Skocz do zawartości

DYSKUSJA OGÓLNA


Rekomendowane odpowiedzi

@Mayer99 w poradniku jest coś takiego

Cytat
  • Czy PDA Naznaczonego może się zepsuć?

Zona jest nieobliczalna. Nie ma żadnej gwarancji, że pewnego razu (być może nawet niejednokrotnie) w czasie Emisji PDA GG nie odmówi posłuszeństwa. Prawdopodobieństwo takiego wypadku wzrasta wraz z pewnym wydarzeniem, mającym miejsce w czasie gry. Nie ma także żadnej pewności, że PDA zepsuje się tylko raz.
Jeśli PDA ulegnie uszkodzeniu, to można je naprawić u Docenta (uczony przywróci wszystkie zapisane w PDA dane). Niestety "wirtualne" pieniądze znikną z rachunku.
Inną opcją jest zakupienie nowego PDA. Jeśli kupisz nowe urządzenie, to pamięć palmtopa będzie pusta (nie będzie w nim kodów, przejść i recept, itd.). Pomimo braku wpisów w PDA można będzie jednak korzystać ze zdobytych informacji (o ile oczywiście Gracz zapisał sobie w jakiejś formie owe dane lub je pamięta).

Ale czy to twój przypadek?

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu issue: postawiłem i włączyłem dekoder od Sacharowa na szczycie mostu w Kordonie, a prof. mówi że nie może odczytać sygnału. Czy nawet miejsce przęsła na tym wiadukcie jest istotne? Gorzej, że nie mogę go podnieść z powrotem... Jedynie łon/łoff...

Ło tam jest:

ss_nlc 3.0 ep_10-12-23_16-58-16_(l01_escape).jpg

ss_nlc 3.0 ep_10-12-23_16-58-03_(l01_escape).jpg

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug…? W jakiej anomalii można przekształcić „Sprężynę” w „Płomień”? W PDA stoi, że w spalaczu ale wypróbowałem 3 i musi być jakiś błąd? Może ktoś zna jakiś ruski link do przepisów na arty? Nie działa: karuzela, elektra, spalacz(chyba że dlatego że deszcz pada 🤷🏼), galareta.

”Śnieżna” działa!!!! Ale powstaje Rubinowa Bateryjka….Jakby to kogoś ten tego…

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli i mozolnie prę naprzód. Niedługo lab x10, x8 i x12. Mam jednak kilka zagwostek oczywiście; kajam się…

- skąd wytrząsnąć artefakt „Brukowiec”? Potrzebny do Wahadła a ani recepty, ani wskazôwki 🤷🏼

- dorwałem HK G36 commando, który mnie urzekł: pasuje do 1go slotu, ma znikomy odrzut no i wygląda cool. Pomimo opisu nie można jednak dołączyć tłumika. Wyedytowałem .ltx i wszystko gra za wyjątkiem ikony ( pomimo dołączenia tłumik jest niewidoczny). Czy może ktoś potrafiłby wyedytować tę ikonkę?? Strasznie zaburza mi to feng shui 😉. Podobnie jest z resztą w pistolecie USP…

- Dostałem ponownie miotacz ognia od Chorążego w Dolinie Mroku. Kto go może uzupełnić paliwem? Umknęło mi to całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje niewielka szansa, że podczas gotowania któregokolwiek z modyfikatów powstanie Brukowiec. Raczej nie ma innej opcji. Mnie się parę razy pojawił.

Zapas mieszanki w miotacz ognia można uzupełnić u Sidorowicza. Trzeba pamiętać o wyjęciu go ze slotu, inaczej dialog się nie pojawi.

Spoiler

miot.jpg

Nie jestem fachowiec, broń to sprawa dla mechaników, ale myślę, że jeśli dodatek działa a go nie widać, to jest to sprawa modelu danej broni i nic nie poradzisz. Chyba że jakiś mechanik coś doklei w pliku ogf.

  • Dodatnia 2
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę dalej…jestem przed X12…Czy ktoś wie/pamięta gdzie w Rudym Lesie jest przejście na Dzicz?? Będę b dźwięczny 😉. Czy stworzenie wahadła jest konieczne? Nie mam żadnego artefaktu tworu, a trochę mi szkoda brukowca…

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.