Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok bo to tak na szybko było,zapomniałem uwagę na to zwrócić, masz rację. Poradziłem sobie sam już bo na śmierć zapomniałem na Bazie STS zajrzeć tam gdzie Kopacze siedzieli, dopiero potem to zrobiłem. Dziś mod ograny. Ma moc,dla mnie unikat i dzięło sztuki jeśli chodzi o wykonanie i pomysł. 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, przy próbie uruchomienia gry wyskakuje u mnie taki błąd, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Na początku myślałem, że może coś się nie pobrało, dlatego pobrałem moda jeszcze raz niestety nadal to samo. Ktoś zna rozwiązanie?

image.thumb.png.4e0152a479894593d118af64bbdce0be.png

Edit. Znalazłem rozwiązanie na tej ruskiej stronie https://torrentoxa.at.ua/load/igry/stalker_mody/s_t_a_l_k_e_r_ten_chernobylja_sfz_project_episode_zero_2020_pc_mod/28-1-0-763 nazwyczajniej w świecie musiałem pobrać OpenAL daje link do pobrania jakby ktoś miał podobny problem https://www.openal.org/downloads/

Edytowane przez DiaZ
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pobrałem moda, próbuję odpalić - wylot z takim logiem:

Expression    : ovi->channels==1
Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
Line          : 71
Description   : Invalid source num channels:
Arguments     : c:\users\baca\desktop\sfz project episode zero pl\gamedata\sounds\votz_thunder\thunder_02.ogg

Ktoś, coś? Widzę, że to problem z plikiem dźwięku w .ogg i coś o liczbie kanałów, ale nie kumam, co z tym fantem zdziałać...

ed:

I nie wiem, o co kaman z katalogiem E:, bo SFZ mam na C:

Edytowane przez bacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Witam wszystkich po mej nieobecności :) / . Odkopałem stary temat, jednakże zaryzykuję i zgłoszę w tym miejscu o danym problemie. 

Piszę, by zgłosić problem z linkiem do pobierania modyfikacji, a konkretnie SFZ Project: Episode Zero. W mym przypadku link do pobierania nie działa, za to wyskakuje taka informacja po naciśnięciu napisu Download:

{ "code": "not_found", "message": "File with such name does not exist.", "status": 404 }

Miał ktoś z tym problem i jak z tym poradzić?

Edytowane przez seb-stryl
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seb-stryl wiemy o padniętym linku, mam moda tylko nie wiem kiedy wrzucę, może nawet dopiero po weekendzie. Chyba, że ktoś szybciej podrzuci, zobaczymy.

Ostatnio trochę linków do modów było padniętych, do wrzucenia brakuje chyba już tylko tego, Doliny Szeptów i Repacka Reborn FF ale wszystko się uzupełni. :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Dziękuję za informację :) . Pisałem o tym, gdyż od pewnego czasu mam nowy sprzęt, a dawne dane mam potracone 😕 . Chciałem wrócić do tego modziwa i przypomnieć sobie na nowo. W tym przypadku pozostaje mi tylko pograć w Stalker-a Anomaly i czekać na nową wrzutkę SFZ Project: Episode Zero. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
16 minut temu, Red TZ napisał:

Jak zdobyliście osiągnięcie Obrońca Dusz?

Szczerze powiedziawszy nie wiem nawet czy, nie mówiąc już jak zdobyłem to osiągnięcie. Po prostu tego nie pamiętam.

Opis tego osiągnięcia brzmi następująco:

Cytat

Znalazłeś wszystkie PDA należące do nieboraków, którzy niezbyt umiejętnie chronili się w czasie Trzeciej Emisji. W nagrodę za wytrwałe poszukiwania otrzymujesz naprowadzanie na schowek z cennym przedmiotem.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Red TZ napisał:

Gdzie zapisuje wam się sejwy i screeny?

To, gdzie gra zapisuje powyższe informacje zawsze znajduje się w pliku fsgame.ltx 

Dla tego moda jest to $app_data_root$=true|false|C:\|Documents and Settings\All Users\Documents\STALKER-SHOC\

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.