Skocz do zawartości

DYSKUSJA OGÓLNA


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem. Problem może leżeć w tym, że znalazłem ciało Wasiliewa idąc robić pomiary na bagnach. Po ich zakończeniu wróciłem do Sacharova, sprzedając pare części mutantów i odbyłem małą rozmowę nt Bagien i wahadeł. Po skończeniu wszystkich badań nie mam gadki o Wasiliewie już….🤷🏼🥹

Boję się, że będę musiał powtórzyć ten Yantar??? Bo namęczyłem się strasznie

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę nie zostawiajcie mnie samego z tym NLC…🫣🫣🥴🥹

Sprawa z Jantarem się wyjaśniła: najpierw koniecznie trzeba poczekać, aż Sacharow obrobi pomiary z 3 punktów, a dopiero potem pójść szukać resztek po Wasiliewie - inaczej skrypt wariuje i nie ma dialogu o Bagnach…Wziąłem od Kruglova misję na pomiary na Bagnach, ale nie mogę wejść w interakcje „F” z urządzeniami. Czy jest jakaś konkretna kolejność tych pomiarów? Zauważyłem, że nie mam tych urządzeń na minimapie w  PDA a misje brałem. Na dodatek ta „nieśmiertelna” pijawka w Dziczy. Ok 50 strzałów ze śrutu, granatnik podlufowy - nie mogę jej ukatrupić a klika pijawek już zanihilowałem. Pisaliście o kartaczach, ale nie pasują ani do mojego Spasa ani do obrzyna MP-133…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, idąc do Agropromu od lokomotywy na prawo, przy rurach koło koparki. Po południu postaram się znaleźć zapis i sprawdzić dokładnie.

PS - Posłuchaj, Tolik może śmigać po całej Zonie, jeśli nie ma go na Kordonie, to najlepiej poprosić Docenta w Barze o zlokalizowanie włóczykija.
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenne info wielkie dzięki !!!

EDIT: Sprawdziłem u Docenta; jest Tolik Wędrowiec, Tolik Złoczyńca a 'just" Tolika nie ma - czyli obstawiam, że Zed zszedł :/. Przeszukałem cały parów dookoła hangaru na Wysypisku i radiostacji nie uświadczyłem. W spawnerze radiostacja nie występuje - czyli NLC znowu ze mnie zakpiło. Gorzej, że Wilk ma sporo misji potem...

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostanę apopleksji - Wioska Pijawek...Wybiłem całe to stadko, znalazłem walizkę, ale trupa z PDA pomimo usilnych starań nie namierzyłem...🥲. Przeczesałem wszystko! Czy trzeba wypić te 5 Kozaqów z Kucharzem, żeby to ciało się pojawiło? Jest to moja chyba 3-4 wizyta na MW, ale do tej pory wioskę omijałem szerokim łukiem...Może ktoś spróbuje, załączam save'a...

06 08.57-magazyny wojskowe.dds 06 08.57-magazyny wojskowe.sav

Edit: Walizka jest w piwnicy w środku wioski w domu z silną radiacją. Lata jeszcze 1 poltergeist 🥴

Edytowane przez Mayer99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mayer99 Nie trzeba pić 5 kozaqów z Kucharzem. Znalazłem filmik z kurierem, ale on był w domu: https://youtu.be/_HOP7J8QDbE?t=11967

Ewentualnie jeszcze zobacz screeny, gdzie indziej może się pojawić: https://imgur.com/a/Id0bDJ1   (źródło)

Komuś np. leżał podłodze w rozwalonym domu albo w piwnicy lub na strychu.

Jeszcze taką informację znalazłem:

Cytat

Jeśli weźmie się zadanie na kuriera i po wejściu na Magazyny Wojskowe, od razu się nie znajdzie lub zapomni się i opuści się lokację, to po drugim wejściu na Magazyny, trup przepada, a walizka zostaje.

[...]

źródło

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.