Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.0 (Beta 3) - dyskusja ogólna


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

@cez137 No jak uważasz, ja Ci podpowiedziałem JSGME do modów typu jakieś nowe ikonki, balans artefaktów, handlu, ewentualnie modele NPC lub dźwięki - takie mniejsze mody, a takie duże dodatki jak Escape from Chernobyl/Boomsticks and Sharpsticks itd trzeba niestety instalować stricte według instrukcji podanej przez twórców.

Ja sobie z ciekawości pobiorę tego Escape from Chernobyl i spróbuję postawić na swoim Anomaly i zobaczymy, jak zadziała wszystko jak powinno to Ci napiszę najwyżej jak to zrobiłem ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137Według tego jak patrzę na układ plików to wystarczy, że usuniesz zawartość gamedaty całkowicie, z folderu db/addons też wyrzucisz to co jest w środku, wrzucisz spolszczenie od nowa (do Anomaly) i powinno działać bez modów.

A jak wrzucę ten mod na swoje Anomaly to dam Ci znać czy działa i jeśli działa to dam znać jak to zrobiłem :) 

EDIT.

@cez137 No i gotowe, prościzna. Najważniejsze, żebyś miał pusty folder gamedata i żeby folder db/addons też był pusty. A potem:

1,Wypakowujesz Escape from Chernobyl with Boomsticks&Sharpsticks v1.1 i wklejasz do folderu z Anomaly

2. Wypakowujesz i instalujesz spolszczenie Anomaly

3. Wypakowujesz spolszczenie Boomsticks Escape from Chernobyl v1.1.2 i  najpierw wrzucasz zawartość folderu gamedata do gamedaty w folderze z Anomaly, a następnie z folderu "pliki do poszczególnych wersji" bierzesz pliki z folderu Boomsticks with Escape from Chernobyl, wrzucasz do folderu z Anomaly i gotowe. Jak skopiujesz tylko z Escape from Chernobyl to będziesz mieć po polsku tylko część od Escape from Chernobyl, a to co zmienia Boomsticks&Sharpsticks będzie po angielsku.

U mnie działa:

Spoiler

ss_szczepan_11-09-20_16-17-30_(mainmenu).jpg

ss_szczepan_11-09-20_16-25-26_(l01_escape).jpg

ss_szczepan_11-09-20_16-25-32_(l01_escape).jpg

ss_szczepan_11-09-20_16-25-48_(l01_escape).jpg

Po ustawieniu HUD FOV na 0.62 według instrukcji wygląda to nawet fajnie :D Może rozważę powrót do Anomaly... Ale to jest jeszcze kwestia do przemyślenia. Ale jak widzisz działa i instalacja jest banalnie prosta.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

Godzinę temu, Szczepan9205 napisał:

Według tego jak patrzę na układ plików to wystarczy, że usuniesz zawartość gamedaty całkowicie, z folderu db/addons też wyrzucisz to co jest w środku, wrzucisz spolszczenie od nowa (do Anomaly) i powinno działać bez modów.

niestety to nie działa, działa tylko do momentu ładowania, gdy się ładuje wywala, do tego ustawienia w menu wyglądają w ten sposób jak na foto, taki log

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 530
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Can't open section 'recover_mutant_data_device'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
 

stack trace:

Spoiler

ss_cez137_11-09-20_17-06-54_(mainmenu).thumb.jpg.2347dac01318fc3c435098f342480ac7.jpgss_cez137_11-09-20_17-07-23_(mainmenu).thumb.jpg.27bf4f9c29b0cd7f8ae41e52cf5e23e6.jpgss_cez137_11-09-20_17-07-43_(mainmenu).thumb.jpg.be04dff77194a1b6035603e781f1257b.jpgss_cez137_11-09-20_17-09-03_(mainmenu).thumb.jpg.b4d13e1bbdb96f141a23353ce19b3158.jpgss_cez137_11-09-20_17-09-10_(mainmenu).thumb.jpg.4145aecf7b247ff29a9b95323a34573d.jpgss_cez137_11-09-20_17-09-15_(mainmenu).thumb.jpg.5af1a21e746687ad4ccb1bec09de4aa0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 No to w takim razie weź po prostu usuń Anomaly, ściągnij od nowa i potem wrzuć update 4 i hotfixa 8. Tylko zrób sobie kopię zapasową Twoich zapisów. I wtedy zainstaluj Escape from Chernobyl w taki sposób jak podałem, a dopiero na koniec wrzuć swoje zapisy ;) 

Skoro jest taki burdel po opróżnieniu gamedaty i tego drugiego folderu to wygląda na to, że wcześniej widocznie instalowałeś jakieś inne dodatki i one coś jeszcze gdzieś w jakimś innym folderze podmieniły jakieś pliki. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 zrobiłem wszystko od nowa, bez zmian, w czasie ładowania wywala, oczywiście usunąłem stare Anomaly, nie wiem jak ja to zrobiłem za pierwszym razem że działało, chyba jakimś fartem mi się udało, a może nie wszystko się ściągnęło i brakuje jakiś plików? hmm? nie mam pojęcia, to wszystko co się ściągnęło a drugie foto to mój folder z modem już po wgraniu update 4 i hotfix 8, jeszcze przed nałożeniem spolszczenia

Screenshot 2020-11-10 09-16-35.jpg

Screenshot 2020-11-10 09-17-26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie no wygląda na to, że masz wszystko, ale rozumiem że te foldery Anomaly-150-1-Data, Anomaly-150-2-Textures i Anomaly-150-4-Optional-Russian-Textures są puste i po prostu Ci zostały w folderze z modem tak? Zawartość folderu Core widzę, że masz wrzuconą bo masz plik AnomalyLauncher, commandline itd tylko kwestia czy z tych 3 folderów, które wypisałem wyżej zawartość wrzuciłeś do głównego folderu.

Bo jak masz w nich foldery o nazwie db, a w nich pliki no to musisz te pliki wyciągnąć z tych folderów i wrzucić do głównego katalogu do folderu db. Wtedy dopiero będziesz miał kompletne, czyste Anomaly no i dopiero wtedy wrzucasz najpierw update 4 i na koniec hotfix 8. Jak już to będziesz miał gotowe to sobie odpal i zobacz czy działa - w sensie odpal testowo nową grę, zobacz czy Ci się lokacja załaduje, jak tak to wyłącz i wtedy zacznij instalować Escape from Chernobyl w taki sposób jak Ci opisałem wczoraj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

Godzinę temu, Szczepan9205 napisał:

, ale rozumiem że te foldery Anomaly-150-1-Data, Anomaly-150-2-Textures i Anomaly-150-4-Optional-Russian-Textures są puste i po prostu Ci zostały w folderze z modem tak? 

nie, nie pamiętam jak miałem wcześniej, może i to przerzuciłem, teraz tego nie przerzucałem, po prostu nie wiedziałem że trzeba

Sprawa wygląda tak, wszystko hulało do momentu wrzucenia starego sejwa tzn. starego tego co miałem wcześniej zanim popsuła się gra, gdy go wrzuciłem i zaczęło się ładować wylot z takim logiem

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : <no expression>
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : Xr_ini.cpp
[error]Line          : 530
[error]Description   : fatal error
[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_ak74_pmc'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Pliki z tych folderów muszą zawsze być wrzucone do głównego folderu z modem, to że wrzucisz same foldery to nic nie da - właśnie dlatego w środku są foldery o takich samych nazwach jak w folderze głównym, żeby instalujący wiedział gdzie je wrzucić ;) 

Hmm czyli gra nie może otworzyć sekcji wpn_ak74_pmc bo zapewne masz tą broń w ekwipunku czyli ona pochodzi zapewne z jakiegoś innego moda na broń i przez to masz wylot. Zamiast próbować wczytywać swój zapis to zobacz czy jak wybierzesz nową grę to Ci się załaduje - w ramach testu bo jeśli się załaduje to przynajmniej będziesz wiedział, że chodzi Ci czyste Anomaly.

A potem będziesz musiał pomyśleć co za mody miałeś zanim wszystko się posypało bo ta broń zapewne pochodzi z jakiegoś innego moda i bez dodania tego moda zapis się nie wczyta. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 

6 minut temu, Szczepan9205 napisał:

zapewne masz tą broń w ekwipunku czyli ona pochodzi zapewne z jakiegoś innego moda na broń i przez to masz wylot.

No właśnie z tego co instalowałem wcześniej, Escape from Chernobyl i guns overhaul ale z którego konkretnie nie wiem

Czyli rozumiem że trzeba będzie wgrać te addony żeby to poszło?

czyste Anomaly chodzi bez problemu ale nie chcę mi się robić wszystkiego od nowa, szkoda że nie ma skąd wziąć jakiś dalszych sejwów na czystym anomaly, kiedyś miałem osobny folder z takimi sejwami jeszcze zanim zacząłem się bawić tymi addonami ale wywaliłem to i zostawiłem tylko ten ostatni bo myślałem że to pójdzie,ehh:023:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Sprawdziłem i ta broń pochodzi z Escape from Chernobyl więc jeśli czyste Anomaly chodzi to zainstaluj teraz Escape from Chernobyl tak jak Ci opisałem wczoraj czyli:

1,Wypakowujesz Escape from Chernobyl with Boomsticks&Sharpsticks v1.1 i wklejasz zawartość do folderu z Anomaly

2. Wypakowujesz i instalujesz spolszczenie Anomaly ( to które stworzyłem ja, Voldi i reszta ekipy)

3. Wypakowujesz spolszczenie Boomsticks Escape from Chernobyl v1.1.2 i  najpierw wrzucasz zawartość folderu gamedata do gamedaty w folderze z Anomaly, a następnie z folderu "pliki do poszczególnych wersji" bierzesz pliki z folderu Boomsticks with Escape from Chernobyl, wrzucasz do folderu z Anomaly i gotowe. Jak skopiujesz tylko z Escape from Chernobyl to będziesz mieć po polsku tylko część od Escape from Chernobyl, a to co zmienia Boomsticks&Sharpsticks będzie po angielsku.

I jeśli zobaczysz w menu taki sam obrazek jak na moich zdjęciach z wczoraj i wszystko będzie po polsku w menu, to spróbuj wtedy odpalić swój zapis i powinno działać ;) Tylko instaluj w takiej kolejności w jakiej Ci podałem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Jeśli chodzi o Escape from Chernobyl to nie w tym przypadku nie - autor podał w opisie moda, że instaluje się go wrzucając go do folderu z modem, a nie przez menedżer, więc jak wrzucisz wszystko tak jak Ci napisałem to jest szansa, że Twój zapis ruszy i będziesz mógł grać dalej ;)  Tak jak mówisz - nic nie tracisz bo możesz naprawić i grać dalej lub nie naprawić co oznacza grę od nowa, a wiem że to ciężka sprawa bo sam się nie mogę zebrać do drugiego podejścia choć może spróbuję z tym Escape from Chernobyl, ale muszę to przemyśleć bo trochę mi się przejadł Stalker aktualnie:P 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 sory że tak długo ale musiałem iść do roboty na kilka godzin, no więc tak, jest sukces drogi Panie, wszystko hula jak malina:065: przynajmniej na razie, FOV zrobiłem na 0.73, trochę się to zmniejszyło tzn. ten karabin, całkowicie inaczej wyglądają przedmioty w ekwipunku, tekstury też są wyraźniejsze i ostrzejsze i to widać gołym okiem, mapa też wygląda inaczej, denerwujące jest tylko wg mnie że przedmioty w ekwipunku nie zcalają się w jedno że np mam 4 apteczki i one nie są jako jedna i x4 jest na apteczce napisane tylko są 4 sztuki osobno, robi się chaos i burdel w plecaku, to mi się nie podoba, chociaż w czystym Anomaly też tak było z niektórymi rzeczami ale mam wrażenie że w czystym było to jakoś mniej zauważalne, druga sprawa to strasznie dużo kolorów, jak dla mnie za dużo, da się coś z tym zrobić? chodzi mi o utrzymanie klimatu zony, teraz jest za kolorowo, ma być szaro i brudno:006: taka zona najbardziej mi się podoba, jutro w to pogram trochę dłużej i na pewno jeszcze coś tam znajdę nie tak, ale w każdym razie dzięki wielkie, beż Ciebie było by to niemożliwe, w spoilerze foto jak to u mnie wygląda, pozdro

aha jeszcze jedno, sprawa tego BTRa, jak widać na foto jestem na nim, wskoczyłem jakoś na niego, z szybkiej podróży nie da się wejść na ten schowek, nic mi się nie podświetla, nic tam nie ma albo nie wiem jak tego szukać

Spoiler

ss_cez137_11-10-20_20-24-32_(jupiter).thumb.png.0e6d7a2dff514dae53e3f48568854eed.pngss_cez137_11-10-20_20-25-23_(jupiter).thumb.png.d9e48c4d2cfe21bbe8a87c9480e4c71f.pngss_cez137_11-10-20_20-25-35_(jupiter).thumb.png.e3c8f1e51f21f370f7f1287afb12b6ba.pngss_cez137_11-10-20_20-26-29_(jupiter).thumb.png.6d6123069e58f8593294f1d0c7160ee1.pngss_cez137_11-10-20_20-29-01_(jupiter).thumb.png.ebd805b32be170b6ce9b9cf3846d98cb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 No i pięknie - ważne, że chodzi :D Jeśli chodzi o stackowanie przedmiotów to nie mam pojęcia czemu się nie da - może to założenie autora EFC by zwiększyć realizm tj. żeby nie nosić po 8 psi blokerów, które mają 1 użycie bo zajmują miejsce i ważą swoje, ale to tylko moje przypuszczenie, może to też po prostu jakiś błąd. 

A jeśli chodzi o to, że jest zbyt kolorowo to masz zapewne na myśli to menu ekwipunku? Na to można zaradzić szukając jakiegoś dodatku zmieniającego wygląd menu ekwipunku ( inventory), musiał byś się na moddb rozejrzeć, podejrzewam, że coś się tam znajdzie. Ja na ten zainstalowany EFC wrzuciłem wczoraj ten dodatek(właśnie dlatego, że nie podobało mi się zbyt kolorowe menu ekwipunku):

https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/v-nomaly-interface

Jeśli takie Ci odpowiada to sobie pobierz, wypakuj, weź z tego co sie wypakowało tylko pliki z folderu V-Nomaly Interface lub V-Nomaly Interface(Transparent) jeśli chcesz, żeby był trochę prześwitujący (tzn, żebyś przez menu ekwipunku widział tło w świecie gry, tak jak przez ten który jest dołączony do EFC i po prostu wklej do gamedaty - to są tylko tekstury więc nie powinno się nic popsuć. a jeśli nie chcesz ryzykować to weź folder V-Nomaly Interface(Transparent) i wrzuć go do folderu mods i dodaj przez JSGME - w razie by się okazało, że coś się źle wyświetla to sobie go usuniesz menedżerem bez bawienia się w usuwanie konkretnych plików ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Powiem Ci, że nie mam pojęcia, jeśli nigdzie najeżdżając kamerą na BTR nie wyświetla Ci się napis by przeszukać schowek to nie wiem gdzie może być to PDA. Tym bardziej jeśli nie jest to zadanie fabularne tylko poboczne to możliwe, że w ogóle go nie robiłem więc z tym niestety Ci nie pomogę :unsure:  Musiał byś przekopać Youtubowe streamy, może ktoś robił to zadanie i znajdziesz rozwiązanie, no bo jedynym innym wyjściem musiał by być Burer lub Poltergeist kręcący się po okolicy, który za pomocą telekinezy gdzieś przerzucił PDA lub jakiś NPC rzucił granat blisko tamtego miejsca i siła wybuchu gdzieś PDA przemieściła tyle, że przeglądając neta trafiłem na forum na moddb poświęcone Anomaly gdzie ktoś pytał o to samo zadanie na znalezienie dla Brody PDA na temat Sowy i wychodzi, że miejsce, w którym trzeba szukać tego PDA jest losowe - Ty masz marker tam gdzie stoi BTR, a gość który poruszał ten temat miał znacznik w bazie Monolitu w Prypeci i też nie mógł go znaleźć.

Ewentualnie w Launcherze sobie zaznacz debug-mode to będziesz mógł spawner sobie włączyć będąc już w grze i jak nie znajdziesz to sobie zespawnuj to PDA po prostu... Chyba powinno być w spawnerze, aczkolwiek ręki sobie uciąć nie dam, a jeśli nie chcesz grzebać  (bo sam spawner chyba jest po angielsku, nie kojarzę, żebyśmy go tłumaczyli) to w sumie możesz mi wrzucić tu do tematu swój zapis - w zasadzie korzystamy z czystego Anomaly z addonem EFC więc Twój zapis u mnie też powinien zadziałać - mogę odpalić u siebie i się rozejrzeć, może mnie się uda znaleźć to Cię naprowadzę jeśli gdzieś tam jednak jest i się nie zbugowało:) 

A jeśli chodzi o FOV to autor pisał, żeby zwiększyć HUD FOV, a nie FOV, domyślnie HUD FOV jest ustawiony chyba na 0.41, a według instrukcji optymalne ustawienie to 0.67, no chyba, że zmieniłeś HUD FOV tylko napisałeś samo FOV :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 ja już się nie będę bawił ze spawnerami bo znowu coś pokopie, wolę nie ryzykować, jak będziesz miał czas i chęci to to jest save

jupiter2.dds jupiter2.scoc jupiter2.scop

Jest jeszcze jedna rzecz z którą nie wiem ocb, a mianowicie nie mogę przeładować broni, zmiana klawisza nic nie daje, gdy otwieram kółko z amunicją wszędzie jest 0 a amunicje mam, dlaczego tak się dzieje?

ss_cez137_11-11-20_08-49-23_(l10_red_forest).png

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Hehe banalne było to zadanie:lol: Zajęło mi dosłownie pół minuty, spójrz:

Spoiler

ss_szczepan_11-11-20_10-26-57_(jupiter).jpg

ss_szczepan_11-11-20_10-27-11_(jupiter).jpg

A teraz druga sprawa, jak pobierasz sobie mod taki jak Escape from Chernobyl, to czytaj opis i instrukcje - EFC zawiera w sobie mod Anomaly Magazines (EXTENDED) czyli mod na magazynki. Cały pic polega na tym, że jak się wystrzelasz wszystkim co masz w magazynku to musisz wejść w menu ekwipunku, kliknąć prawym na broń z której strzelasz, wybrać opcję "wyjmij magazynek" po czym ten magazynek Ci się pojawi w okienku ekwipunku, znajdujesz go, najeżdżasz na amunicję, którą chcesz załadować (kompatybilna z magazynkiem amunicja się podświetli) i przeciągasz paczkę z amunicją na magazynek i musisz poczekać, aż magazynek się załaduje (pasek pod ikonką magazynka będzie Cię informować czy załadowałeś już 1/4, 1/2, 3/4 czy pełny magazynek, i dopiero po załadowaniu klikasz na magazynek i wybierasz opcję "włóż do ładownicy" czy coś w ten deseń i magazynek się załaduje do broni. Wiem, że trochę to skomplikowane, ale wiele osób chwali ten addon bo zwiększa realizm :P 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak @cez137 takiego schowka nie zauważył to pupa nie stalker :P

A co do amunicji to słuchaj @Szczepan9205 i czytaj opisy tego co instalujesz, bo w czystym Anomaly do każdej broni masz po kilka rodzai nabojów od "bardzobardzogówniana", " gówniana", "gównianazrobionasamemu", "standardowa" itd.

Nie wiem czy czymś bardzo się różnią, pewnie w parametrach zmienia się jakaś wartość na trzecim miejscu po przecinku ;)

Bierzesz jakąś broń w lapę, wciskasz R i wyskakuje ci to kółeczko z wszystkimi rodzajami ammo do danej broni, jak masz ze sobą któreś naboje to na każdej pozycji od 1 do 9 będzie liczba danych naboi.

Które, są które poznasz po ikonach i opisie.

A jak jest w dziesiątkach addonów do pobrania to kłania się read me.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 :047: o żesz Ty, toś mnie zaskoczył z tym BTRem, po prostu nie pomyślałbym że to może być w takim miejscu, raczej myślałem że trzeba pod niego wejść czy ki ch*j albo że to PDA jest w jakiś podziemiach i akurat tam stoi BTR, nawet szukałem w okolicy tej bazy jakiegoś wejścia do kanałów czy coś, no nic, dobrze że się wyjaśniło 

a co do tego ładowania 

3 godziny temu, Szczepan9205 napisał:

Wiem, że trochę to skomplikowane,

mało powiedziane :blink: realizm realizmem ale jednak to nadal gra, myślę że nie ma co przesadzać

@tom3kb 

3 godziny temu, tom3kb napisał:

Bierzesz jakąś broń w lapę, wciskasz R i wyskakuje ci to kółeczko z wszystkimi rodzajami ammo do danej broni

A wcale że nie, bo żeby mi wyskoczyło kółeczko to muszę wcisnąć Y, ten klawisz jest odpowiedzialny u mnie za zmianę rodzaju amunicji, R to praktycznie nic nie robi jak na razie, chowa się broń i pokazuje i nic więcej, może jak zrobię te czynności o których pisze Szczepan to wtedy to zadziała

 

Ale fakt macie rację z tym że nie za bardzo przykładam się do czytania, nigdy nie lubiłem tej czynności i mi tak zostało, czytam pierwsze kilka linijek i już widzę czy mi się podoba, jak tak to zasysam, ścian tekstu nigdy nie czytam, po prostu mi się nie chce, ot i cały problem ze mną :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Hehe luzik :P Ja też długi czas tak miałem, ale po tym jak kilka razy popsułem parę modów to się nauczyłem :P Zasadniczo to wiesz... Jest to realistyczne no bo raczej wątpię, żeby w prawdziwym świecie żołnierze nosili przy sobie pierdyliard załadowanych magazynków więc jest to fajny dodatek tylko trzeba się do tego przyzwyczaić... Niby teoretycznie jakby znaleźć ten sam addon na moddb to niby można by to usunąć ściągając go i sprawdzając jakie pliki odpowiadają za ten addon, ale grzebania w tym trochę dużo więc lepiej się przyzwyczaj he he :D Albo wywal EFC, ale wtedy zostaniesz z czystym Anomaly :P Mnie tam się podoba ten cały "cyrk" z ładowaniem magazynków więc na przyszłość gdybym się zebrał do Anomaly to sobie to zostawię :P 

I tak, jak zrobisz to co Ci napisałem to na pewno zadziała bo zanim napisałem post to sprawdziłem to ( w sumie pomogło to, że nie mogłeś zainstalować EFC i sam u siebie zainstalowałem i po rozpoczęciu nowej gry zauważyłem w ekwipunku magazynek to już wiedziałem, że EFC ma ten addon z magazynkami :P Więc tak jak wspomniałem ja na pewno sobie to zostawiam bo ja tam lubię takie dodatki, które poprawiają realizm i imersję świata Zony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczepan9205 hmm? wiesz co? szkoda że już nie mogę wrócić do czystego anomaly, jednak dla mnie to ładowanie i ta mnogość przedmiotów to za dużo, do tego wszystkiego dochodzą jeszcze magazynki z poszczególnych broni, miesza mi się to w czasie gry i potrzebuję dużo czasu żeby załadować broń, jak jestem sam i mam dużo czasu to jeszcze kij, a co będzie jak zabraknie mi amunicji w czasie jakiejś potyczki? lipa dupa zbita, weź teraz gdzieś idź i to wszystko ładuj, poza tym nie mogę naładować Sajgi, nie wiem dlaczego nie mogę załadować TYLKO tej broni, jest sprawna, mam do niej naboje, nie rozumiem, co znaczy ta komenda po angielsku z foto? gdy ją kliknąłem broń mi znikła z ekwipunku i w ogóle jej nie było nawet na ziemi, w Sajdze w ogóle nie ma "Zdejmij magazynek", pewnie znowu wkradł się jakiś błąd ehh, chciałem dobrze a wyszło jak zwykle:sad:

ss_cez137_11-11-20_15-18-31_(l10_red_forest).png

ss_cez137_11-11-20_15-27-36_(l10_red_forest).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.