Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@guccimucci5  A na Yandeksie jesteś zarejestrowany? Zarejestrowani mają szybki dostęp.

Mod ma duże wzięcie, stąd np, na GD jest informacja o długiej kolejce oczekiwania. Mogę Ci poradzić skorzystanie z różnicy czasu. Pobieraj moda po godz. 23. , bo u nich wtedy jest po pierwszej i już większość śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kondotier napisał:

@_KieŁ_  Mogą być gdzie indziej niż na podanym filmiku. W temacie dla v.2.3 są moje zrzuty z lokalizacją. A opisowo, to w pierwszej klatce na prawo, z prawej strony niebieska skrzynia elektryczna na ścianie.

@kondotier, właśnie, że nie. W wersji 3.0 dokumenty są w innych miejscach niż w wersji 2.3. Podany filmik pokazuje aktualne położenie dokumentu w X 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku rozgrywki było ok. Jednak na Jantarze zaczęły się problemy i teraz co jakiś czas pojawia się czarny ekran, a w logu jest to -

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : lua_pcall_failed
[error]File          : c:\xray\forward frontier\public build\src\layers\xrrender\resourcemanager_scripting.cpp
[error]Line          : 101
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... breakthrough v3.0\gamedata\scripts\smart_terrain.script:584: attempt to index local 'job_data' (a nil value)

Można z tym coś zrobić?

Jeżeli nie da się tego naprawić, to mam prośbę do grających w tę wersję moda. Poratuje mnie ktoś zapisem gry z jakiegoś późniejszego etapu rozgrywki? Od początku nie bardzo chce mi się grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej stalkerzy :) Skąd wziąć kartę dostępu do podziemi w Oczyszczalni w Górskiej Dolinie? Nikt z najmów jej nie miał, cała baza pusta. Rozumiem, że ósma część dokumentu jest tam właśnie w podziemiach?

Edytowane: ósmą część dokumentu znalazłem, ale karty nadal brak

592864178_S.T.A.L.K.E.R.CallofPripyatScreenshot2020_06_21-13_51_33_21.thumb.png.ec12b15b362dee24d9b4416dd2b498dc.png

Edytowane przez Skryty099
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Strasznie mnie denerwuje i psuje imersję fakt, że broń zadaje śmieszne wręcz obrażenia. Próbowałem przerobić ekstraktor plików .db0 z anomaly żeby rozpakować bibliotekę tego moda. Jednak mi nie wychodzi. Dodając do configów pliki broni napotykam wylot spowodowany "brakiem plików dźwiękowych". Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?



Gotowe. u mnie działa. Trzymać chłopaki. Wsadzacie do resources i klikacie unpackera. Chyba tylko unpacker jest potrzebny ale w razie co wsadźcie też ten drugi plik.

db_unpacker.bat converter.exe

Edytowane przez snoork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Dziwne u mnie wylot nie występuje. Byłem na Agropromie wróciłem na Wysypisko i wszystko działa bez problemu.

Więc nie mam jak sprawdzić co jest nie tak.
Na wszelki wypadek wrzuciłem do pobrania moja instalkę.
Może pograj trochę na mojej wersji. 

https://drive.google.com/file/d/1t_QT-7QIe_oe1KLaYo99QTN-yaNnyoZY/view?usp=sharing

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Dzięki, w filmie znalazłem odpowiedź.

Jeśli ktoś też przeoczył to info w spojlerze:

Spoiler

Karta znajduje się w posiadaniu martwego naukowca pod mostem

Co do zapisów to jedyny wcześniejszy mam po znalezieniu 4 fragmentu: awar.scop

A jakby ktoś jeszcze potrzebował, tutaj jest mój na tę chwilę aktualny zapis przed wejściem do labu: piotr.scop

Edytowane przez Skryty099
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, OldMan napisał:

@smox Dziwne u mnie wylot nie występuje. Byłem na Agropromie wróciłem na Wysypisko i wszystko działa bez problemu.

@OldMan, wychodzi na to, że to ja sam zawaliłem sprawę. Grałem w v.2.3 a potem w v.3.0. Instalując v.3.0 nie zainstalowałem tych programów z folderu libraries, bo sądziłem, że jak instalowałem to wcześniej, to wystarczy. Okazuje się, że nie.

Zainstalowałem v.3.0 od nowa + te dodatkowe programy i wszystko gra, buczy i huczy:biggrin: Przepraszam za zawracanie głowy.

@Skryty099, dzięki za zapisy, ale jak widzisz moje znowu działają:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 15:37, kamil napisał:

Tak z ciekawości, mozna w jakiś sposób być niesmiertelnym w tym modzie?

Raczej nie. Mod ma wbudowanego antyczita i po zmianach w plikach postaci następuje wylot. Można jednak znacznie zwiększyć "żywotność" naszej postaci za pomocą artefaktów i odpowiedniego pancerza. Już na Agropromie w tunelu kolejowym jest Kombinezon opancerzony CzN-3a, który jest lepszy od Kombinezonu stalkera. Nie zapominajcie też o modyfikowaniu pancerzy i broni i ich naprawianiu.

ss_jarek_06-24-20_07-06-24_(agroprom).thumb.jpg.aec708aa5989d56effe88e4df1551299.jpg

No i artefakty. Po zdobyciu Welesa warto pochodzić po lokacjach i poszukać lepszych artów. Te z lepszymi właściwościami wstawimy do slotów, a gorsze sprzedajemy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.