Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@FeRuJa np nie jeżdżę pojazdami to bym mógł nie zauważyć ;) no i raczej musisz się pogodzić z tym, że raczej mało osób przesyła feedback o błędach.

Ja raczej wolno będę grał w tą wersję LA to ze mnie tym razem tester będzie żaden.

No i sporo ludzi ograło już poprzednie wersje LA DC więc takiego parcia już nie mają.

U mnie to juz np 3 podejście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Necrontyr8989  убите в хламину. Literalne tłumaczenie jest nie zrozumiałe. хлам jest wyrazem wiele znaczeniowym, ale zawsze oznacza coś nie nadającego się do dalszego użytku. Czyli po naszemu taka broń, to broń uszkodzona, zepsuta, nie nadająca się do dalszego użytku, a nawet do naprawy. хлам można użyć przy opisie wszystkiego. Zaś убите ( zabicie ) , w tym przypadku przetłumaczyć należy na zniszczenie. W sumie,  убите в хламину = zniszczenie całkowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

@Necrontyr8989

"Dokumentów" jest 7: kliknij sobie każdy bo to linki do wiki:

The seven documents consist of:

 

Ha! Thx. Nie zauważyłem tej na górnej szafce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, FeRu napisał:

także wrzucę wieczorem nową wersję Polonizacji.

Ja wiem czy jest sens tak szybko? Niech może ludzie trochę pograją, zajdą gdzieś dalej, może jeszcze się coś znajdzie. Raptem wyskakują małe pierdoły (nic gamebreaking) to co będziesz co 3 dni patcha robił dla kilku błędów?

No chyba, że ty tak ostro przesz do przodu ;) albo jesteś perfekcjonistą i cię to denerwuje mocno to wypuszczaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości. Ten pancerz naukowców z II Emisji dla Żwawego jest na Jantarze koło przejścia ale w podziemiach a nie w budynku na powierzchni?
Na tę chwilę nie mam dostępu do sali z mózgiem bo ten mnie ciągle teleportuje. Kiedy będę mógł tam wejść? 

Edytowane przez Necrontyr8989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Necrontyr8989 jak zrobisz skany i będziesz miał bloker PSI.

https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Brain_vat

Wrzucałem ci już linki do wiki to możesz sobie przeglądać całą fabułę jak utkniesz, masz zadania rozpisane na każdej lokacji:

 https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Storyline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tom3kb napisał:

@Necrontyr8989

Ja wyczytałem tylko, że można go kupić u Barmana albo u handlarza na Magazynach wojskowych, a żeby w nim biegać to trzeba go upgradować.

hmmm no to go do dzisiaj tam nie ma. jest tylko Prototyp Egzoszkieletu oraz Exoskeleton. Mam jednak pilniejszy problem. Chodzi o jedne dane do ulepszeń których nie ma na wiki. Chodzi o ulepszenie do pancerza "Zintegrowany kombinezon pancerny Druga Skóra". Niestety nie ma go na liście na wiki https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Upgrades_data_for_technicians Zebrałem już większość danych i wszystkie te co dotyczyły pancerzy. Niestety to żadne z nich 

ss_sarkazm_05-20-19_15-49-02_(la01_escape)_w_default_foggy_11_00_to_default_foggy_12_00_gt_11-38.jpg

Edytowane przez Necrontyr8989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, FeRu napisał:

@Necrontyr8989 oryginalnie po angielsku ten upgrade nazywa się tak: "Second Skin" armored suit . Przetłumaczyłem dosłownie jako "Druga Skóra"

Wiem bo angielski jest moim ojczystym językiem. Nie interesuje mnie jednak nazewnictwo a fakt że nie ma nigdzie tego ulepszenia. Jest 13 fleszek z danymi a mi brakuje już tylko tych z X2 i X7. Dotyczą one jednak tylko broni. Gdzie znajde te dane by ulepszyć ten pancerz?

Zauważyłem zresztą że gra mocno się różni od tego co jest na wiki. Nigdy nie dostałem np misji z PSI Blockerem w podziemiach Jantaru przez co nadal nie mam dostepu do pancerza dla Żwawego 

Edytowane przez Necrontyr8989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.