Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ ciutnies

Nie ma takiej opcji...

Błąd "out of memory" to błąd tylko i wyłącznie związany z pamięcią. Na forum temat był już wałkowany wielokrotnie. Wystarczy poszukać, bo są gotowe sposoby na jego rozwiazanie.

Na pocieszenie powiem Ci tylko, że jest to mój najczęstszy błąd jaki mam zawsze grając w STALKERa, nie ważne co bym nie zrobił i jaką poradę zastosował ;)

Ja się po prostu do niego przyzwyczaiłem i traktuję jako kolejną przypadłość Zony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem defragmentacji, bo niedawno miałem reinstal systemu i to by była strata czasu. @apg czepiasz się i tyle ;P (To tak samo jak z żydem, który mniej więcej jeździł na nartach. Mniej na nartach, a więcej na d.. czterech literach) @Radioaktywny mi często mody do Cop-a nie działają, Misery (to chyba tak się nazywało) też mi ciągle wywalało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja AF3 już jest (link na poprzedniej stronie). Trzeba ją tylko potestować.

Można zainstalować AN3 lite. Jest kompatybilny prawie ze wszystkimi modami i nie trzeba zaczynać nowej gry bo nie zmienia siatki AI i all.spawna. Na razie dostępne tylko lokacje znane z vanilli ale już pracuję nad lokacjami dodanymi do 2.2. Połowa już zrekompilowana więc jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia powinna wyjść wersja specjalna AN3 - SGM addon

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem prace nad finalną wersją polonizacji moda SGM 2.2.

Poprawiłem wszystkie znalezione przeze mnie podczas gry błędy i dodatkowo te zgłoszone przez sedoro i LordDino (dzięki Wam chłopaki !!)

Nowa wersja (finalna) polonizacji została uploadowana na nasz serwer i teraz tylko trzeba poczekać aż Portals załaduje go do Pobieralni i zalinkuje w temacie.

Uwaga dla tych, którzy aktualnie grają w SGM 2.2 - wersję finalną polonizacji można nałożyć bez konieczności rozpoczynania Nowej Gry !!

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Absolute Nature 3 Lite (SGM addon)

Specjalna wersja Absolute Nature 3 zawierająca wszystkie lokacje dodane w SGM 2.2. Wszystkie levele zostały zrekompilowane z wykorzystaniem nowych drzew.

Tak jak poprzednio - 6 stylów do wyboru osobno dla każdej z 9 lokacji.

Nie wymaga rozpoczynania nowej gry.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.