Skocz do zawartości

5 modów, które najczęściej były uznawane za najlepsze wg użytkowników AP PRO.


tom3kb

Rekomendowane odpowiedzi

Portal AP PRO obchodzi 10 lecie istnienia, od dawna prowadzony jest tam ranking "mod miesiąca", gdzie gracze wybierają najlepsze mody wg nich.

Z okazji rocznicy podsumowano wyniki i stworzono ranking 5 modów, które najczęściej były wybierane jako najlepsze. Zgadnijcie co znalazło się w topce wg Rosjan jeśli chodzi o mody. :)

 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej - prawda jest taka, że nie ma prawdy :D Tego typu rankingi pokazują jedynie, które mody były najpopularniejsze. Nie ma to żadnego związku z tym, czy dana produkcja jest dobra czy nie, gdyż to już każdy odbiera inaczej. Jedni lubią to, inni tamto, i nie ma się nad tym za bardzo co pochylać, bo i po co. Ba, nawet "legendarny" Hunt Down The Freeman ma swoich.... nie wiem, zwolenników? :D którym się on nieironicznie podoba, kiedy większa część community Half-Life'a (jakieś 98%), jak i normalni gracze uważają to.... coś, za największego gniota jaki kiedykolwiek się ukazał na Steamie w dziejach ludzkości.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać poważny komentarz do tej "topki". Oto on:

Spoiler

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...

Aż mi śliniak spadł.

I o ile obecność Fotografa czy NLC mnie nie dziwi, tak cała reszta to jest ponury żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sierioża napisał:

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...

Nie ma to jak konstruktywna krytyka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misery 2.2 ? 
Tak.. Mod naprawdę dobry, ale tylko jeżeli się go ogląda na filmikach albo przegląda screeny z czyjeś gry. Oczywiście ma swoje plusy, ale wystarczy zagrać, żeby przekonać się na własnej skórze, że jest ich naprawdę niewiele. Mimo wszystko to dobra motywacja, żebym w końcu ukończył tego moda, a jestem na szczęście już w Prypeci. 

A co do reszty modów z listy ? 
Z pewnością najlepszy jest Fotograf. Do LA nic nie mam - jest to jeden z tych modów, w które warto zagrać, ale nie warto do niego wracać. 
A CoC to żart. Aczkolwiek świetna baza do tworzenia nowych modyfikacji. 

Ah.. No i czekam na NLC. Być może kiedyś pojawi się do niego spolszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.