Skocz do zawartości

DYSKUSJA OGÓLNA


Rekomendowane odpowiedzi

@Wojownik - to nie jest dobra wiadomość....cóż...nie wiem kto przy 1 wizycie na MW pcha się do wioski. Załączam savy do magicznego pojawienia się radiostacji w ekwipunku (ładnie proszę)...

Czy warto jest naprawić automat Streloka? - Będzie kładł uzbrojone zombi na ca 2-3 strzały, w odróżnieniu od AK 74 czy Sig 550, które kosztuje to z pół magazynka albo więcej???

06 19.24-bar.dds 06 19.24-bar.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mayer99 napisał(a):

Czy warto jest naprawić automat Streloka?

Ten automat w to w sumie nic specjalnego, taki eksponat na średnio dostępną amunicję. Dlatego za trzeciopoziomowy artefakt puściłem go Śmieciarzowi w Sanatorium, a Ty zrobisz, jak zechcesz. Jadnak, aby pohandlować ze Śmieciarzem, najpierw trzeba zapytać o handel starocią stalkera w depo na Wysypisku. Śmieciarz w ogóle ma niezłą ofertę, jeśli chodzi o handel złomem, tylko trochę do niego daleko i nie zawsze po drodze...

Spoiler

h.jpg


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mayer99 napisał(a):

Jakiej klasy są artefakty symbiont i pancerz? I jeszcze jakimi cechują się właściwościami…?

Nie przypominam sobie, aby był podział na klasy jak w przypadku zwykłych artefaktów. Artmodyfikaty dzielą się na modyfikaty, mezomodyfikaty, hipermodyfikaty i absoluty. Te pierwsze mogą mieć bardzo negatywne właściwości (ale nie muszą), a te ostatnie wyłącznie pozytywne. Chyba tak to wygląda jeśli chodzi o podział. W mojej grze wspomniane artefakty miały takie właściwości:

Spoiler

1.jpg

2.jpg

 

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie rezyduje ekipa Sułtana od specjalnych zamówień broni? Sułtan powiedział,że w Zapomnianej Wsi - którą zwiedziłem absolutnie całą i żadnych handlarzy nie spotkałem...Może podobnie jak w przypadku misji od barmana na zdobywanie części mutantów wdarł się jakiś błąd w skrypcie/tłumaczeniu?

Edit: mam neutralną reputację i 1 ze Stalkerow do mnie strzela…wydaje mi się, że to człowiek Sułtana, bo jest nieśmiertelny…Co teraz mam zrobić…???

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem u Sułtana, piękny i lśniący HK417…Idąc w Zone popatrzyłem na swój cień, na którym broń jest trzymana na wysokości czoła ( w 3 osobie tez sprawdziłem ). Jakie parametry w Hk417.ltx powinienem zmienić żeby obniżyć jej wysokość? Rozumiem, że liczby oznaczają osie x, y, z ( czyli w tym przypadku „y” ) i próbowałem w kilku wersach, ale bez rezultatu. Jakieś wskazówki plz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mayer99 napisał(a):

Rozumiem, że liczby oznaczają osie x, y, z ( czyli w tym przypadku „y” ) i próbowałem w kilku wersach, ale bez rezultatu. Jakieś wskazówki plz?

Wystarczy, że w configu swojego HK usuniesz minus, a zobaczysz różnicę. Jednak czym innym jest sama zmiana pozycji broni, a czym innym jest taka zmiana, aby zgrywały się przyrządy celownicze. Osobiście niczego bym nie ruszał.
 

Spoiler

hk.PNG

 

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 Po wyłączeniu Mózgozwęglacza Kret i Lis opuszczają Zonę. A Rudy idzie do tej lokacji pomiędzy Barem a Doliną Mroku (w solijance są to Niezbadane Tereny).

Receptę na Rubinową Sprężynę może dać też Pietrenko w jednym z zadań (wideo z fragmentem oddania artefaktu Błysk dla Pietrenki).

Samą Rubinową Sprężynę można znaleźć (niesprawdzone info):
- w podziemiach Agropromu, w schowku (ze znalezionego PDA)
- kupić w Barze u powinnościowca, w hangarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mayer99 napisał(a):

Gdzie jest Wampir? Co zrobić z laptopem z x16? Skąd wziąć kompas - wysłałem Kła do Doktora? W której jaskini w Rudym Lesie jest teleport do Tuneli Kopaczy…? 

Wampira spotkasz tam, gdzie wcześniej strzeliłem gafę:

Spoiler

wam.jpg

wam2.jpg

Laptopa będzie potrzebował Fanat w sprawie teleportu.

Kompas znalazłem w kryjówce Striełoka po rozmowie z Doktorem. Zdobyłem gdzieś jeszcze, ale nie pamiętam gdzie.

Spoiler

ko.jpg

Przejście do Podziemi Kopaczy jest za czołgiem, tunel na prawo.

Spoiler

kop.jpg

kop2.jpg

 

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RATUNKU!!! Gdzie jest Kieł w Podziemiach Kopaczy???! Wszedłem przez Mglistą Gęstwinę, usunąłem anomalię, błądziłem po tunelach, znalazłem drzwi które otworzyłem kodem od Doktora, zostałem uwięziony, pogadałem z uczonym, a Kła nigdzie nie ma...Oczywiście w Podziemiach Agropromu dałem mu Kompas żeby mógł trafić do Doktora, a nie do ośrodka na Wielkiej Ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.