Skocz do zawartości

Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszyscy spotykają się z wylotami spowodowanymi błędnym spawnem czy to NPC czy itemów. Log w takiej sytuacji jest zerowy. Najczęściej wystarczy wczytać ostatni, czasami przedprzeostatni save i wszystko wraca do normy. Ale od czasu do czasu pojawia się jakiś złośliwy spawn, na który jest tylko jedno lekarstwo. Wybrać inną drogę, obejść go. No tak. To jest wyjście. Ale czy nie można go jakoś skutecznie wyleczyć ? Rozwiązaniem, które stosuje się w takiej sytuacji to zmniejszenie switch distance. Jest to wyjście pośrednie, nie likwidujące problemu. Tym bardziej jeżeli np. NPC ma questową broń. Gram obecnie w Deja Vu + addon Outfater i dopadł mnie taki permanentny wylot. 

Więc pytanie do Mechaników. Da się czy nie da ?       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo  Jeśli dopadło Cię to w Prypeci, tak jak i mnie, to długa droga do naprawy. Autor moda w odpowiedziach na forum poinformował, że gdy jest się pierwszy raz w Prypeci, obojętnie z jakiego zadania czy powodu, obowiązkowo jest wyczyścić Prypeć z wszystkiego nieprzyjaznego co się rusza. Bo przy powtórnym przyjściu, mod może się nie zorientować i potraktować pozostawione jak zły spawn.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mod bardzo fajny, tłumaczenie super robota. Ale niestety napotkałem chyba problem nie do przejścia. Koniec gry praktycznie. Przejście z generatorów (x-19) do x-18 wylot bez loga. Normalne wejście od doliny też kończy się wylotem. Wcześniej działało oczywiście - myślę, że problemem są pająki, które się tam pojawiają. Zmiana ustawień oświetlenia nie pomogła. Z innych problemów z grą to nie możliwość wykonania zadania na lornetkę. Po podniesieniu zadanie zaliczone ale nie ma dialogu ze zleceniodawcą. Miałem też problem z zadaniem na order dla wowana w barze, gość który się spawnował aby nam powiedzieć o schowku pojawił się jako wróg. Ale wczytanie gry pomogło i zespawnował się na żółto.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael ponieważ @kondotier znalazł linki to ja już od siebie nie będę wrzucał.

Dodam tylko link do moda do google drive:

https://drive.google.com/file/d/0B1xyCta1Z3eeVzZLRURwdXEzZW8/view

Wrzucę tylko spolszczenie (w nim są dwa wymagane patche do moda, drugi i trzeci).

Spolszczenie Deja vu.7z

Wszystko też dodam do pierwszego linku.

Ps. przynajmniej spolszczenie dobrze byłoby dodać do pobieralni ;)

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Człowieczy Los Krok w Nieznane: Deja Vu
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.