Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.03.2023 o 11:39, Agrael napisał(a):

Trzeba w takim razie poczekać na @OldMan.

Nie wiem  dlaczego PCloud skasowało plik (może chodzi o ilość transferu)
Dlatego wrzuciłem paczkę na Google Drive:

https://drive.google.com/file/d/1J3ecQOJYvDOn-ZHUPg5YfPWP-kmBW8FH/view?usp=sharing

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to naprawdę godne podziwu że od 2010 roku tłumaczycie modyfikacje do stalkera, oczywiście jeśli to prawda😀(nie zagryźcie mnie). I tak samo mam wielki szacunek do grup które wypuszczają spolszczenia do gier indie lub AAA. I to boli jak czasami jesteśmy traktowani dosłownie jak kraje trzeciego świata, a kraje trzeciego świata mają własne tłumaczenia. Wiem że można się spotkać opiniami że angielski jest językiem ogólnoświatowym i można było się go nauczyć, ale spróbujcie tak powiedzieć Niemcowi lub co gorsza Włochowi. Nie jestem jakimś "durniem" że nie mogę sklecić głupiego zdania po angielsku czy zrozumieć głupiego słówka, sam przyłapałem się że oglądam całe dokumenty po angielsku i naprawdę daje radę, ale jak przychodzi cała gra po angielsku to gubię się często, dlatego wielkie brawa dla tłumaczy takich jak @Szczepan9205.  Sorry za offtop już wracam do moda.

 

Dosyć dawno zauważyłem że modyfikacje oczywiście spolszczone różnią się bardzo od tych kiedyś. Nie dam rady sprecyzować od którego roku dokładnie się to zaczęło, ale mam na myśli nowe animacje, tekstury, ikonki, interfejsy czy wstawki początkowo i końcowe które są animowane. Sam mod spoko jest, warto go ograć ma naprawdę kilka fajnych momentów. Choć samo szukanie oddziału jest takie sobie, wiem byłem zbyt bardzo rozpieszczony innymi fabularnymi modami które są bardziej tajemnicze czy mroczne. Zakończeniu nie poczułem nic.

Spoiler

No, twój oddział a raczej to co z niego zostało czyli przywódca nie żyje, leży obok domu, WOW to wszystko? a reszta oddziału?, cholera faktycznie prawie wszyscy nie żyją, i boom koniec gry.        THE END

Nie wiem czy tylko ja, ale podczas grania w wybranych miejscach jak na przykład obóz stalkerów, zauważyłem dziwne rwania obrazu, stuttering, jakby FPS był poniżej 30 klatek. Wie może ktoś co oznacza opcja w ustawieniach graficznych "DOF"

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@kamilxx2 Trochę spóźniona odpowiedź dotycząca tłumaczeń modów. Łatwo to sprawdzić patrząc w tematach modów przetłumaczonych.

Ja najstarsze tłumaczenia znalazłem z 2011 r. Czyli że pomyliłeś się o rok. Masz odpowiedź i możesz też zagrać w nie.

https://stalkerteam.pl/topic/2810-świadomość/

https://stalkerteam.pl/topic/3869-winter-of-death-ultimatum/

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

image.png

Pojawiły się pierwsze informacje o powstającej kontynuacji tego moda. Na razie projekt jest we wczesnej fazie rozwoju.

image.png

Z tego co wiadomo to akcja ma rozgrywać się na trzech naziemnych lokacjach, a gracz postrzela z pukawek z paczki STCoP 3.4.

image.png

Tym razem protagonistą nie będzie Wąż, a jeden ze stalkerów poznanych na początku tamtej opowieści.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uruchomiłem go, irytuje trochę jeden slot na latarkę i detektor, w zależności czego używamy trzeba to zmieniać, nie zawsze jest na to czas, oprócz tego żeby biec trzeba trzymać przycisk odpowiedzialny za to, ciekawe PDA

ss_cez137_05-11-23_14-19-53_(way_in_zone).jpg

ss_cez137_05-11-23_14-20-20_(way_in_zone).jpg

pierwszy crash w czasie dialogu

log

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...:\mody stalker\gamedata\scripts\dialogs_zaton.script:579: attempt to index field '?' (a nil value)

Co tu trzeba zrobić? wszystkich wybiłem, brakuje klucza do kilku drzwi? gdzie go szukać? wszystkie chałupy obleciałem, nic nie znalazłem, w podziemiach też nic nie ma

ss_cez137_05-13-23_08-47-41_(way_in_zone).jpg

ss_cez137_05-13-23_08-48-11_(way_in_zone).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.