Skocz do zawartości

Anomaly 1.5.0 (Beta 3) - dyskusja ogólna


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.11.2020 o 11:46, cez137 napisał:

Pytanie mam, dlaczego nie mogę włożyć artów do pojemnika? czy to dlatego że mam addona? niektóre strasznie grzeją i ciągle jestem napromieniowany, w ten sposób nie mogę robić szybkiej podróży

a jeszcze mam takie pytanko apropo tych pojemników, dlaczego nie mogę wyjąć arta z pojemnika który wyjąłem ze schowka? gdy klikam otwórz, wylatuje cały pojemnik na ziemię @Szczepan9205 nie wiesz przypadkiem czegoś na ten temat?

ss_cez137_11-18-20_11-03-32_(k00_marsh).png

ss_cez137_11-19-20_10-40-30_(pripyat).png

ss_cez137_11-19-20_10-40-41_(pripyat).png

Aby wyjąć artefakt potrzebujesz takiego jakby "chwytaka". Kupisz go w sklepie, takie miedziane obcęgi czy kij wie z czego, później na nie nakliknij PPM czy tam LPM i nakliknij "użyj". 

Pojawi ci się ramka i art które możesz włożyć, albo wyjąć.

 

Jeśli chcesz wsadzić artefakt do pojemnika, to musisz kliknąć na artefakt i go przenieść do pustego pojemnika, albo zrobić to przy pomocy tego chwytaka, jeden albo drugi sposób działa.

 

A co do szybkiej podróży, to w opcjach możesz poszukać i zrobić tak, żebyś mógł podróżować będąc napeomieniowany, atakowany itp. Z góry jednak odradzam używania wgl szybkiej podróży bo sobie gre zepsujesz. Lepiej z buta chodzić i się wczuwać niż tak sobie skakać z mapy na mape

Edytowane przez Monolithalian
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Agrael napisał:

@Gh0sTp
Z tego, co pamiętam, to musisz mieć wysoką reputację w danej frakcji. Wtedy handlarz oferuje lepszy sprzęt. 

mam już dawno u 2 frakcji pełną, nawet na chwile użyłem spawnera by dodać wszystkie dokumenty itp. Dalej nic się nie dzieję. Mam jeszcze jedno pytanie, posiadasz plik broni XM8 ? pobrałem addona na AR-15 i nie mogę teraz powrócić do wersji broni xm8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 31.12.2020 o 14:37, kamil190 napisał:

Nowa aktualizacja dla Anomaly - RC21. Nakładamy ją na RC19.

Yandex: [KLIK]

 

Lub też link do wersji standalone (bez nakładania, bez instalowania poprzednich gier z serii Stalker):

Google Drive: [KLIK]

R20 nie ma ? Czemu wgl nie ma tych "RC" na stronie anomaly moddb ? 

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przypomni ktoś, jak dostać się na wzgórze we wschodniej części czerwonego lasu? Mam zadanie na dostarczenie paczki do Ekologa, oblazłem całą górkę dookoła, bez sukcesu :/ W Czystym Niebie chyba trafiało się tam przez anomalię przestrzenną, ale tu nie mam pojęcia jak tam dotrzeć ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Vladmir napisał:

Hej, przypomni ktoś, jak dostać się na wzgórze we wschodniej części czerwonego lasu? Mam zadanie na dostarczenie paczki do Ekologa, oblazłem całą górkę dookoła, bez sukcesu :/ W Czystym Niebie chyba trafiało się tam przez anomalię przestrzenną, ale tu nie mam pojęcia jak tam dotrzeć ^^

Pokaż to miejsce na pda ze screen shotu

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 00:26, Monolithalian napisał:

Pokaż to miejsce na pda ze screen shotu

1213211664_ss_uytkownik_01-18-21_21-33-13_(l10_red_forest).thumb.png.ed506b0c88db7f8661204d0f8529a260.png

Znacznik po prawej. Ja stoję przy urwisku, które zdaje się ciągnąć przez całą lokację, "od płota do płota"... Albo wejście przegapiłem ^^

 

// EDIT: Oż w mordę i nożem, że tak to ujmę:

"Jestem idiotą,

wodą, ogniem, różą, perłą na dnieeee"

Wejście jest przez kopalnię na południe od znacznika, gdyby ktoś potrzebował. Żeby było śmieszniej to odkryłem to miejsce w dniu, w którym postowałem, tylko byłem zbyt pijany żeby wejście do kopalni zauważyć ==' Proszę o wybaczenie za zaśmiecanie forum. Dziękuję, za udzielenie odpowiedzi.

Edytowane przez Vladmir
  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.