Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@miki19941 Filmik który dałem, pokazuje miejsca gdzie szukać przedmiotów z już znalezionych zapisek. Robisz to po wyjściu z labu. I jak znajdziesz wszystkie, będziesz miał klucz , który po powrocie do labu pozwoli Ci zabrać siódmy dokument. Na filmiku masz to w 3:00 i 3:40.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki19941 Czy można bardziej czytelnie niż: cytat- Robisz to po wyjściu z labu - ???

Ty na razie masz dokumenty z labu w których są naprowadzenia na schowki. Idź ich szukać, znajdź wszystkie i wróć do labu po 7. dokument.

I jeszcze jedno. Poszukaj na swojej klawiaturze, tego klawisza: Shift.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki19941 no to szukaj ostatniego przedmiotu, obejrzyj filmik i dzida, miałem to samo co ty. Też info, że został mi przedostatni przedmiot i nie bardzo wiedziałem, który to jest. Byłem już znudzony to zerknąłem na film.

Ogólnie moda na razie porzuciłem bo delikatnie mówiąc nudy, czysty Zew z delikatnie zmienionymi kilkoma questami. Co na plus to fajnie się strzela z dodanej paczki broni ale wykonywanie tych zadań z oryginalnej gry mnie męczyło, a te nowe polegające na ciągłym szukaniu paru przedmiotów żeby coś otworzyć też nic specjalnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki19941 Nie wiem, jak możemy Ci pomóc, bo wystarczy obejrzeć filmiki, na których autor wskazał dokładne położenia wszystkich przedmiotów w Prypeci, jakie potrzebujemy do otwarcia drzwi w X-8. 

Jeżeli nie lubisz szukać schowków (Łup Pantery opiera się w dużej mierze na ich znajdowaniu) to poszukaj czegoś mniej „stresującego”. Nie wiem.. Pierwszy lepszy z brzegu - W Potrzasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miki19941 Z tego co widzę na Twoich zrzutach to brakuje Ci tylko narzędzi, które są w Księgarni w stercie śmieci (trzeba trochę poskakać po tej konstrukcji ze śmieci, a samą skrzynkę, w której są trochę ciężko wypatrzyć bo jest dosłownie w środku tej konstrukcji).

I tak za późno napisałem bo napisałeś, że mod wywaliłeś, ale w zasadzie tylko tego Ci zabrakło, żeby móc grać dalej :P Owszem, jakby dobrze pokombinować to można by uprościć tekst i opisy zadań, żeby naprowadzały na konkretny schowek zamiast mówić "przedostatni przedmiot", ale uznałem robiąc spolszczenie, że bo byłoby zbyt duże ułatwienie i zostawiłem tekst aby odpowiadał temu, jak to autorzy wymyślili (żeby na schowki naprowadzał tekst dokumentów) bo gdyby jeszcze dodali znaczniki na mapie to też byłoby za prosto.

Chyba, że miałeś te narzędzia na liście między Abakanem, który jest na dole ekwipunku na pierwszym zrzucie, a SWU, które jest na górze w drugim zrzucie to nie było tematu. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej karty dostępu poza tą żółtą. Żeby otworzyć te drzwi to musisz mieć: 

1. Klucz 1

2. Klucz 2

3. Materiał wybuchowy

4. Narzędzia z tej sterty śmieci (ich ikona wygląda jak ikona narzędzi podstawowych z Zewu Prypeci)

5. Ogniwa jako źródło zasilania (ikona baterii do Gaussa z czerwonym paskiem)

6. Kłębek drutu

7. Elektronarzędzia (to te z tą dużą szarą ikoną - na pierwszym Twoim zrzucie są obok PKMu).

To wszystko, sprawdź czy na pewno masz wszystkie te przedmioty, jeżeli tak to może coś się skopało w modzie i jakiś skrypt się zawiesił. 

A próbowałeś w ogóle mając wszystkie przedmioty wejść w interakcje z drzwiami? Bo może się wyświetlać napis jak najedziesz na drzwi, że potrzebna karta dostępu, ale to błąd moda i nie trzeba żadnej karty, wystarczy kliknąć ten klawisz pod który masz przypisaną opcje "Użyj" i powinny się otworzyć. Ewentualnie powinno pomóc wczytanie zapisu po wyjściu z X-8 i zebraniu dokumentów, a przed zbieraniem przedmiotów jeśli taki masz, zebranie przedmiotów od nowa i musi zaskoczyć bo to w którym momencie pobytu w Prypeci je zbierzesz nie robi różnicy, można je zebrać nawet chyba po ewakuacji żołnierzy i Striełoka z Prypeci - dopóki nie zdobędziesz tego co jest w schowku za drzwiami to mod nie puści Cię na kolejną lokację.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli jeszcze nie wywaliłeś moda to wczytaj zapis zanim zebrałeś pierwszy przedmiot, zbierz je od nowa i wtedy spróbuj. Jestem na 100% pewny, że nie trzeba tam wejść w konkretnym momencie fabuły tylko kiedy się chce więc może się zawiesił jakiś skrypt.

Zobacz, ja mam te same dokumenty i te same przedmioty i u mnie drzwi się normalnie otworzyły:

Spoiler

ss_szczepan_08-14-22_22-06-36_(labx8).jpg

Ewentualnie jak chcesz grać dalej to masz tu mój zapis po otworzeniu drzwi, ale przed zebraniem czegokolwiek z rzeczy, które za nimi są:

drzwi w x8 otwarte.dds drzwi w x8 otwarte.scop

Tak jak pisałem - jeżeli na pewno miałeś w ekwipunku to samo co ja (przedmioty i 6 niebieskich notatek), a drzwi mimo to nie chciały się u Ciebie otworzyć to albo skrypt się zawiesił, albo może mod ma wbudowanego jakiegoś anty-cheata (ale nie słyszałem, żeby był jakiś w nim) i przez to, że zwiększyłeś sobie udźwig do 500kg to zablokował Ci dalszą grę. W każdym razie jak zdecydujesz się grać na moim zapisie to jak go sobie wczytasz to nie będziesz mógł się ruszyć. Wtedy otwórz sobie konsolę (klaiwsz ~ ) i wpisz g_god 1, a jeżeli będziesz się mógł ruszać mimo ikonki przeciążenia to zbierz co trzeba i to czego nie potrzebujesz posprzedawaj lub schowaj do schowka w Pralni, żebyś się mieścił z wagą w limicie i wtedy wpisz g_god 0 bo włączyłem nieśmiertelność na czas zejścia do X-8, żeby móc biegać będąc mocno przeciążonym, a granie na nieśmiertelności to nie granie :P 

Już bardziej Ci podpowiedzieć i pomóc nie jestem w stanie, a czy zdecydujesz się grać dalej czy nie to już Twoja decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2022 o 18:37, cez137 napisał:

No! wziąłem się za niego z powrotem, od nowa go postawiłem (w miedzyczasie zmieniłem dysk na SSD M2) i nadal bez zmian, co mu jest zachodzę w głowę 🙁

[error][     487]    : Próbowano uzyskać dostęp do nieprawidłowego adresu.

 

 

W dniu 2.08.2022 o 18:37, cez137 napisał:

Dla wszystkich grających  w moda:

[error][     487]    : Próbowano uzyskać dostęp do nieprawidłowego adresu.

W przypadku tego błędu sprawdźcie swojego antywirusa lub jego zaporę czy nie blokuję pliku który uruchamia mod.

 cez137 z Twoim sprzętem wszystko jest ok :) 

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@madamczyk75 Jak to nie ma. Musi być i to dokładnie tam, gdzie pokazuje znacznik. Jeszcze w żadnym modzie lub podstawce ciało żołnierza z ładunkiem wybuchowym mi nie zniknęło. Nie wiem, co poradzić. Może jakiś błąd moda :063:

Spróbuj wczytać wcześniejszy zapis gry i sprawdź raz jeszcze, bo nie wiem, co poradzić. Dziwna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.