Skocz do zawartości

Człowieczy Los. Krok w Nieznane: Deja Vu


Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier jest ok, jestem na generatorach w Warlabie i powoli zbliżam się do końca

aha, Wilka do tej pory nie znalazłem, chyba zostanie mi jedno niewykonane zadanie, chyba jednak mu się zginęło, biedaczysko ehh

hmm? to żeś wykrakał, przy przejściu z X18 do Warlabu po zabiciu tego zombiaka wylatuje bez loga, wstawiłem ten Twój plik, niestety to nie pomaga, a już się cieszyłem że WRESZCIE skończę jakiegoś moda, no niestety, wylatuje za każdym razem na ekranie ładowania, sejwy usunięte, screeny to samo, rejestr wyczyszczony, temperatura? teraz? wątpię, włączyłem kompa z 15 min temu, tak by się przecież nie nagrzał w 15 minut

ss_windows7_08-20-19_16-28-30_(warlab).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier hmm? Zrobiłem inny myk, cofnąłem sie w zapisach na Generatory i wczytało, pamiętam że czasem jest tak w modach że trzeba wykonywać zadania po kolei a u mnie była taka sytuacja że gdy zrobiłem Warlab miałem jeszcze 2 stare zadania do rozliczenia + ten zombiak a raczej relacja o nim Zenko więc w sumie 3, te 2 poprzednie to Timocha i jego syn no i baza CN i rozmowa o Kałańczy z dowódcą, więc teraz zanim poszedłem do Warlabu poleciałem rozliczyć te zadania, obecnie jestem na bagnach już po rozmowie z dowódcą, dostałem zadanie od kolesia w barze na skrzynkę piwa, nie wiem, na razie nie idę do Warlabu, widzę że to jest bardzo podobna sytuacja jak wtedy z Prypecią, wtedy tez gdy wyłączyłem grę nie mogłem potem wczytać sejwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier kolejne wyloty w parku maszynowym, w zadaniu od doktora na jajka zmutowanej wrony, mam już 2 zostało trzecie ostatnie, gdy pająki mnie rozwalają i wczytuje sejwa wylatuje. hmm? praktycznie cały mod stabilny i bez wylotów a tu taka kumulacja na sam koniec? ja to mam szczęście do tych modów, nie ma co :037:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

W dniu 21.08.2019 o 13:40, kondotier napisał:

Wgraj sava który nie wywala i zamiast szukać jaj, rozwal pająki

Tak zrobiłem, niestety nie pomaga, gdy tylko dochodzę do parku maszynowego, obojętnie z której strony momentalnie wywala, myślę i coś mi się też wydaje że problem jest z tymi pająkami bo nie są z tej gry, pamiętam że w NS16 w podziemiach Jupitera też były pająki, ale inne, nie takie i tam nie wywalało, tamte też niby nie były stalkerowskie (a może były?) i było ok, całe bagna bez wylotów, wszędzie normalnie się lata, wszystko jest ok, tylko ten park maszynowy taki pechowy? jak się nazywa ten plik odpowiedzialny za te pająki? może w nim coś trzeba podłubać?

Przeskanowałem rejestr CCleanerem i wyszło coś takiego, już się wszystkiego chwytam.

Screenshot 2019-08-24 09-52-15.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ok, rozumiem, no trudno, ale zauważyłem coś dziwnego, nie wiem właśnie czy wcześniej tego nie zauważyłem a raczej jego czy coś się stało, oby to było to przez co były wyloty, a mianowicie postanowiłem że nie będę wgl gadał z bagiennym doktorem o tych jajkach tylko teraz pójdę na Generatory do Warlabu, i gdy tam szedłem i wyszedłem na Kordon w tej chałupce która jest pierwsza jak się idzie od Sidora stał przewodnik (tak wiem, zaraz kilka chałup dalej jest półprzewodnik ale to nie ten) chyba wcześniej go nie było, a łaziłem tamtędy kilka razy na próbę w związku z tymi wylotami w parku maszynowym, dal mi zadanie na periodyki czyli gazety do czytania, powiedział że są w instytucie w Agro, tam gdzie wojsko i miniguny na dachach, znalazłem dwa, nie mogę znaleźć trzeciej gazety, w poradniku też ciężko, na YT sprawdzałem ale też mi się nie udało, nie pamiętasz może gdzie on jest, mam tego z 2 piętra i tego z koszar tam gdzie jest sejf, może jak zaliczę to zadanie wyloty ustaną? hmm? warto spróbować, nic przecież nie tracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy zdarzyło się komuś z Was kto robił tego moda żeby w zadaniu od Zemka/Ziemka z Warlabu na przyniesienie dwóch części dokumentów z X18 jednych nie było tam gdzie mają być? W poradniku jest napisane że jedne są pod rurami w pomieszczeniu z lodówką (w X18 jest tylko jedno takie pomieszczenie, tam gdzie chodzi pseudogigant) a drugie w kontenerze który jest na foto, jak widać u mnie w kontenerze nic nie ma, pod rurami były i je mam, może być tak że te drugie są gdzie indziej? a może wpadły w tekstury? co w takim przypadku?

ss_windows7_08-26-19_16-53-00_(l04u_labx18).jpg

ss_windows7_08-26-19_16-53-27_(l04u_labx18).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

13 godzin temu, kondotier napisał:

Pomieszczenie z lodówką też bym odebrał jako całą duża salę, a nie tylko ten kapciorek

No ok, tez o tym pomyślałem, oczywiście też przeszukałem i to całe pomieszczenie, rury na górze też, gdzie mogłem wleźć to wlazłem i nic tam nie ma, ale to już mniejsza o to bo wlazłem do X18 z tym zadaniem od nowa i szybko pobiegłem właśnie tam do tego kontenera, niestety nadal nic a dokumenty w pomieszczeniu z lodówką są, hmm?

 

ss_windows7_08-27-19_09-17-37_(l04u_labx18).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier :007: ale ja wiem, ja to jestem mózg, wszystko jest i wszystko było tylko ja jestem dzban bo szukałem nie w tym kontenerze, a wiesz po czym się jornąłem? na mini mapce ja byłem trochę dalej od miejsca gdzie powinienem być wg poradnika, przechodziłem tamtędy nie raz i nie pięć ale byłem przekonany że ten kontener jest zamknięty a stoi obok tego w którym ja szukałem, po prostu nie mogłem w to uwierzyć, taki czeski błąd, na foto oba kontenery stoją obok siebie praktycznie, plecak był w tym po prawo w samym rogu sali:048: także wszystko jest ok, teraz szukam łowcy cieni w zapomnianym/starym lesie, miał być koło helikoptera ale jak to u mnie bywa nic nie ma :biggrin: No i tak się powoli żyje na tej wsi :lol: 

ss_windows7_08-27-19_10-14-57_(l04u_labx18).jpg

ss_windows7_08-27-19_13-53-00_(puzir).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.