Skocz do zawartości

Człowieczy Los. Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael  Te BTRy na CEA są słabiutkie i można je z podlufowego likwidować, a nawet 3 F1 celnie wrzucone pod niego, powodują wielkie bum. Ilość innego złomu pozwala na bliskie podejście. A to pierwsze wejście na CEA do schowków warto szybko załatwić, bo uruchamia sporą część skryptu. No i dostęp do Spełniacza, Sterowni i na CEA2 stanie otworem.

Czach jet teraz już zbędny, a nawet może mieszać. Za jego PDA u Wolności można dostać sporo kasy. U Woronina chyba jest tylko "bóg zapłać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba potrzebuję pomocy w odnalezieniu schowka na wysypisku. A dokładniej to na jednej hałd. 20200102133243_1.jpg
Zdanie: " Praca dla Pana Marcepana ".  Prapor podzielił się informacją o schowku, ale nie mogę go odnaleźć..

----

Schowek odnaleziony. Szukałem nie na tej hałdzie co trzeba. Schowek jest w tym miejscu, co znacznik. We wnętrzu rury. 
20200102141652_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbicie tematu. 

Już coś namieszałem i mam problemy. Po oddaniu Sacharowowi artefaktu " Wielki Mózg " pozostało mi tylko zadanie na odnalezienie Arlekina. Po drodze zajrzałem do Limańska i zrobiłem dwa zadania, które pominąłem - pancerz monolitu i odnalezienie artu. 

Przez ciekawość poszedłem do Czerwonego Lasu i zauważyłem postać, którą pominąłem - Borsuka. Jest na czerwono i mnie atakuje. Nie wiem czemu. 
Postanowiłem iść na Generatory przez Prypeć. Mam wylot..:

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CRender::texture_load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\Texture.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find texture 'aaz\actor\act_toliń'

Albo namieszałem z kolejnością wykonywania zadań albo .. sam nie wiem, bo starałem się grać uważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  To nie kolejność zadań. Z Prypecią są problemy teksturowe. Na Generatory idź przez Szpital.

Tyle tylko, że Arlekin pośle Cię do Prypeci.

A z logiem, to coś mi po latach świta, że ta ksywka " toliń " sprawiała problemy. Moda już na kompie nie mam, to nie sprawdzę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. 
Ten nieszczęsny wylot wszystko komplikował. 
Wchodzimy do textures\aaz\actor\ i zmieniamy nazwę z " tolic " na " toliń ". 

Jeżeli chodzi o Borsuka z czerwonego lasu to jakoś zrobiłem to zadanie ze schowkami. Ale i tak były problemy bo od razu mnie atakował i nie chciał gadać. 

---- 
@kondotier Pamiętasz może jaki warunek trzeba spełnić, żeby porozmawiać z Pustelnikiem, który przebywa w Zapomnianej Wsi ? 
Wydaje mi się, że jak do tej pory nie pominąłem żadnego zadania. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Pominąłem Mamuka, który przesiaduje na Bagnach w jamie. Dzięki niemu dotarłem do Pustelnika. 

Wygląda na to, że ukończyłem moda. Zebrałem wronie jaja dla Doktora i mamy ostatni z nim dialog. Możemy odpocząć albo jeszcze pobiegać po Zonie, czyli freeplay. 
20200104133813_1.jpg

Długi mod i z ręką na sercu przyznam, że się nie nudziłem. Poniektóre schowki dały mi nieźle popalić. Były chwile, że musiałem skorzystać z poradnika lub filmików. 
Nieco przeszkadzała mi także muzyka, która się pojawiała. 

Wylotów praktycznie nie było. Pojawiały się na Bagnach albo w Legowisku, ale to dlatego, że zapominałem przełączyć w opcjach na statyka. 

Mod mnie nieco wymęczył, ale z chęcią zagrałbym w Outfater ;)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadam - też czasem pogram trochę w tego moda i już dawno temu stwierdziłem analogię do gry : Tajne Akta Tunguska 1, 2, 3 - tam tez same schowki, tajemnice, coś pod teksturą, niczym predator masz stanąć pod takim a nie innym kątem żeby ujrzeć nie mówiąc o zdobyciu. :biggrin:

Jak ktoś lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hadam  Jeśli "przeraża' Cię szukanie schowków w Dejavu czy w Outfaterze, to spróbuj je szukać w NS2016 o OP już nie mówię.

Tylko na początku to wygląda tak groźnie. Jest w Outfaterze pewien system, który po znalezieniu 1 - 2 schowków, pozwala go zrozumieć i na łatwiejsze znalezienie kolejnych. No i są filmiki, pokazujące gdzie te najważniejsze schowki się znajdują. A nawet jak ich nie znajdziesz, to można moda ukończyć, tyle tylko, że zostaną Ci przy opuszczaniu Strefy nie ukończone zadania i w czasie gry będziesz miał mniej wypasionego sprzętu. Schowki z itemami uruchamiającymi scenariusz, są do odnalezienia. A scenariusz moda to ciekawie skomponowana kompilacja 3 podstawek, ze zmianami powodującymi, że nie jest nudno.

Nie rezygnuj, a sam się przekonasz ile byś stracił.

Skorzystaj z porady jaką dał @smox, o uruchamianiu płynnej kamery, która pozwoli Ci zajrzeć do "mysich dziur" i namierzyć schowki. ( w konsoli wpisz demo_record 1 +Entern )

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@Matiz1911 w większości modów  to przejście jest niedaleko południowego posterunku.

Jak idziesz od strony Wysypiska to przed posterunkiem po lewej stronie, tam gdzie są stada psów są takie wysokie wały ziemne, z jednego możesz przeskoczyć przez płot i tam gdzieś jest przejście. Poczekaj zaraz ci wrzucę rysunek.

@Matiz1911

aa.jpg

A jak się okaże, że jest gdzieś indziej to poczekaj jak na forum pojawi się @Agrael albo @kondotier to powiedzą gdzie jest na pewno.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.