu znowu samolot, za chwilę V1, wszystkie nieszczęścia na raz w 5s. Kolorystyka to mi się z Fornite skojarzyła :P Z tego krótkiego gameplaya znowu rozwaliły mnie te ślizgi z mg 42 i błyskawiczne strzelanie, zmienianie na pistolet, znowu ślizgi, znowu strzelanie z mg. Nie grałem w BF ale ten trailer mnie do nich nie przekonuje.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Szaleństwo Battle Royale wciąż trwa i zamiast przygasać, rozlewa się na coraz więcej tytułów i nawet jeśli twórcy Battlefielda nie zapowiedzieli takiego trybu, to najwyraźniej poważnie rozważają taką opcję.

http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/21/battlefield-v-tryb-battle-royale-swietnie-pasuje-do-gry-mowi-dice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozpoczęły się testy alfa i poznaliśmy wymagania sprzętowe.

Minimalna konfiguracja sprzętowa:

-system operacyjny: Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 (64-bit)

-procesor: AMD FX-8350 / Intel Core i5 6600K 

-8 GB RAM  

-karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 / GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB

-Internet: 512 KB/S lub szybszy, stałe połączenie z Internetem    

-50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Zalecana konfiguracja sprzętowa:

-system operacyjny: Windows 10 (64-bit)

-procesor: AMD FX 3 Wraith / Intel Core i7 4790

-12-16 GB RAM

-karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 3 GB / AMD Radeon RX 480 4 GB

-Internet: 512 KB/S lub szybszy, stałe połączenie z Internetem    

-50 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.