Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

FATAL ERROR[error]Expression : !m_error_code[error]Function : raii_guard::~raii_guard[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp[error]Line : 748[error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:4415: attempt to index local 'file' (a nil value)stack trace:
Bug przy rozpoczęciu new game.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy AtmosFear 3.0 for CoP bedzie działał z SGM2.2 a jesli nie to czy poprawka z Jenot do ATF 3 będzie tu także działać? Zainstalowałem SGM2.2, fix-a, spolszczenie, dialogi dla bandytów i najemników, przezroczysty inwentarz , szybkie sloty oraz AI additions a nastepnie guns addon pach i gdy zaczynam grę taka niespodzianka:

FATAL ERROR[error]Expression : fatal error[error]Function : CInifile::r_section[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line : 502[error]Description : <no expression>[error]Arguments : Can't open section 'rx_attach_bandage'. Please attach [*.ini_log] file to your bug reportstack trace:
Procesor Intel E3110(2x 3.0 GHz), Radeon 5850 1GB, Ram 8 GB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Koksar: Sprawdź czy podczas instalacji nie miałeś żadnego błędu, prawdopodobnie brak lub błąd w pliku. Dodawałeś dodatki? Jak tak to jakie. @ Gulgoi: Sprawdź czy Ci odpala SGM + Spolszczenie jak odpala to podczas łączenia coś źle połączyłeś. Mam nadzieję, że łączyłeś poprzez WinMerge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieram odnowa moda.

FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression	: !m_error_code
[error]Function	  : raii_guard::~raii_guard
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp
[error]Line		  : 748
[error]Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatascripts_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)


stack trace:
Bug z jenota

gdy włączam nową gre 4-6 sek i bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie coś robisz źle. Modyfikacja jest na pewno sprawna, to nie jest jakiś mod w który grało trzech ludzi. Ale co robisz źle musisz dojść sam, nikt tu nie jest jasnowidzem. Przede wszystkim Zew Prypeci oryginalny i polski? Wszelkiego rodzaju cracki i inne wynalazki potrafią skutecznie przeszkodzić w odpaleniu moda. SGM ma własne instalatory, nie rozpakowuj plików to katalogu gry tylko do osobnego folderu a potem przenoś i nadpisuj kolejne gamedaty. Jesteś pewny, że instalujesz wszystko według instrukcji? Może ci się pomyliły polonizacje. SGM 2.2 a SGM 2.2 Jenot Edition to nie jest to samo. Skoro ten mod nie idzie to wgraj jakiś inny, jeśli wszystko będzie w porządku to znaczy, że wina jest w plikach moda. Jeśli nie, to znaczy że masz popsutą podstawkę lub kłopoty z czytaniem instrukcji instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zew prypeci premium games z empika i po pl i Winter of death chodzi idealnie geonezis 2.0 też a to ni Ch..a ze 7 raz pobieram od nowa to.

Mam tylko patcha od cenegi żeby bez klucza aktywacyjnego uruchomić bo klucz wytraciłem.

Zew prypeci premium games z empika i po pl i Winter of death chodzi idealnie geonezis 2.0 też a to ni Ch..a ze 7 raz pobieram od nowa to.

Mam tylko patcha od cenegi żeby bez klucza aktywacyjnego uruchomić bo klucz wytraciłem.

Z tym patchem czy bez nieg jest to samo. Edytowane przez Koksar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z przejściem z Zatonu Do janowa. Po rozmowie z przewodnikiem system zapisuje normalnie grę, następnie mam czarny obraz. Po chwili wszystko wraca lecz nie mam hudu a na lokację nie przenosi. Żaden klawisz nie działa. Jakieś pomysły? wczytanie wcześniejszych savów nie pomogły;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.